Seyes.cz

3× slevový kód Seyes.cz pro květen 2024​

100%
Společnost Seyes nabízí moderní přístup k výživě a hubnutí. Nabídku společnosti najdete na eshopu Seyes.cz. Společnost nabízí moderní přístup k vašemu tělu, při kterém vyšetří vaši genetiku, krev a provede 3D diagnostiku těla pro stanovení vrozených predispozic a sklonů, díky kterým může perfektně stanovit diagnózu a vhodné postupy.

Nejlepší slevové kódy Seyes.cz 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Seyes.cz

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Seyes.cz.
Chci 300 Kč
Buďte
fit

Institut výživy a imunity Seyes.cz: Buďte fit za 99 dní za zaváděcí cenu

Institut výživy a imunity Seyes.cz nabízí detailní diagnostiku, individuální výživu, tréninky a trenéra s garancí výsledku → být fit za 99 dní. Zaváděcí cenu 14 400 Kč, která obsahuje služby za celkem 33 600 Kč, můžete využít do 31. 12. 2022. Sleva Seyes.cz tak činí 19 200 Kč, pro bližší informace klikněte na webu Seyes.cz na “Služby” a “Fit za 99 dní”.
27
2
Chci slevu
Vyšetření
3D GEN

Seyes.cz institut → Cenově dostupné řešení genetického vyšetření 3D GEN

Institut Seyes.cz popisuje genetické vyšetření 3D GEN, kdy vám nejmodernější diagnostické přístroje pomohou odhalit faktory, prostřednictvím kterých si vaše tělo ukládá tuky. Toto vyšetření obsahuje 3D diagnostiku těla, diagnostiku metabolismu a konzultace s odborníky. Institut Seyes uvádí, že úkon je cenově dostupným řešením pro každého – cena vyšetření je tak zpravidla levnější, než cena veškerých provedených […]
25
3
Chci slevu
Tipli
cashback

Cashback Seyes.cz → Až 175 Kč zpět z vyšetření díky Tipli

Rozhodli jste se zakoupit sobě nebo někomu blízkému vyšetření v institutu výživy a imunity? Pak vám přijde vhod Tipli cashback v hodnotě až 175 Kč z ceny zakoupeného úkonu. Abyste tuto výhodu získali, zaregistrujte se na Tipli.cz, přejděte přes tento web na Seyes.cz a uskutečněte objednávku. Tento Seyes cashback vám bude následně připsán na váš zákaznický účet Tipli.
15
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Seyes.cz ​

Jak ušetřit Seyes.cz květen 2024