Parfémy.cz

Ověřené slevové kódy Parfémy.cz pro září 2022​

100%
Internetový obchod Parfémy.cz se zabývá prodejem pánské a dámské kosmetiky. V nabídce obchodu naleznete parfémy, tělovou kosmetiku, opalovací krémy, šampóny a řadu dalších produktů od značek Davidoff, Hugo Boss, Diesel a řady dalších. Doprava je zdarma při nákupu nad 3 000 Kč. Slevy Parfémy.cz jsou pravidelně aktualizovány. Čas od času můžete využít slevové kódy Parfémy.cz. Náš web pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Parfémy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Parfémy.cz ​

Jak ušetřit Parfémy.cz září 2022

Parfémy.cz je internetová parfumerie se dvěma výdejními pobočkami v Praze a Chrudimi. V sortimentu obchodu naleznete dámské a pánské toaletní či parfemované vody světových značek. Dále pečující kosmetiku, dekorativní kosmetiku, přípravky pro péči o vlasy a tělo.

Hned po zaslání prvního nákupu získáte slevový kupón, který je jedním ze způsobů, jak ušetřit na Parfémy.cz. Další možností je sledovat stránky obchodu, který neustále obměňuje produkty v akci a výprodeje.

Před objednáním doporučujeme porovnat cenu zboží v portálu Heuréka. Při porovnávání nehraje roli pouze cena produktu, ale také hodnocení a recenze zákazníků.

Jak získat slevový kupón Parfémy.cz

S každým nákupem obdržíte slevový kód Parfémy.cz na celý nákup v hodnotě 3 %. Tyto kódy jsou platné 12 měsíců a lze je sečítat dohromady. Maximálně je možné sečíst 10 kupónů.

Vyplatí se však sledovat stránky obchodu. Parfémy.cz publikuje slevové kódy na vybrané značky parfémů nebo kosmetiky v podobě banneru. V případě, že odebíráte newsletter Parfémy.cz,budete včas informování e-mailem o nadcházejících slevách a akcích.

Aktuální slevové kupóny Parfémy.cz pro Vás zpřístupňujeme i na této stránce.

Jak uplatnit slevový kód Parfémy.cz

Parfémy.cz
Slevový kód Parfémy.cz můžete uplatit ihned v prvním kroku nákupu. Kupón zadáte do pole Slevový kód pod výčtem Vašeho nákupu. Poté kliknete na Uplatnit slevu a výše kódu bude odečtena.

Jestliže chcete sečíst více kódů dohromady, vložíte je vždy po jednom do pole pod výčtem položek nákupu.

Aby mohl být slevový kód Parfémy.cz uplatněn bez  problémů, je nutné mít na paměti datum jeho platnosti.

Cashback Parfémy.cz

Možnost získat část peněz z nákupu, nabízí portál Tipli. Registrací na tomto cashbackovém portálu a následným nákupem přes něj získáte danou částku zpět.

Cashback Parfémy.cz činí 2,5 % z ceny nákupu. Výše cashbacku je vypočtena bez započítání ceny za dopravu a DPH.

Parfémy.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Každou chvíli probíhá na Parfémy.cz výprodej značkových parfémů, toaletních vod nebo kosmetiky. Výprodeje a akce se stále obměňují.

Ke každému nákupu získáte slevu 3 % na celý nákup. Slevy se dají sčítat. Čas od času jsou na stránkách obchodu zveřejněny i další slevové kódy Parfémy.cz na celý nákup nebo kódy pro danou značku parfémů či kosmetiky. Pro tyto příležitosti je dobré odebírat newsletter. Díky němu budete včas informování o nadcházejících slevách a akcích.

V listopadu probíhá na Parfémy.cz Black Friday. Tradiční podzimní akce během, které  seženete dámské i pánské parfémy či kosmetiku s výraznou slevou.

Při nákupu nad minimální danou hodnotu nebo při koupi daného produktu či značky získáte od Parfémy.cz dárek zdarma. Tyto akce jsou časově a množstevně omezeny.

Parfémy.cz doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 2 000 Kč je na Parfémy.cz doprava zdarma. Ke každé objednávce nad 300 Kč je balné zdarma. K ostatním objednávkám pod 300 Kč Vám bude připočítáno balné 20 Kč.

Zboží si můžete osobně vyzvednout na pobočkách v Praze a v Chrudimi nebo na pobočkách Uloženky a MALL Point. Vždy vyčkejte na obdržení informační SMS nebo e-mailu. Pokud navštívíte pobočku před obdržením SMS nebo emailu může se stát, že balíček nebude nachystán.

