Revolut

3× slevový kód Revolut pro prosinec 2021

100%
Revolut nabízí tři úrovně klientského účtu - Standard, která je zdarma a ostatní dva jsou placené a obsahují vyšší limity na převody měn, platby do cizích měn. Vše řídíte přes mobilní aplikaci. Peníze zdarma od Revolut můžete získat například při doporučení známých, stejným způsobem lze získat i prémiový účet Revolut zdarma. Výhodou je také mezibankovní kurz při převodu měn.

Nejlepší slevové kódy Revolut 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Revolut

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Revolut.
Chci 300 Kč
Zhodnoťte
své peníze

Revolut = Vydělávejte nejen na akciích!

Revolut nabízí možnost obchodovat s akciemi, kupovat kryptoměny, ale také zlato a stříbro. Pro uživatele Standart máte tři obchody s akciemi zdarma. S Premium 8 obchodů a s Metal neomezeně. Poplatky za směnu do kryptoměn a investicí do kovů jsou u platících uživatelů nižší.
21
3
Chci slevu
Ušetřte
cashbackem

Až 1% cashback na nákupy >> Revolut

Předplatitelé Revolut Metal mohou získat až 1% cashback na každý nákup kartou. Revolut Metal je zpoplatněn 299,99 Kč měsíčně. Kromě cashbacku získáte i další výhody, jako jsou letištní salónky, vyšší limity a například neomezené transakce akcií.
8
1
Chci slevu
Ušetřte s
Revolut!

Výhodné směnné kurzy | Revolut

Ušetřte díky Revolutu při směně měn. Revolut nabízí výhodné bankovní směnné kurzy. Díky těmto nejvýhodnější měnovým nabídkám ušetříte při každé platbě v zahraničí. Jako Standart uživatel můžete směnit 25 000 Kč do jiné měny bez poplatků. Pro placená členství jsou limity nastaveny výše. Přesáhnutí limitu je zpoplatněno malým poplatkem.
19
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Revolut ​

Jak ušetřit Revolut prosinec 2021

Recenze Revolut

Revolut je finanční služba, která nabízí svým uživatelům mnoho výhod a výrazně se odlišuje od těch, které nabízejí banky. Vše spravujete pohodlně a bezpečně z aplikace na vašem mobilním zařízení. Jednou z hlavních výhod Revolutu je mezibankovní směnný kurz. Dále máte možnost okamžitě posílat peníze přátelům, peníze lze posílat také bankovním převodem, to vše do celého světa (s placeným předplatným). Možnost investovat do akcií již od 1 $ zcela zdarma (počet obchodů zdarma záleží na předplatném), nákupu kryptoměn nebo investice do zlata a stříbra za minimální poplatek.

Revolut nabízí také pojištění do zahraničí a pojištění zařízení. S předplatným Revolut navíc získáte přístup do letištních salónků zdarma. Výběr z libovolného bankomatu zdarma (limit výběru zdarma se liší podle předplatného). Dalšími užitečnými funkcemi je možnost z aplikace kartu zmrazit, odblokovat PIN, nebo používat virtuální jednorázovou kartu pro vaše online nákupy. V Revolut aplikaci si můžete také snadno a přehledně zobrazit rozpočet a analyzovat vaše útraty. Zajímavou funkcí je účet Junior, díky kterému snadno naučíte vaše děti hospodařit s penězi. Trezor pro odkládání drobných z každého nákupu. Skupinové účty, pro snadné rozdělení účtů, finanční vyrovnání s přáteli nebylo nikdy snadnější. A další užitečné funkce jsou ve vývoji.

Revolut nabízí osobní účty – Standard, který je zdarma, Premium za 174,99 Kč měsíčně a Metal za 299,99 Kč měsíčně. V rámci placených účtů získáte vyšší limity pro výběr z bankomatů, žádný limit pro směnu měn za mezibankovní kurzy, zdravotní pojištění do zahraničí a pojištění zpoždění zavazadel, či letu. Ještě nižší poplatky za nákup kryptoměn a zlata a více bezplatných nákupů akcií. Neomezený převod do zahraničí. 1 převod SWIFT zdarma, až 5 účtů Junior, karta s exkluzivním designem a další. Revolut nabízí také své služby pro podnikatele.

Revolut recenze jsou velice pozitivní a to jak od uživatelů, tak také od odborných recenzentů.

Jak získat promo kód Revolut

Jak získat slevový kupón Revolut? Slevový kupón Revolut můžete získat od kamaráda, který již Revolut má a vy tak získáte platební kartu zdarma nebo i odměnu za zřízení, pokud právě probíhá náborová akce Revolutu. Promo kód Revolut pro kartu zdarma lze získat také zde na SlevovéKódy.cz.

Jak uplatnit slevový kód Revolut

Zadat promo kód Revolut nelze, protože je nabízen formou odkazu. Slevový kód Revolut tedy nikde nemusíte zadávat, stačí si přes odkaz zde, nebo od přítele zřídit Revolut účet.

Cashback Revolut

Cashback je forma zpětné slevy, kterou můžete získat z ceny nákupu nebo zřízení služby. Peníze, které získáte ve formě cashbacku jsou vypláceny zpětně. Revolut cashback není momentálně na zřízení účtu žádným cashback portálem nabízen.

Revolut ale sám cashback nabízí a to pro Metal uživatele, kteří mohou získat až 1 % z plateb kartou. Maximálně do výše měsíčního předplatného Metal účtu.

Revolut slevy a jak ušetřit

Slevy Revolut na předplatné může v rámci akcí nabízet. O těchto akcích se nejlépe dozvíte z aplikace, na stránkách Revolutu nebo zde.

Způsobů, jak ušetřit Revolut nabízí více. Stačí převádět peníze do cizích měn a platit v cizích měnách pouze skrze Revolut. Případně využívat Revolut cashback pro Metal uživatele. Pomocí Revolutu můžete nejen ušetřit, ale také vydělat, a to v kryptoměnách, akciích nebo drahých kovech. Jen nezapomeňte, že stejně jako vydělat můžete i prodělat. Investujte jen peníze, které můžete postrádat.

Revolut kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Podporu lze kontaktovat uvnitř aplikace pomocí chatu, podpora je k dispozici nepřetržitě. Uživatelé placených účtů Premium a Metal mají prioritní podporu. Podpora je k dispozici pouze v angličtině. Kontaktovat  podporu lze také na telefon Revolut +442 033 228 352.

Revolut adresa:

Revolut Limited
4th Floor, 7 Westferry Circus
E14 4HD London, Spojené království