Rigalli

3× slevový kód Rigalli pro prosinec 2021

100%
Sháníte kvalitní sladkosti a pochoutky? Můžete vyzkoušet eshop Rigalli. V nabídce jsou luxusní čokolády a bonboniéry, kvalitní čaje, sušenky ke kávě nebo dárková balení pro různé příležitosti. Pokud nakoupíte za minimální hodnotu stanovenou obchodem, máte dopravu zdarma. Obchod nabízí také slevový kód Rigalli na první nákup za odběr newsletteru.

Nejlepší slevové kódy Rigalli 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Rigalli

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Rigalli.
Chci 300 Kč
100 Kč
sleva

100 Kč sleva na první nákup | Rigalli

Nakupte s výhodnou slevou Rigalli. K získání slevy postačí, když vyplníte kontaktní e-mail. Obratem obdržíte slevový kupon Rigalli, po jehož zadání bude odečteno 100 Kč z ceny objednávky. Využít lze při nákupu zboží nad 900 Kč. Protože se cena nesníží automaticky, nezapomeňte zkontrolovat, že byla sleva skutečně akceptována.
29
4
Chci slevu
doprava
zdarma

Rigalli » doprava zdarma na Váš nákup

Nakupujte výhodně! V e-shopu můžete využít dopravu zdarma Rigalli, a to u objednávek od 2 000 Kč. Ale nejen to. Zároveň můžete získat slevový kupon Rigalli, za odběr newsletteru, a využít tak slevu 100 Kč na Váš první nákup v e-shopu. Zde se nakupovat skutečně vyplatí.
29
3
Chci slevu
5 %
peněz zpět

Refundo.cz: získáte 5 % z nákupu v Rigalli zpět

Nechte si vrátit peníze z objednávky čokolády na internetu. Refundo.cz poskytuje cashback Rigalli v hodnotě 5 % z ceny objednávky. Registrujte se na Refundo.cz zdarma a kromě cashbacku za nákup získáte také peníze za další obejdnávky a registrační bonus.
18
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Rigalli ​

Jak ušetřit Rigalli prosinec 2021