Zásilku Vám doručí kurýr jedné z přepravních společností PPL, In Time nebo Česká pošta.

Doručení:

  • výdejní pobočka Chrudim – 10 Kč, objednávky do 12:00 hod. lze vyzvednout tentýž den od 14:00 hod., objednávky po 12:00 hod. následující pracovní den
  • výdejní pobočka Praha – 25 Kč, objednávky do 6:00 hod. lze vyzvednout tentýž den po obdržení SMS, objednávky po 6:00 hod. následující pracovní den po obdržení SMS
  • Uloženka / MALL Point – 49 Kč, objednávky do 6:00 hod. k vyzvednutí následující pracovní den na vybraném výdejním místě
  • In Time doručení na adresu – 75 Kč objednávky do 14:30 hod. budou doručeny následující pracovní den
  • PPL doručení na adresu – 75 Kč objednávky do 14:30 hod. budou doručeny následující pracovní den a v sobotu
  • PPL ParcelShop výdejní místa – 75 Kč objednávky do 14:30 hod. budou připraveny následující pracovní den na vybrané pobočce
  • Česká pošta doručení na adresu – 79 Kč objednávky do 14:30 hod budou doručeny následující pracovní den

Objednané zboží, které je skladem, odesílá Parfémy.cz tentýž den do 16. hod., nejpozději následující pracovní den.

Parfémy.cz vrácení zboží

Lhůta pro vrácení zboží Parfémy.cz činí 14 dní. Obchod poskytuje i prodlouženou lhůtu 6 měsíců. Zboží nesmí mít opotřebené, nesmí mít odstraněné ochranné fólie, samolepky a visačky výrobce.

V případě, že výrobek budete vracet na výdejně, přineste i doklad o prodeji pro identifikaci zboží. Na pobočce s Vámi pověřený pracovník sepíše odstoupení od kupní smlouvy a zajísti vrácení peněz.

Pokud nemáte výdejnu po ruce, zašlete zboží přímo na reklamační oddělení. Uvedete zboží do původního stavu, aby Vám mohla být vrácena celá částka. Ideálně i do původního obalu a přiložíte kopii prodejního dokladu. K tomu ještě přidáte vyplněný formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.

Balíček zašlete na adresu:

VIVANTIS a.s.,
Reklamační oddělení
Pardubická 528, Hala číslo 22
537 99 Chrudim

Parfémy.cz reklamace 2022

Reklamace Parfémy.cz řeší ve lhůtě 30 dnů s dodáním potřebných podkladů. Podklady je myšleno doklad o koupi výrobku nebo záruční list (popřípadě kopie při zaslání poštovní službou).  V případě reklamace z důvodu alergické reakce připojte i lékařskou zprávu. Při nedodržení této lhůty Vám bude zboží vyměněno za nové nebo vrácena zaplacená částka dle Vašeho požadavku. Zboží můžete reklamovat i bez originálního obalu.

Výrobek je vhodné reklamovat s příslušenstvím. V případě, že se vyskytla vada v příslušenství nelze jej reklamovat samostatně. Autorizovaný servis v případě zaslání výrobku bez příslušenství, může požadovat jeho dodání. Tím by se doba opravy prodloužila.

Parfémy.cz reklamace přijímá na pobočkách v Praze a Chrudimi, kde s Vámi reklamaci sepíše pověřený pracovník. V případě zaslání na reklamační oddělení přiložíte kopii prodejního dokladu a vyplněný reklamační list, s podrobným popisem závady. Zboží uvedete do původního stavu a zašlete na adresu:

VIVANTIS a.s.,
Reklamační oddělení
Pardubická 528, Hala číslo 22
537 99 Chrudim

Parfémy.cz kontakt – e-mail, telefon

Nejasnosti týkající se Vašich objednávek a další dotazy směřujte na e-mailovou adresu: info@parfemy.cz. Nebo volejte na telefonní číslo: 468 006 313 Po-Pá 8-20 hod., So-Ne 10-18 hod.

V případě, že nebudete spokojeni s nákupem nebo s přístupem zákaznického servisu, neváhejte se obrátit na Posla zákazníků na e-mailové adrese: posel@vivantis.cz. Svůj problém můžete sdělit i přes telefonní číslo: 468 006 319.

Dotazy a připomínky můžete sdělit i přes kontaktní formulář Parfémy.cz.