OBI

Nejlepší slevové kódy OBI září 2021

100%
OBI je obchod zabývající se prodejem vybavení pro kutily, na zahradu nebo do domácnosti. V nabídce obchodu si můžete vybrat ze stavebních materiálů, nátěrů, nábytku, grilů, nářadí do dílny nebo na zahradu, velkých strojů jako jsou strojní pily, vybavení do kuchyně nebo do koupelny a řadu dalšího užitečného zboží. Při nákupu nad 10 000 Kč můžete do určité vzdálenosti využít dopravu zdarma. OBI slevy pravidelně aktualizuje. Čas od času můžete najít slevové kódy OBI. Náš web pro Vás má připravený aktuální slevový kupón OBI.

Nejlepší slevové kódy OBI 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě OBI

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu OBI.
Chci 300 Kč
akční
leták

Aktuální nabídka z letáku | OBI

Inspirujte se k nákupu nahlédnutím do Akčního letáku OBI. Uděláte si tak představu o momentální nabídce produktů, ale také probíhajících slevách OBI. K získání letáku není potřeba žádný slevový kód OBI, nahlédnout do něj můžete přímo na stránkách obchodu.
0
21
Chci slevu
doprava
zdarma

OBI: doprava Vaší objednávky zdarma

Ušetřete při nákupu na poštovném! V případě, že nakoupíte zboží v celkové částce nad 10 000 Kč, získáte od OBI dopravu zdarma (platí do stanovené hmotnosti objednávky a vzdálenosti od prodejny). Pro získání této výhody není potřeba žádný slevový kód OBI, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
1
9
Chci slevu
trvalé
slevy

Stovky produktů za zvýhodněnou cenu → OBI

Pořiďte si vše potřebné pro Váš dům a zahradu na jednom místě a ještě ušetřete! V kategorii ,,Trvalé nabídky” najdete produkty s trvalou slevou od OBI, díky čemuž ušetříte oproti běžné ceně. K nákupu není potřeba žádný slevový kód OBI, sleva je již v konečné ceně zahrnuta.
0
4
Chci slevu
letní
výprodej

Letní VÝPRODEJ =OBI=

Navštivte eshop OBI a vyberte si ze sekce “Letní výprodej”. V této sekci najdete mnoho zboží, které je s velikou slevou a navíc si může vybírat úplně každý. Letní výprodej v OBI obsahuje různý sortiment. Naleznete zde posezení na zahrádku, potřeby ke grilování a mnoho dalšího. V eshopu OBI naleznete mnoho produktů, které jsou s velikou slevou.
30
8
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web OBI ​

Jak ušetřit OBI září 2021