Atreya.cz

3× slevový kód Atreya.cz pro červenec 2024​

100%
Pokud plánujete koupit roztahováky, piercing, náušnice a nebo další ozdoby na tělo, můžete zkusit navštívit stránky eshopu Atreya.cz (dříve Piercing.cz). Obchod nabízí stovky produktů z různých materiálů a v různých cenových relacích. Kromě toho má v Brně vlastní prodejnu se salónem, kde vám mohou vybraný produkt obratem aplikovat. Ušetřit při nákupu v Piercing.cz je možné několika způsoby, k dispozici je cashback, sleva pro věrné zákazníky nebo sleva pro velkoodběratele.

Nejlepší slevové kódy Atreya.cz 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Atreya.cz

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Atreya.cz.
Chci 300 Kč
Věrnostní
slevy

Věrnostní slevy Atreya.cz → Až o 9 % levnější nákup

Ušetřete prostřednictvím věrnostní slevy Atreya.cz až 9 %! Zaregistrujte se v e-shopu a nakupujte. Atreya.cz (dříve Piercing.cz) sleva je zobrazována v obchodě po dosažení určité částky pro danou úroveň slevy. Například 5 % ušetříte, pokud součet vašich objednávek dosáhne 1 000 Kč.
18
1
Chci slevu
Doprava
zdarma

Doprava zdarma Atreya.cz → Nakupte nad 1 500 Kč

Doprava zdarma Atreya.cz na vás čeká při nákupu nad 1 500 Kč, nebo při osobním odběru na prodejně v Brně, či v brněnském PiercingBox. Objednávku z e-shopu Atreya.cz vám doručí GLS, Zásilkovna, nebo Česká pošta.
30
4
Chci slevu
Atreya.cz
cashback

Atreya.cz cashback → 5,25 % z nákupu zpět díky Tipli

Ušetřete z vašeho nákupu díky Atreya.cz cashbacku ještě více! Pro získání této výhody, musíte být zaregistrování na webu Tipli.cz, následně se přes něj tento portál prokliknout do e-shopu Atreya.cz a uskutečnit objednávku. Následně obdržíte 5,25 % z vašeho nákupu zpět.
16
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Atreya.cz ​

Jak ušetřit Atreya.cz červenec 2024