ProSpánek

4× slevový kód ProSpánek pro červenec 2024​

100%
Obchod ProSpánek se zabývá prodejem postelí, matrací a dalšího vybavení do domácnosti. Kromě eshopu nabízí obchod také několik kamenných prodejen. Na portále Heureka nemá ProSpánek příliš pozitivní recenze. Black Friday ProSpánek pořádá, účastní se i akce Dny Marianne nebo podporuje využití slevových kódů. Nechte si vrátit část objednávky prostřednictvím služby cashback ProSpánek.

Nejlepší slevové kódy ProSpánek 2024

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě ProSpánek

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu ProSpánek.
Chci 300 Kč
2,5 %
cashback

ProSpánek ► díky cashbacku Tipli získáte 2,5 % zpět

Rádi byste získávali peníze zpět ze svých nákupů? Není nic lehčího než kliknout na “Chci slevu”, vyplnit potřebné údaje na cashbackovém portále Tipli a okamžitě začnete nakupovat výhodněji. Registrace je velmi rychlá a snadná, nemusíte mít obavy, že byste ji nezvládli. Následně získáte zpět 2,5 % ze svých objednávek v ProSpánek.
12
1
Chci slevu
doprava
zdarma

ProSpánek » využijte dopravu zdarma na postele a matrace

V rámci dlouhodobé akce získáte na nákup postele či matrace od ProSpánek dopravu zdarma. K získání výhody není potřeba žádný slevový kód ProSpánek, akci může využít naprosto každý. Platí i v případě, že Vaše objednávka obsahuje zboží s akční slevou ProSpánek.
23
3
Chci slevu
speciální
slevy

Výhodné slevy pro členy Klubu ProSpánek

E-shop připravil výhodný věrnostní program. Staňte se členem Klubu ProSPánek a okamžitě budete moci využívat speciální slevy a slevové kupony ProSpánek, které zlevní Váš nákup. V případě zájmu stačí kliknout na “Chci slevu”, vyplnit potřebné údaje a okamžitě můžete nakupovat se slevou ProSpánek, kromě toho také získáte řadu dalších benefitů, které obchod nabízí.
9
4
Chci slevu
akční
slevy

ProSpánek » využijte akční slevy na ProSpánek

V e-shopu může nakoupit levněji každý! Stačí, když vyberete výrobek z kategorie ,,Akce” a budete mít jistotu, že jste ušetřili oproti běžné ceně. V průběhu objednávky není potřeba zadávat žádný speciální slevový kód ProSpánek. Všechny ceny jsou konečné, slevy již byly odečteny. Nabídka akčního zboží se v ProSpánek pravidelně obměňuje.
20
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web ProSpánek ​

Jak ušetřit ProSpánek červenec 2024

Internetový obchod ProSpánek nabízí produkty pro zdravý a kvalitní spánek od matrací, roštů k samotným postelím a také nábytek nebo lůžkoviny. Kromě e-shopu je nákup možný v 31 prodejnách, které najdete například v Brně, Kladně, Olomouci, Ostravě, Praze, Příbrami, Teplicích, nebo ve Znojmě. Máte také možnost si sjednat osobní nebo on-line konzultaci s poradcem.

ProSpánek kromě standardních služeb jako dovoz zboží poskytuje prodej na splátky a řadu doplňkových služeb pro pohodlný nákup a dodání. Můžete se stát členem věrnostního programu, který vám přinese řadu výhod při nakupování. V tomto článku se dozvíte, jak ušetřit na ProSpánek.

Obchod svým zákazníkům kromě tradičních výprodejů přináší také speciální akce na dopravu zdarma, nákup 1+1 zdarma, slevové kupóny ProSpánek nebo prodlouženou dobu pro vrácení zboží, čtěte dále a dozvíte se přehledně o všech dostupných výhodách a slevách.

Jak získat slevový kupón ProSpánek

Slevové kupóny Pro spánek získávají členové věrnostního klubu Prospánek, dále mohou využívat výjimečné klubové ceny na exklusivní sortiment nebo slevy na služby partnerů ProSpánek.

V průběhu roku slevové kupóny obchod zpřístupňuje v rámci svých promo akcí i pro zákazníky, kteří nejsou členy klubu, může se tak stát při akci Dny Marianne nebo během akce Black Friday.

Aktuální slevové kupóny ProSpánek jsou publikovány na webu Slevovékódy.cz. Odebírejte své oblíbené obchody a neuteče vám žádná sleva ani slevový kód.

Jak uplatnit slevový kód ProSpánek

ProSpánek

Slevový kód ProSpánek vepíšete nebo vložíte do pole pod produkty v 1. kroku nákupu “Nákupní košík“. Po kliknutí na “Použít” bude cena automaticky převedena a celková částka snížena. Budete tak mít přehled nejen o ceně, ale i o funkčnosti kódu.

Slevový kód se může vztahovat celý nákup nebo je pevně stanovena minimální cena pro jeho aktivaci. Slevové kódy ProSpánek mají také danou minimální dobu platnosti. Slevové kupóny ProSpánek se nevztahují na již zlevněné zboží.

Cashback ProSpánek

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2,5 % získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Cashback portály nabízí jednoduchý způsob, jak ušetřit při nakupování online. Registrovaným zákazníkům vrací část peněz z nákupu, které se říká cashback. Obchody dají peníze portálům, které přivedou nové nakupující a portál poté odmění zákazníka.  Za registraci získáte bonusy navíc. Výše odměny je vypočtena bez DPH a ceny za dopravu. Po zaplacení objednávky vám budou poslány skutečné peníze dostanete na bankovní účet nejpozději do 2 dnů.

