ProMobily.cz

Ověřené slevové kódy ProMobily.cz pro říjen 2023​

100%
Internetový obchod ProMobily.cz nabízí tisíce kusů mobilního příslušenství. V nabídce ProMobily.cz seženete příslušenství pro mobilní telefony známách značek Samsung, Sony, Asus, iPhone nebo Huawei. ProMobily.cz doprava zdarma je k dispozici. S cashback ProMobily.cz získáte až 5 % odměny z nákupu. Sledujte portál Slevovékódy.cz a neunikne vám žádný slevový kupón ProMobily.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web ProMobily.cz ​

Jak ušetřit ProMobily.cz říjen 2023

ProMobily.cz je internetový obchod prodávající originální mobilní příslušenství. Obchod nabízí kryty, tvrzená skla, nabíječky, baterie, pouzdra apod. Příslušenství ProMobily.cz je dostupné pro mnoho značek.

Slevy ProMobily.cz jsou uplatnitelné pouze v e-shopu. Originální příslušenství nakoupíte také v kamenné pobočce ve Vyškově. Pokud chcete zjistit, jak ušetřit v ProMobily.cz, navštivte portál Slevovékódy.cz, který vám níže představí možnosti, jak při nákupu ušetřit.

Jak získat slevový kupón ProMobily.cz

Slevové kódy ProMobily.cz jsou k dispozici na stránkách Slevovékódy.cz. Slevy ProMobily.cz nabízí pro zákazníky také na facebookových stránkách. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru Slevovékódy.cz, budete dostávat akční nabídky a slevy do ProMobily.cz a stovek dalších obchodů zdarma na váš email.

Jak uplatnit slevový kód ProMobily.cz

Po zvolení vámi vybraného výrobku přejdete do nákupního košíku. Poté rozkliknete nápis „Chci uplatnit slevový kupón“ pod vybraným výrobkem. Slevový kód ProMobily.cz napíšete do pole k tomu určenému naspodu obrazovky a kliknete na “Uplatnit kupón”.

Doporučujeme si zkontrolovat stanovené podmínky slevy. Jedná se zejména o hodnotu zboží, druh zboží nebo časovou platnost kupónu. Kupón může být platný pouze na produkty konkrétního výrobce.

Cashback ProMobily.cz

Další způsob jak ušetřit v ProMobily.cz je nákup přes cashback portál. Cashback je zvláštní forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz z nákupu. ProMobily.cz cashback získáte na portále Tipli.cz. S tímto portálem získáte odměnu výši 5 % z ceny nákupu. Registrace na Tipli.cz je zdarma. Potvrzení odměn probíhá od 24 hodin.

Slevy na ProMobily.cz – výprodeje, Black Friday…

ProMobily.cz Black Friday ani jiné slevové akce tohoto typu nejsou v internetovém obchodě běžné.

Aktuální slevy ProMobily.cz získáte v určitých měsících na dopravě.

K objednávce nad 1 000 Kč dostanete od ProMobily.cz dárek zdarma.

Registrování uživatelé získávají možnost snadno sledovat stav své objednávky a získávat slevy ProMobily.cz.

ProMobily.cz doprava zdarma a cena poštovného

ProMobily.cz spolupracuje s dopravci Česká pošta a PPL. Poštovné vás vyjde od 59 do 79 Kč. Dopravné na Slovensko je za 149 Kč. Výrobek si můžete také osobně vyzvednout v kamenné prodejně ve Vyškově.

ProMobily.cz doprava zdarma je u objednávek nad 350 Kč. Objednané zboží se odesílá v den objednávky.

Obchod se účastní akce Den dopravy zdarma jsou každoročně součástí této akce, kterou organizuje portál Heuréka.cz. V rámci této akce vám zapojené obchody neúčtují žádný poplatek za dopravu.

Za vaši objednávku zaplatíte následujícími způsoby:

  • převodem na bankovní účet,
  • platební kartou,
  • na dobírku za příplatek 29 Kč,
  • v hotovosti na prodejně.

ProMobily.cz vrácení zboží

V případě odstoupení od smlouvy nabízí ProMobily.cz vrácení zboží do 30 dnů.  Pro usnadnění komunikace je vhodné v odstoupení uvést datum nákupu či číslo smlouvy. Obchod vám vrátí peníze do 14 dnů, a to stejným způsobem, jakým je od vás přijal. Zboží by mělo být vráceno nejlépe v původním obalu. Náklady na vrácení zboží nese kupující.

Pro snadnější postup doporučujeme využít formulář pro odstoupení od smlouvy.

ProMobily.cz reklamace 2023

V případě vadného plnění uplatněte bezodkladně ProMobily.cz reklamace. Vadné zboží zašlete na adresu:

ProMobily.cz s.r.o.
Mobil Centrum XXL
Dobrovského 2
Vyškov 68201

V případě dotazů jak postupovat při reklamaci můžete obchod kontaktovat buď telefonicky na čísle: +420 777 666 323 (Po-Pá 9-17 hod.) nebo e-mailem dotazy@ProMobily.cz.

Pro vyřízení reklamace doporučujeme vyplnit ProMobily.cz reklamační formulář. Odkaz na formulář je dostupný zde.

ProMobily.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Internetový obchod ProMobily.cz má mnoho kanálů pro komunikaci se zákazníkem. Obchod kontaktujete nejen na Facebooku, ale také na e-mailu. ProMobily.cz e-mail je dotazy@ProMobily.cz. Preferujete-li telefonické spojení, tak telefonní číslo ProMobily.cz je +420 777 666 323 nebo +420 774 518 666.

Pokud pocházíte přímo z Vyškova, můžete kamennou pobočku osobně navštívit. ProMobily.cz sídlí na adrese Dobrovského 2 a je otevřeno ve všední dny od 8:30 do 17:30 hodin a v sobotu od 9 do 11 hodin.