Nejvýhodnější pneu

Ověřené slevové kódy Nejvýhodnější pneu pro srpen 2022​

100%
Nakupte pro svůj automobil sadu pneu z pohodlí domova díky e-shopu Nejvýhodnější pneu. Ten vám nabízí širokou nabídku letních, zimních či celosezónních pneu na osobní automobily,off-roady nebo nákladní automobily od světových značek Michelin, Goodyear, Hankook a dalších. Pro obchod Nejvýhodnější pneu slevové kupóny nehledejte, obchod je nepodporuje, využít však můžete služba cashback nebo získat dopravu zdarma.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Nejvýhodnější pneu ​

Jak ušetřit Nejvýhodnější pneu srpen 2022

Nejvýhodnější pneu nabízí pneumatiky pro váš osobní vůz, off-road 4×4, lehké nákladní VAN nebo nákladní vozy. V nabídce najdete letní, zimní i celoroční pneumatiky od všech známých značek, jako je Barum, Continental, Hankook, Michelin, Nexen, Pirelli nebo Yokohama.

Jednou z možností, jak ušetřit v Nejvýhodnější pneu, je využít cashback. Na vybrané pneumatiky nabízí Nejvýhodnější pneu slevy. Slevové kupón Nejvýhodnější pneu nepoužívají.

Kamennou prodejnu Nejvýhodnější pneu nemají, jedná se pouze o internetový obchod. Osobní odběr je možný pouze po předchozí dohodě. Na portálu Heuréka doporučuje obchod 100 % zákazníků, kteří si chválí ceny, přehlednost e-shopu a komunikaci.

Jak získat slevový kupón Nejvýhodnější pneu

Slevové kupóny Nejvýhodnější pneu nevyužívá. Radu, jak získat slevový kupón Nejvýhodnější pneu, vám tedy nedáme, využít však můžete jiné akční nabídky, které čas od času obchod nabízí.

V rámci slevových akcí Dny Marianne, Nákupy OnaDnes nebo Black Friday nenabízí Nejvýhodnější pneu slevový kupón. Pokud by začal obchod slevové kupóny využívat, tak vás budeme o tom zde informovat.

Na Slevovékódy.cz publikujeme slevové kupóny, slevy a tipy na akce, můžete se přihlásit k odběru newsletteru a nechat si posílat tipy rovnou do e-mailu.

Jak uplatnit slevový kód Nejvýhodnější pneu

Návod, jak uplatnit slevový kód Nejvýhodnější pneu, zde nenajdete, jelikož obchod slevové kódy nepodporuje. V případě, že začne Nejvýhodnější pneu slevové kódy v budoucnu využívat, tak vás o tom budeme zde informovat.

Pro slevové kódy platí, že mají nějaké podmínky pro využití, které je dobré si před uplatněním přečíst. Často se jedná o časové omezení, minimální hodnotu objednávky nebo jsou určeny pouze na určitý druh zboží.

Cashback Nejvýhodnější pneu

Cashback Plná peněženka1 % získat bonus 60 KčCashback Refundo1 % získat bonus 50 KčCashback Tipli1 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze1 % získat bonus 50 Kč

Poskytovatelé Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze nabízejí pro Nejvýhodnější pneu cashback. Cashback znamená vrácení částky peněz z objednávky zpět, z nákupu v Nejvýhodnější pneu můžete získat zpět 1 % z vaší objednávky.

Pro využití cashbacku se stačí zaregistrovat u jednoho z výše zmíněných poskytovatelů. Následně se proklikněte do e-shopu Nejvýhodnější pneu a vytvořte objednávku. Za úspěšně dokončenou objednávku vám budou na vaše cashback konto připsány peníze, které si pak můžete nechat vyplatit na váš účet.

Nejvýhodnější pneu slevy – výprodeje, Black Friday…

Různé akce Nejvýhodnější pneu nabízí čas od času přímo na e-shopu. Jednou z akcí je v Nejvýhodnější pneu výprodej zboží. Většinou se jedná o výprodej posezonního zboží.

Slevovou akci Black Friday Nejvýhodnější pneu nevyužívá. Ani účastníkem akce Nákupy OnaDnes Nejvýhodnější pneu není. Mezi zúčastněnými obchody akce Dny Marianne Nejvýhodnější pneu také nehledejte.

Aby vám žádné novinky a slevy v Nejvýhodnější pneu neunikly, tak se přihlaste na e-shopu k odběru newsletteru. Při nákupu nad určitou hodnotu máte v Nejvýhodnější pneu poštovné zdarma po celé ČR.

Nejvýhodnější pneu doprava zdarma a cena poštovného

Pro objednávky s hodnotou přesahující 2 990 Kč je v Nejvýhodnější pneu doprava zdarma. Pokud vaše objednávka nepřesáhne hodnotu 2 990 Kč, tak vám bude účtováno doběrečné ve výši 129 Kč.

Všechny balíčky jsou zasílány pomocí přepravní společnosti DPD. V případě pneumatik nelze zboží zaslat na výdejní místo DPD. Platit můžete na dobírku nebo on-line platební kartou přes portál PayU.

Nejvýhodnější pneu vrácení zboží

Do 14 dnů bez udání důvodu akceptuje Nejvýhodnější pneu vrácení zboží. Po domluvě je případně možná i výměna za jiné zboží.

V případě vrácení stačí zboží důkladně zabalit, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Do balíčku přiložte kopii faktury a průvodní dopis o odstoupení od smlouvy, kam nezapomeňte uvést číslo bankovního účtu pro vrácení peněz. Následně zboží odešlete přepravní společností na adresu níže.

Adresa pro vrácení zboží:
NETMAX SET s.r.o.
Vlastimila Pecha 1270/14
Brno – Černovice
627 00

Nejvýhodnější pneu reklamace 2022

Reklamace Nejvýhodnější pneu vyřizuje v rámci klasické zákonem stanovené záruční lhůty 24 měsíců. Na vyřízení reklamace má Nejvýhodnější pneu 30 dnů.

Pokud potřebujete zboží reklamovat, tak stačí zaslat e-mail na Nejvýhodnější pneu e-mail reklamace@nejvyhodnejsipneu.cz. Do e-mailu přiložte vyplněný Nejvýhodnější pneu reklamační formulář, který najdete ke stažení zde. Případně můžete přiložit i fotografie vadného zboží.

Pracovníci reklamačního centra Nejvýhodnější pneu se vám ozvou a následně můžete zboží zaslat přepravní společností na adresu, kterou vám řeknou nebo vám za poplatek zajistí dopravu oni.

Nejvýhodnější pneu kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 je vám k dispozici zákaznické centrum Nejvýhodnější pneu.

Využít můžete Nejvýhodnější pneu telefon 775 780 360. Pokud preferujete písemnou komunikaci, tak použijte Nejvýhodnější pneu e-mail info@nejvyhodnejsipneu.cz.

Podívat se můžete také na stránku Časté dotazy, kde může být váš dotaz již zodpovězen.