ProdejParfémů.cz

3× slevový kód ProdejParfémů.cz pro červenec 2024​

100%
ProdejParfemu.cz je internetový obchod zabývající se prodejem kosmetiky. V nabídce obchodu naleznete široký sortiment parfémů, pleťové kosmetiky, přípravků pro péči o vlasy, zdravé výživy a dalšího zboží od značek Dolce & Gabanna, Garnier, Aromedica a dalších. Slevové akce ProdejParfemu.cz pravidelně aktualizuje. Slevové kódy však obchod prozatím nepodporuje.

Nejlepší slevové kódy ProdejParfémů.cz 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě ProdejParfémů.cz

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu ProdejParfémů.cz.
Chci 300 Kč
cashback
1,5 %

Cashback 1,5 % od VratnéPeníze k nákupu v ProdejParfémů.cz

Založte si účet na portálu VratnéPeníze a získávejte z každého nákupu cashback. Cashback 1,5 % získáte tak, že přes účet na VratnéPeníze přejdete na eshop ProdejParfémů.cz a zde si nakoupíte. Poté zaplatíte vaši objednávku, a na vaše konto se připíše cashback z nákupu v ProdejParfémů.cz.
27
3
Chci slevu
1,5 %
cashback

ProdejParfémů.cz → 1,5 % sleva z celého nákupu od Refundo

Ušetřete s každým online nákupem. Portál Refundo vám nabízí možnost získat peníze za vaše nákupy. Cashback ProdejParfémů.cz činí 1,5 %. Za každou objednávku získáte 1,5 % zpět z její celkové výše. Založte si na Refundo účet zdarma a šetřete na internetu.
14
4
Chci slevu
až 50%
slevy

Slevy na parfémy v eshopu ProdejParfémů.cz

Vyberte si z desítek zlevněných parfémů a kosmetických přípravků, které najdete v obchodě ProdejParfémů.cz  se slevou v řádu desítek procent. Značkové parfémy pro muže i ženy. Slevy platí jen do vyprodání zásob, výhodou je pravidelná obměna zboží. Slevový kód nepotřebujete.
0
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web ProdejParfémů.cz ​

Jak ušetřit ProdejParfémů.cz červenec 2024

ProdejParfémů.cz je internetový obchod, který pro vás nabízí parfémy, kosmetiku či doplňky pro zdraví od značek jako jsou například Bvlgari, Carolina Herrera, Clinique, Davidoff, Dior, DKNY, Eucerin, Bi-Oil, Astor, Adiel, Alavis, Biora a dalších.

Využijte v průběhu roku v ProdejParfémů.cz akce, kdy máte možnost získat slevy na vybrané produkty nebo dopravu zdarma. Slevové kódy aktuálně ProdejParfémů.cz nepodporuje, ani se neúčastní akci Black Friday nebo Dny Marianne.

Kamenná prodejna se nachází v Praze. Na prodejně je možné zboží osobně vyzvednout, vrátit nebo vyreklamovat. Na srovnávači cen Heuréka, kde obchod doporučuje 97 % zákazníků, si můžete srovnat cenu zboží s konkurencí

Jak získat slevový kupón ProdejParfémů.cz

Slevový kupón ProdejParfémů.cz nemáte možnost získat na e-shopu, při konání slevových akcí Black Friday nebo Dny Marianne ani formou newsletteru, protože je obchod nepodporuje. Pokud se to změní, budeme vás o tom informovat.

Pro další různé obchody můžete slevové kupóny získat na těchto stránkách, kde pro vás slevové kupóny publikujeme.

Jak uplatnit slevový kód ProdejParfémů.cz

Návod, jak uplatnit slevový kód ProdejParfémů.cz, na této stránce nenajdete, protože obchod aktuálně slevové kódy nepoužívá. Pokud by v budoucnu začal ProdejParfémů.cz slevový kód využívat, tak vás o tom budeme zde informovat.

Obecně si u slevových kódů vždy dejte pozor na jejich podmínky pro použití. Slevové kódy jsou totiž často nějak omezeny, a to většinou časově, minimální hodnotou objednávky nebo jsou určeny pouze na určitou značku zboží.

Cashback ProdejParfémů.cz

Cashback Refundo1,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Vratné peníze1,5 % získat bonus 50 Kč

Vybrali jsme několik portálů, které nabízejí pro ProdejParfémů.cz cashback. Cashback můžete získat u Refundo a Vratné peníze, které vám na váš účet vrátí 1,5 % zpět z hodnoty objednávky. Plná peněženka a Tipli momentálně nevrací nic.

