PureVPN

Ověřené slevové kódy PureVPN pro říjen 2023​

100%
PureVPN je poskytovatel připojení VPN řešení pro zařízení s operačními systémy Windows, MacOS, iOS, Android a řadou dalších. Služby PureVPN využijete, pokud chcete zůstat skryti před sbíráním dat o vašem chování na internetu. K dispozici je pro vás cashback od Tipli. Slevy PureVPN poskytuje v rámci speciálních akcí. Navštivte Slevovékódy.cz a dozvíte se více o možnostech, jak ušetřit na PureVPN.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web PureVPN ​

Jak ušetřit PureVPN říjen 2023

Recenze PureVPN

PureVPN je služba nabízející VPN řešení pro vaše zařízení, ať už je to mobilní telefon, počítač, notebooku, router nebo chytrá televize.

VPN znamená v češtině virtuální soukromá síť a slouží pro zabezpečení vašeho připojení díky 256 bitovému šifrování všech přenášených dat a připojování skrze velice rychlé a zabezpečené servery ve více jak 180 zemích světa. PureVPN vás také ochrání při sledování na internetu, vaše IP adresa a ani typ vašeho zařízení již nebude odhalován navštíveným webovým stránkám, takže vaše vyhledávání bude konečně anonymní.

PureVPN vaše internetové spojení ochrání nejen na nezabezpečených Wi-Fi, ale celkově proti cenzuře, nepřístupnému obsahu pro vaši lokalitu, sledování a shromažďování dat o vás pro následné zpeněžení cílenou reklamou. Také vás ochrání před hackery a některými dalšími typy kybernetických hrozeb.

PureVPN o vás neshromažďuje žádná data. VPN lze využívat až na 5 zařízeních současně. Podpora v anglickém jazyce 24/7. 31denní garance vrácení peněz. Jednoduché a intuitivní prostředí a užívání. Možnost vyzkoušet na 7 dní zdarma v mobilní aplikaci. Aplikace jsou dostupné pro Windows, MacOS, iOS, Android, Linux, webové prohlížeče a další.

PureVPN využívají více než 3 milióny uživatelů. Recenze PureVPN jsou velice kladné a to jak od odborníků, tak také od uživatelů.

Jak získat promo kód PureVPN

Jak získat slevový kupón PureVPN? Slevový kupón můžete získat v rámci mnoha akcí, které u různých příležitostí PureVPN nabízí. Lze je nalézt na stránkách PureVPN, zde na Slevovékódy.cz nebo je získat již jako zákazník PureVPN.

Promo kód PureVPN je dalším ze způsobů jak ušetřit při nákupu služeb od PureVPN, mimo klasických slev a slevových akcí. Slevový kupón PureVPN lze ve většině případů kombinovat se slevami v rámci slevových akcí, to se dozvíte z podmínek pro dané akce nebo při uplatnění.

Jak uplatnit slevový kód PureVPN

PureVPN

Správným místem, kde zadat promo kód PureVPN je na úvodní stránce, pod celkovou cenou objednávky a po rozkliknutí „have coupon code?“, do nově zobrazeného pole.

Váš slevový kód PureVPN uplatníte kliknutím na tlačítko „apply“. Následně se vám při správně zadaném a platném kódu započte sleva.

Před nákupem si vždy zkontrolujte zdali nějaký slevový kupón PureVPN Slevovékódy.cz nenabízejí.

Cashback PureVPN

Cashback Tipli12,5 % získat bonus až 300 Kč

Cashback je možností jak dodatečně po zaplacení objednávky, kterou musíte provést přes jeden z cashbackových portálů, ušetřit. Cashback je vyplácen do několika dnů po zaplacení za objednávku a nejčastěji je jako procentuální část z ceny nákupu.

Pro PureVPN cashback nabízí pouze Tipli a to ve výši 12,5 %. Tuto slevu si určitě nenechte uniknout.

Dalšími cashbackovými portály, jsou PlnáPeněženkaVratnéPeníze nebo Refundo.

PureVPN slevy a jak ušetřit

PureVPN slevy nabízí při mnoha akcích a příležitostech, jako je Black Friday, Cyber Monday PureVPN a mnoho dalších. V rámci těchto akcí lze ušetřit i 88 % oproti původní ceně a jsou tak tím nejlepším způsobem jak ušetřit.

Nezapomeňte využít také cashback a případně slevového kódu pro maximální úsporu!

PureVPN kontakt – e-mail, telefon, infolinka

PureVPN lze snadno kontaktovat pomocí chatu na jejich stránkách, kliknutím na Live Chat v pravém rohu. Chat a celková podpora je pouze v anglickém jazyce.