Oxybag

3× slevový kód Oxybag pro říjen 2023​

100%
Pokud máte doma malého školáka, můžete o vybavit v eshopu Oxybag. Obchod nabízí batohy a aktovky, ze kterých si vyberou kluci i holky. K dispozici je také papírenské zboží pro vybavení aktovky nebo dětského pracovního koutku - například penály, láhve na pití nebo šanony pro přehledné skladování a třídění studijních materiálů. Doprava zdarma z Oxybag je k dispozici, stačí splnit podmínku minimální ceny objednávky.

Nejlepší slevové kódy Oxybag 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Oxybag

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Oxybag.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Oxybag ► doprava zdarma nad 999 Kč

Využijte výhodnou nabídku a nakupte nad 999 Kč s dopravou zdarma od Oxybag. Ke zvýhodněnému nákupu nebudete potřebovat žádný slevový kupon Oxybag, poštovné nebude kalkulováno ihned po splnění limitu nákupu. Pokud byste rádi získali také 2,5 % z nákupu zpět, nezapomeňte využít cashback Tipli.
17
2
Chci slevu
2,5 %
cashback

Cahback Tipli: 2,5 % zpět z nákupu na Oxybag

Využijte výhodný cashback Tipli a nakupujte levněji! Při každém nákupu můžete získat 2,5 % z hodnoty objednávky zpět, a to velmi rychle a snadno. Neváhejte, registrujte se ještě dnes a nakupujte se slevou na Oxybag, ale nejen zde. Do cashbackového programu je zapojeno velké množství známých českých e-shopů.
15
2
Chci slevu
Zboží
V akci

Oxybag široký sortiment ve slevě

Eshop se školním vybavením pro malé i větší děti si pro vás připravil produkty, které můžete získat za velmi zajímavé ceny. Oxybag slevy jsou k dispozici u řady aktovek a batohů. U každého produktu ihned přehledně uvidíte, kolik jste ušetřily a k řadě z nich přidává obchod také zajímavé dárky.
28
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Oxybag ​

Jak ušetřit Oxybag říjen 2023