Pojištění.cz

9× slevový kód Pojištění.cz pro prosinec 2021

100%
Pojištění.cz je internetový srovnávač pojištění. Ve srovnávači si můžete srovnat povinné nebo havarijní pojištění auta, cestovní pojištění, pojištění majetku, pojištění zodpovědnosti a další ne tolik rozšířená pojištění. Ve srovnávači jsou zahrnuty všechny velké pojišťovny působící v Česku. Slevy Pojištění.cz můžete čas od času najít. Příležitostně lze využít slevové kódy Pojištění.cz. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má aktuální slevový kupón Pojištění.cz.

Nejlepší slevové kódy Pojištění.cz 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Pojištění.cz

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Pojištění.cz.
Chci 300 Kč
až 25 %
SLEVA

Pojištění.cz: dodatečná sleva ve výši až 25 %

S touto Pojištění.cz slevou můžete ušetřit skutečně spoustu peněz, konkrétně získáte až 25 % Pojištění.cz slevu. Aby jste tuto slevu získali, je potřeba zaregistrovat se v Tipli.cz, kam se dostanete kliknutím na “chci slevu”. Peníze vám budou vráceny až po nákupu.
21
2
Chci slevu
až 25 %
CASHBACK

Získejte cashback ve výši až 25 % v Pojištění.cz

V pojištění.cz si můžete sjednat snad všechny možné druhy pojištění. Tato Pojištění.cz sleva vás opravňuje k získání až 25% slevy. Pojištění.cz slevu však nedostanete ihned, ale až po nákupu vám bude vrácena určitá částka od společnosti Tipli. Výše slevy se řídí podle typu pojištění, které si sjednáváte.
11
3
Chci slevu
20%
sleva

Pojištění domácích zvířat se slevou 20 % na Pojištění.cz

Sjednejte si online pojištění Vašeho psa nebo kočky se slevou 20 % na Pojištění.cz. Pojištění se vztahuje na veterinární péči a pojistit si můžete i úhyn zvířete. V jednoduchém kalkulátoru si tak můžete porovnat nabídky různých pojišťoven a ušetřit 20 % při sjednání na Pojištění.cz.
24
3
Chci slevu
až 25%
sleva

Získejte slevu až 25 % na pojištění vozidla na Pojištění.cz

Povinné ručení i havarijní pojištění teď získáte se slevou až 25 % při sjednání v internetovém srovnávači Pojištění.cz. Vše vyřídíte online, do 10 minut a bez nutnosti podpisů. Veškeré dokumenty Vám budou zaslány na Váš email, zaplatit můžete online platební kartou. Sleva až 25 % při sjednání havarijního pojištění a povinného ručení na Pojištění.cz.
0
4
Chci slevu
50%
sleva

Sleva 50 % na úrazové pojištění pro děti na Pojištění.cz

Při sjednání úrazového pojištění pro děti přes Pojištění.cz získáváte slevu 50 %. K uplatnění slevy 50 % není třeba žádného slevového kódu Pojištění.cz a platí pouze při sjednání úrazového pojištění pro děti. Vyberte si z nabídky různých pojišťoven tu, která pro Vás bude ta nejvýhodnější.
9
2
Chci slevu
až 25%
slevy

Pojištění.cz: Až 25% sleva na pojištění právní ochrany

Právní ochrana vozidla nebo rodiny se slevou až 25 % na Pojištění.cz. Celý proces sjednávání pojištění je velmi jednoduchý a 100% online. Stačí si pouze vybrat z nabídky různých pojišťoven a ušetřit tím až 25 % na Pojištění.cz. Veškeré potřebné dokumenty Vám přijdou na Vaší emailovou adresu.
21
3
Chci slevu
až 25%
slevy

Sleva až 25 % na pojištění odpovědnosti na Pojištění.cz

Pojištění odpovědnosti v občanském životě, za škodu z držby nemovitosti, za škodu zaměstnance nebo odpovědnosti nájemce bytu se slevou až 25 % při sjednání na Pojištění.cz. V jednoduchém kalkulátoru si tak můžete porovnat nabídky různých pojišťoven a ušetřit tím až 25 % na Pojištění.cz. Celý proces je 100% online.
27
4
Chci slevu
až 40%
slevy

40% sleva na pojištění nemovitosti a domácnosti na Pojištění.cz

Srovnejte si nabídky pojištění domácnosti a nemovitosti v online kalkulátoru na Pojištění.cz a dokážete tak ušetřit až 40 %. Při online platbě platební kartou je pojištění sjednáno okamžitě a příslušné dokumenty Vám budou doručeny emailem. Porovnejte si nabídky různých pojišťoven na jednom místě a ušetřete až 40 % při sjednání pojištění na Pojištění.cz.
21
5
Chci slevu
až 50%
sleva

Ušetřete až 50 % při sjednání cestovního pojištění na Pojištění.cz

Srovnejte si nabídky cestovního pojištění různých pojišťoven na Pojištění.cz a ušetřete až 50 %. Sjednání je velmi jednoduché a na 100 % online. Cestujte levněji i díky 50% slevě na cestovní pojištění na Pojištění.cz.
15
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Pojištění.cz ​

Jak ušetřit Pojištění.cz prosinec 2021

Pojištění.cz nabízí nejširší nabídku online pojištění v ČR.

Jak uplatnit slevové kupóny Pojištění.cz

V tomto textu Vám vysvětlíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód Pojištění.cz. Slevový kupón Vám pomůže ušetřit za sjednání pojištění Pojištění.cz. Zadat slevový kód Pojištění.cz je velice jednoduché. Kromě toho Vám poradíme, jak ušetřit na stránce Pojištění.cz při sjednání pojištění bez slevových kupónů. A na závěr Vám sdělíme pár informací o možnostech platby při sjednání pojištění on-line nebo na pobočce.

Jak si vybrat aktuální slevový kupón Pojištění.cz

Snažíme se stále přidávat platné slevové kupóny Pojištění.cz. Veškeré slevy jsou k dispozici na jedné stránce.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kód Pojištění.cz. U vybrané slevy klikněte na tlačítko „Zobrazit kupón“. Otevře se Vám nové okno, v němž se zobrazí slevový kupón Pojištění.cz.

Jak použít a uplatnit slevový kód Pojištění.cz

Pokud budete mít slevový kupón Pojištění.cz, který najdete aktuální na našich stránkách, lze jej uplatnit následovně. Na stránce Pojištění.cz si vyberte typ pojištění. Slevový kód je nutné zkopírovat či přepsat do příslušného pole u sjednání pojištění a slevu tak uplatníte (vizte obrázek). Pokud je slevový kupón Pojištění.cz v pořádku, sleva se Vám ihned odečte. Pak můžete pokračovat v objednávce jako obvykle.

Při výběru slevového kupónu Pojištění.cz berte ohled na podmínky používaní. Velice důležitými jsou konec platnosti slevy a možná minimální požadovaná hodnota pojištění.

Aktuální slevy Pojištění.cz. Jak ušetřit při on-line sjednání pojištění?

Pojištění.cz pravidelně nabízí slevy, což znamená, že můžete ušetřit až třicet procent.

Možnosti platby

Po uplatnění slevového kupónu Pojištění.cz během sjednání pojištění můžete pokračovat k platbě. Pojištění.cz nabízí několik možností platby. Nejrychlejší je úhrada platební kartou na stránce Pojištění.cz ihned po sjednání pojištění. Kartou můžete zaplatit i na pobočce (jsou přijímány karty MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron). Na pobočce je také možné zaplatit v hotovosti. Zaplatit můžete i převodem na účet.