Cashback ProSpánek nabízí portály Plná peněženkaVratné peníze, Refundo a Tipli ve výši 2,5 %. Vyberte si jednoho s poskytovatelů a získávejte peníze s každým online nákupem.

ProSpánek slevy – výprodeje, Black Friday…

Na e-shopu ProPpánek najdete velký výběr matrací, postelí a lůžkovin, které vám pomůžou naplno zregenerovat během spánku. S mimořádnými slevami tak nakoupíte levněji vybrané zboží. V průběhu celého roku narazíte na pořádané Prospánek výprodeje nebo akce 1+1 zdarma, další možností získání slevy ProSpánek je nákup v rámci akce Dny Marianne.

Zvýhodněné nabídky jsou dostupné členům věrnostního klubu ProSpánek. Kromě slevových kupónů nakupují členové za speciální klubové ceny a mohou se účastnit exkluzivních soutěží. Výhody mají rovněž držitelé Sphere card a 10% slevy na celý nezlevněný sortiment v kamenných prodejnách ProSpánek získají zákazníci po předložení členské karty Klubu pro pevné zdraví VZP ČR.

Během ProSpánek Black Friday jsou ceny produktů sníženy i o více než polovinu z původní ceny. Využít tak můžete Black Friday Prospánek nejen pro zlepšení vašeho spánku, ale také pro nákup dárků pro vaše blízké.

ProSpánek doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma ProSpánek je dostupná během speciálních akcí a vztahuje se na všechny produkty. Sledujte web Slevovékódy.cz a žádná akce vám neuteče. Pro pohodlnější dodání nabízí obchod řadu doplňkových služeb.

Doprava pro jednotlivé produkty je zpoplatněna podle zvoleného typu přepravce:

  • GLS – 110 Kč
  • Česká pošta – 110 Kč
  • Top Trans – 799 Kč
  • Doprava ProSpánek  990 Kč (varianta Comfort), 3 500 Kč (varianta VIP) + možné poplatky při výběru některé z doplňkových služeb

Po naskladnění zboží vás kontaktujte pověřený pracovník (telefonicky nebo emailem) a informuje o předpokládaném dnu dodání.

Balíček Comfort zahrnuje výnos do přízemí nebo 1. patra, profesionální vybalení produktu a odvoz obalů. VIP balíček zahrnuje například výnos do libovolného patra, profesionální vybalení produktu, likvidaci obalů, odbornou montáž nebo doručení o víkendu.

Dále je možnost dokoupení doplňkových služeb, které zahrnují:

  • výnos do 2. patra a vyšších 250 Kč
  • montáž postele (včetně odborné instalace roštů či matrací) 700 Kč
  • odvoz a ekologická likvidace staré matrace nebo roštu do 140 cm  550 Kč
  • odvoz a ekologická likvidace starého roštu nebo matrace nad 140 cm  800 Kč
  • odvoz a ekologická likvidace staré postele 650 Kč
  • demontáž staré postele 550 Kč

O výběru doplňkové služby informujte obchod e-mailem: info@prospanek.cz. Díky široké síti kamenných prodejen ProSpánek nabízí možnost osobního vyzvednutí zdarma na vybrané prodejně po celé ČR.

ProSpánek vrácení zboží

Vrácení zboží ProSpánek zakoupené přes e-shop je možné v prodloužené lhůtě 45 dnů bez uvedení důvodu. Tato možnost se nevztahuje na zboží zakoupené v kamenných prodejnách. Zboží může být rozbalené, ale musí být naprosto nepoškozené a čisté.

Před vrácením kontaktujte obchod prostřednictvím e-mailu: info@prospanek.cz nebo telefonu: 770 100 440 a operátor vám sdělí veškeré podrobnosti pro vrácení zboží ProSpánek a také adresu pro zaslání.

Peníze vám budou vráceny na bankovní účet po přezkoumání nezávadnosti vraceného zboží zaměstnanci obchodu.

ProSpánek reklamace 2024

Reklamace ProSpánek musí být oznámena ihned po jejím zjištění. Záruka se nevztahuje na věci použité. Reklamaci můžete uplatnit prostřednictvím e-mailu: reklamace@eprospanek.cz, v němž popíšete vadu produktu. Obchod vás informuje o dalším postupu.

Další možností je uplatnit reklamaci osobně v kterékoliv kamenné pobočce nebo na adrese:

ProSpánek,
Hybernská 1271/32,
Praha 1, 110 00

Reklamace ProSpánek, včetně odstranění vady, bude vyřízena nejpozději do 30 dnů.

Za vadu se nepovažuje barevný nebo strukturální rozdíl u přírodních, textilních a umělých materiálů nebo u lakovaných ploch. Vadou nejsou rozdíly rozměru u nábytku a matrací v rámci deklarované tolerance.

ProSpánek kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kontakt ProSpánek je možný prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. ProSpánek infolinka je k dispozici každý den od 8:00 do 20:00 hod. na telefonním čísle: 770 100 440. Mimo tuto dobu využijte ProSpánek e-mail: info@prospanek.cz.

Možné jsou také osobní nebo online konzultace.