RentalCars

Ověřené slevové kódy RentalCars pro červenec 2024​

RentalCars je internetová půjčovna aut, přes kterou je možné si zarezervovat auto ve více než 60 000 oblastech na světě. Speciální nabídky a slevy RentalCars čekají na odběratele newsletteru. V případě, že najdete někde nižší cenu za pronájem vozu a sdělíte to RentalCars, jsou schopni vám cenu dorovnat. K tomu, abyste ještě více ušetřili můžete využít také funkci cashback.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web RentalCars ​

Jak ušetřit RentalCars červenec 2024

Recenze RentalCars

RentalCars je mezinárodní společnost zabývající se půjčováním vozidel. K zapůjčení nabízí i svá vozidla, primárně však působí jako zprostředkovatel pro ostatní půjčovny.

RentalCars nabízí své služby po celém světě – od Ameriky přes Evropu, až po Asii. Co se týče ČR, nejvíce vozidel nabízí RentalCars Praha, ale k dispozici je tato služba zpravidla v každém větším městě.

RentalCars nemá žádné pobočky, všechna činnost tedy probíhá přes internet, eventuálně po telefonu. Využít můžete také uživatelsky přívětivé RentalCars aplikace.

Mezi hlavní výhody RentalCars patří ceny, které mají velmi málo konkurence a fakt, že se jedná o společnost opravdu velkých rozměrů, takže najít lokalitu, kde si budete moct auto vyzvednout či odevzdat nikdy nebude problém.

Na druhou stranu i nějaké nevýhody RentalCars má. Například způsobů, jak ušetřit na RentalCars mnoho není, ale
o těch existujících se dozvíte z této RentalCars recenze. Dalším problémem, na který můžete narazit, je fakt, že osobám do 21 let tato půjčovna vozidla většinou nepůjčuje, a pokud ano, tak nabídka bude omezená a do hry vstupují poplatky. Ostatně si připlatí i řidiči, kteří se nenachází v rozmezí 30-65 let.

Jak získat promo kód RentalCars

Způsobů jak získat slevový kupón RentalCars bohužel není mnoho a promo kód RentalCars nenajdete dokonce žádný. To však neznamená, že RentalCars slevy neexistují.

Nejsnadnější cestou, jak získat RentalCars extra služby zdrama, speciální nabídky nebo slevový kupón RentalCars, je přihlášení se k odběru propagačních materiálů. Díky tomu Vám budou přicházet aktuální slevy RentalCars rovnou na email. To můžete učinit na uvedeném odkazu nebo během samotné rezervace.

Speciální služba dorovnání ceny RentalCars je další možností jak ušetřit. Hodí se také sledovat tuto stránku. Pokud se nějaké slevové kupóny RentalCars objeví, budou i zde.

Jak uplatnit slevový kód RentalCars

Jak už bylo zmíněno, s promo kódy RentalCars prozatím nepracuje, takže na webu ani v aplikaci není žádné pole, kam zadat promo kód. Pokud takový kód někde uvidíte, nejspíš se jedná o podvod.

Co ale uplatňovat musíte, je služba vyrovnání ceny RentalCars. V případě, že se Vám podaří nalézt srovnatelnou, nebo dokonce lepší nabídku u jiné autopůjčovny, stačí vyplnit formulář vyrovnání ceny RentalCars a počkat na ověření. S trochou času a štěstí Vámi nalezenou cenu RentalCars překoná.

Cashback RentalCars

Cashback Refundo6 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli5 % získat bonus až 300 Kč Cashback Plná peněženka4,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Vratné peníze4,5 % získat bonus 50 Kč

Cashback je díky své univerzalitě jeden z nejlepších nástrojů pro zvýhodnění Vašich nákupů a můžete tedy využít i RentalCars cashback. Ten funguje naprosto jednoduše.

Stačí navštívit libovolný Cashback portál, například Tipli, Plná peněženka, Refundo nebo Vratné peníze, a tam vyhledat cashback RentalCars. Po přesměrování a úspěšném dokončení rezervace Vám bude na účet vrácena předem určená část z ceny. Ideální je podívat se na více uvedených Cashback portálů, protože je tu šance, že na některém najdete výhodnější nabídku.

RentalCars slevy a jak ušetřit

Na RentalCars Black Friday či RentalCars Cyber Monday slevy bohužel nenarazíte, neboť se těchto sezónních akcí neúčastní.

Co však najdete jsou speciální RentalCars slevy, díky kterým můžete získat slevu na vypůjčení vozidla od určitých společností v určitých lokalitách, které pravidelně přibývají. Tyto slevy se pohybují okolo 10-20 %, mají však omezenou dobu platnosti a nelze je kombinovat s jinými slevami.

RentalCars kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Spojit se s RentalCars můžete vícero způsoby. Nejjednodušší je napsat na e-mail RentalCars:
reservations-cz@rentalcars.com; nebo vyplnit kontaktní formulář RentalCars, pokud již máte zarezervováno.

Další možností je místní RentalCars infolinka na čísle 234 749 682 nebo mezinárodní infolinka RentalCars na čísle +44 161 830 5670. Dovoláte se však pouze v pondělí, úterý a pátek od 9:00 do 17:00 a ve čtvrtek od 11:00 do 17:00.

Kontaktovat RentalCars můžete i na adresu:
TravelJigsaw Limited
Floors 9-12, Sunlight House
Manchester
M3 3JZ