Profimed

Ověřené slevové kódy Profimed pro říjen 2023​

100%
Profimed je značka specializující se na prodej kosmetiky, přípravků na dentální hygienu a dalších produktů. Zakoupit v e-shopu můžete zubní kartáčky, přípravky pro péči o rovnátka nebo zubní náhrady, šampóny, make-up pro ženy a přípravky pro péči o pokožku a tělo. Ušetřit v Profimed lze díky slevovým kódům, cashback portálům i cashbacku přímo od obchodu nebo během akce Black Friday.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Profimed ​

Jak ušetřit Profimed říjen 2023

Obchod Profimed vám nabízí produkty pro péči o zuby, péči o tělo nebo pro děti. Vybírat můžete z více než 2 000 druhů zboží od značek Apadent, Marvis, Philips, Swiss Dent, TePe, Tweezerman, Waterpik a mnoho dalších.

Vyžijte slevy na různé produkty. V rámci akcí máte možnost ušetřit i několik stovek korun. Slevové kupóny Profimed zveřejňuje přímo na svém e-shopu. Cashback můžete získat nejen na portálech, ale také přímo u výrobců v rámci speciálních akcí.

Navštivte několik kamenných prodejen Profimed, kde si můžete objednané zboží vyzvednout, vrátit nebo reklamovat. Cenu zboží vám ale doporučujeme si před nákupem vždy porovnat na srovnávači cen Heuréka, kde tento obchod doporučuje 97 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Profimed

Slevový kupón Profimed publikuje na e-shopu k vybranému zboží pod jeho popisem. Členové klubu Profimed nebo odběratelé newsletteru mají možnost získat od Profimed slevový kupon na svůj e-mail při konání různých akcí. Využít můžete slevovou akci Black Friday.

Slevové kupóny pro vás publikujeme na těchto stránkách. Doporučujeme vám proto přihlásit se k odběru newsletteru, abyste byli o všech slevových akcích včas informováni.

Jak uplatnit slevový kód Profimed

Profimed

V košíku, v prvním kroku, při tvorbě objednávky, můžete uplatnit slevový kód Profimed. Pod seznamem zboží k objednání a výběrem dárku k nákupu klikněte na možnost “Uplatnit promo kód“. Do prázdného pole, které se vám zobrazí, zadejte váš Profimed slevový kód a potvrďte ho klikem na “Ověřit“.

Dejte si pozor na podmínky slevových kódů, které jsou často nějak omezeny. Mezi nejčastější omezení patří časové omezení, minimální hodnota objednávky nebo kódy platí pouze na určitý druh zboží.

Cashback Profimed

Cashback Plná peněženka3,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo3,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli3,5 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze3,5 % získat bonus 50 Kč

Chcete ušetřit 3,5 % z každé vaší vytvořené objednávky? Využijte na portálech Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze pro Profimed cashback.

Pro využití se zaregistrujte na portálu, proklikněte se do obchodu a vytvořte objednávku. Jakmile obchod potvrdí převzetí zboží, tak vám budou na vaše cashback konto připsány peníze, které si pak můžete nechat poslat na váš bankovní účet.

Profimed slevy – výprodeje, Black Friday…

K vybraným produktům můžete získat dárek v hodnotě několika stovek korun. Členové Klubu Profimed mají možnost získat dárek k narozeninám, informace o akčních nabídkách s předstihem nebo mohou sbírat Profimedíky. Za každých 100 Kč získáte 3 Profimedíky, kdy 1 Profimedík má hodnotu 1 Kč.

U vybraných produktů publikuje Profimed slevový kupón, díky kterému máte možnost ušetřit. Výhodné akce Profimed nabízí pouze členům klubu, proto se vyplatí být registrovaný. Profimed podporuje slevovou akci Black Friday. Cashback můžete získat nejen na několika portálech, ale také přímo u výrobců produktů.

Profimed doprava zdarma a cena poštovného

Profimed doprava zdarma je ke každé objednávce, jejíž hodnota je nad 990 Kč. Platba je možná hotově/kartou na prodejně, kartou on-line, bankovním převodem, kartou Benefit Plus, kartou Edenred nebo na dobírku, která je za poplatek 30 Kč.

Možnosti a ceny dopravy:

  • Osobní odběr na prodejnách: zdarma
  • PPL: 49 Kč
  • Česká pošta – balík Do ruky: 140 Kč
  • Kurýr po Praze: 400 Kč

Velkoobchodní partneři nemají možnost osobního odběru na prodejnách. Mohou využít pouze Českou poštu nebo PPL. Poštovné zdarma Profimed nabízí také velkoodběratelům, ale až u objednávek od 2 000 Kč.

Profimed vrácení zboží

Vrácení zboží Profimed umožňuje bez udání důvodu dle občanského zákoníku ve standardní lhůtě, a to do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí být nepoškozené a bez známek použití. Pokud byl produkt vybalen z uzavřeného obalu, tak ho z hygienických důvodů nelze vrátit. Některé značky, jako například Philips, Oral-B či Waterpik, nabízejí vrácení zboží ve lhůtě až 100 dnů. O těchto akcích informují jednotlivé značky na svých webech nebo Profimed v obchodních podmínkách.

Vrátit zboží můžete společně s fakturou na kterékoliv prodejně Profimed. Pokud nemáte poblíž žádnou prodejnu, tak zboží důkladně zabalte a odešlete přepravní společností na adresu níže. Do balíčku přiložte kopii faktury a vyplněný Profimed formulář pro odstoupení od smlouvy, který si můžete stáhnout zde.

Profimed reklamace 2023

Reklamace Profimed vyřizuje v průběhu záruční lhůty, která je většinou 24 měsíců, pokud není u zboží uvedena prodloužená lhůta. U použitého zboží je záruka 12 měsíců. Na vyřízení podané reklamace má potom Profimed maximálně 30 dnů od přijetí a o výsledku vás musí informovat.

Možnosti reklamace:

  1. Na prodejně – Přineste na kteroukoliv prodejnu vadné zboží společně s fakturou. Pracovník prodejny s vámi již vše potřebné vyřeší.
  2. Přepravní službou – Sepište průvodní dopis s detailním popisem závady, preferovaným způsobem vyřízení reklamace a kontaktními údaji na vás. Průvodní dopis společně s kopií faktury a vadným zbožím zabalte a balíček odešlete přepravní službou na adresu níže.

Profimed kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Využijte od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 bezplatnou zákaznickou podporu. Stačí zavolat na Profimed telefon 800 10 50 50. V případě písemné komunikace napište na Profimed e-mail obchod@profimed.cz.

Několik kamenných prodejen Profimed nabízí po celé České republice. Mapu prodejen s detailními informacemi o jednotlivých prodejnách naleznete zde.

Adresa pro uplatnění reklamace:
PROFIMED s.r.o.
Business Park Prague Chrášťany
Za Tratí 236
Chrášťany
252 19