Vyberte si jeden portál výše, zaregistrujte se na něm, proklikněte se do obchodu a vytvořte objednávku. Po převzetí zboží musí obchod potvrdit dokončení obchodu a poté vám budou na vaše cashbackové konto připsány peníze, které si můžete přeposlat na váš bankovní účet.

ProdejParfémů.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

V rámci různých časově omezených akcí je k dispozici doprava zdarma bez omezení hodnoty. Obchod se neúčastní slevových akcí Black Friday, Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes.

Slevy ProdejParfémů.cz nabízí přímo na svém e-shopu na vybrané zboží. Zboží ve slevě najdete přehledně pod záložkou “Zlevněno“. Zakoupit můžete také dárkové sady nebo zboží v akci 1+1 nebo 2+1 a ušetřit tak za váš nákup.

ProdejParfémů.cz doprava zdarma a cena poštovného

Poštovné zdarma ProdejParfémů.cz poskytuje v rámci časově omezených akcí u objednávek nad určitou hodnoty nebo bez omezení. Záleží pouze na typu akce. Platit za vaše objednávky můžete hotově/kartou na prodejně, bankovním převodem, on-line kartou nebo na dobírku, u které si připlatíte 25 Kč.

Možnosti a ceny přepravy:

  • Osobní odběr je za 20 Kč
  • Zásilkovna, DPD Parcel Shop nebo Balíkovna od České pošty jsou za 59 Kč
  • Zásilkovna, DPD nebo Česká pošta s doručením na adresu jsou za 99 Kč

ProdejParfémů.cz vrácení zboží

Vrácení zboží ProdejParfémů.cz umožňuje do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu. Vrátit musíte nepoškozené a nepoužité zboží. Pokud jste zboží použili, tak ho lze také vrátit, ale musíte počítat se snížením částky. U částečně spotřebovaného zboží, kde chybí do 5ml dostanete zpět 75 % částky. Pokud bude chybět do 20 % objemu, tak získáte zpět 50 % částky.

Možnosti vrácení zboží:

  1. Na prodejně – Vyplňte zde e-mail a číslo objednávky. Poté postupujte dle instrukcí dále. Po vyplnění formuláře pro vrácení zboží zaneste zboží na prodejnu v Praze.
  2. Přepravní službouZde vyplňte on-line ProdejParfémů.cz formulář pro odstoupení od smlouvy. V prvním kroku zadáte e-mail a číslo objednávky a následně pokračujete dle instrukcí. Po vyplnění formuláře zabalte důkladně zboží spolu s formulářem, aby při přepravě nedošlo k poškození zboží a balíček odešlete přepravní službou na adresu níže.

Adresa pro vrácení zboží:
PremierParfum s.r.o. – reklamační oddělení
Pobočka Na Florenci 23
Praha 1
110 00

ProdejParfémů.cz reklamace 2024

Záruka na zakoupené zboží je dle zákona 24 měsíců. V průběhu této doby máte možnost uplatnit u ProdejParfémů.cz reklamace. Vaše reklamace musí být vyřízena nejpozději do 30 dnů od přijetí zboží a o výsledku musíte být informováni.

Možnosti reklamace:

  1. Na prodejně – Přineste na prodejnu v Praze vadné zboží. Než ale zboží na prodejnu ponesete, tak zde vyplňte reklamační formulář. K prvnímu kroku vám stačí e-mail a číslo objednávky a pak budete pokračovat dle instrukcí.
  2. Přepravní službou – Přejděte na stránku zde a vyplňte on-line ProdejParfémů.cz reklamační formulář. Po vyplnění formuláře zboží zabalte do krabice a balíček odešlete přepravní službou na adresu níže. Do balíčku přiložte vyplněný reklamační formulář.

Adresa pro zaslání reklamace:
PremierParfum s.r.o. – reklamační oddělení
Pobočka Na Florenci 23
Praha 1
110 00

ProdejParfémů.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě dotazů ke zboží, reklamaci, vrácení či čehokoliv jiného volejte na ProdejParfémů.cz telefon 777 217 000. Napsat můžete také na ProdejParfémů.cz e-mail objednavky@prodejparfemu.cz.

V Praze je pro vás otevřena kamenná prodejna ProdejParfémů.cz, kde si můžete objednané zboží vyzvednout, vrátit nebo reklamovat. Adresa prodejny je Na Florenci 23, Praha 1 a otevřeno pro vás má každý všední den od 9:00 do 18:00.