Nani Nails

Ověřené slevové kódy Nani Nails pro červen 2024​

100%
Nani Nails je e-shop, ve kterém objevíte vše pro nehtovou modeláž a široké příslušenství k vytvoření dokonalé manikúry. Pokud se chcete na nabízené produkty podívat osobně, můžete navštívit i kamenné prodejny Nani Nails. Získejte dopravu zdarma nebo vložte do nákupního košíku slevový kód Nani Nails, který má pro vás nachystaný portál SlevovéKódy.cz, a ušetřete.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Nani Nails ​

Jak ušetřit Nani Nails červen 2024

Nani Nails je prodejcem veškerého příslušenství pro dokonalou manikúru a péči o nehty. V nabídce najdete UV gely, polygely, akryly, barevné gely, gel laky nebo rovnou celé sady produktů. Dále také tipy, šablony, pilníky, kleště, štětce, lampy či frézky.

Kromě e-shopu můžete navštívit několik kamenných prodejen v Brně, Praze, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, Frýdku-Místku a Havířově. Na prodejnách je také možný odběr objednávek zdarma. Existuje několik způsobů, jako u mnoho e-shopů,  jak ušetřit v Nani Nails. Kromě tradiční dopravy zdarma, je zcela ZDARMA také vrácení či reklamace produktů prostřednictvím služby Zásilkovna. Pokračujte ve čtení článku a dozvíte se víc.

Dál se můžete stát čtenářem blogu Nani Nails, kde najdete rady, tipy, inspirace a recenze produktů  pro Vaši nehtovou modeláž.

Jak získat slevový kupón Nani Nails

Vyberte si slevový kupón Nani Nails na našem webu Slevovékódy.cz. Pokud kupón obsahuje kód, bude automaticky zkopírován do schránky. Aktuální slevové kupóny Nani Nails jsou pravidelně přidávány a ověřovány.

Další možností je přihlášení k odběru novinek Nani Nails. Kromě slevový kupónů budete pravidelně zásobeni tipy a triky z oblasti nehtové modeláže a nových produktů.

Navštivte také Facebook Nani Nails a dozvíte se o akcích a novinkách o obchodě.

Jak uplatnit slevový kód Nani Nails

Nani Nails

Pro vložení nebo vepsání textu slevového kódu klikněte do pole “Mám slevový kód“. Před aktivací tlačítkem “Vložit” je dobré překontrolovat, jakou minimální dobu platnosti má slevový kód Nani Nails a zda byly dodrženy všechny dané podmínky (například značka zboží nebo minimální cena objednávky).

Slevový kód Nani Nails bude odečten automaticky. Poté můžete pokračovat v dokončení objednávky.

Cashback Nani Nails

Nyní není cashback Nani Nails dostupný u žádného z nejznámějších poskytovatelů Tipli, Plná peněženka, Refundo nebo Vratné peníze. Vybrat si však můžete i tak jeden z uvedených portálů, které poskytují cashback ke stovkám jiných e-shopů.

Za dokončenou online objednávku přes vybraný portál Vám vrátí část peněz. Zaregistrujte se zdarma a získávejte peníze ze všech zaplacených nákupů.

Nani Nails slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Nani Nails obměňuje každý týden. Aktuální slevové nabídky jsou označeny značkou “Doprodej”. Výprodeje Nani Nails zahrnují jak doplňky nebo ozdoby pro nehtovou modeláž, tak i samotné gely, polygely nebo pomocné tekutiny.

V průběhu roku můžete také ušetřit nákupem během výhodných sezónních nabídek, které platí na vybrané produkty.

Nani Nails Black Friday nepořádá v klasické podobě, jako všechny obchody. Oblíbená slevová pojmenovaná Nani Nails Pink Friday, zpravila běží celý vybraný týden. Součástí akce je jednorázová sleva, která se vztahuje na celý nákup. Část výtěžku je věnována na podporu prevence karcinomu prsu či jiné ze závažných onemocnění.

Nani Nails doprava zdarma a cena poštovného

Standardní dodací lhůta Nani Nails je 1 pracovní den. Pokud si objednáte zboží v hodnotě od 500 Kč je od Nani Nails doprava zdarma. 

Způsoby doručení:

  • Osobní odběr na vybrané prodejně – ZDARMA
  • Zásilkovna – 49 Kč
  • Česká pošta balík na poštu – 69 Kč
  • Česká pošta balík do ruky – 69 Kč
  • PPL – 85 Kč
  • PPL Parcel Shop – 85 Kč

Dobírka je ke každému způsobu dopravy zpoplatněna částkou 30 Kč.

U některých druhů zboží (například kosmetický kufřík nebo parafinová vana) lze zvolit jako možnost dopravy pouze společnost PPL.

Nani Nails vrácení zboží

Nani Nails vrácení zboží umožňuje v prodloužené lhůtě 30 dnů od jeho převzetí. Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy je možné provést online. V on-line formuláři poté stačí zvolit možnost: “Vrácení peněz nepoužitého zboží“. Zaslání je možné také na e-mail: info@naninails.cz nebo adresu:

NaniNails s.r.o.,
K Čističce 218,
739 25 Sviadnov

Zabalené zboží přineste na některou z poboček Zásilkovny, uveďte kód 92135856 a balíček bude zcela zdarma odeslán.

Veškeré finanční prostředky Vám budou vráceny nejpozději do 14 dnů od doručení zboží prodávajícímu.

Nani Nails reklamace 2024

Obchod Nani Nails odpovídá za to, že při převzetí nenese objednané zboží vady. Reklamace Nani Nails lze uplatnit v kterékoliv kamenné prodejně nebo využijte Nani Nails vrácení zdarma přes Zásilkovnu.

Na vybranou pobočku Zásilkovny zaneste balíček a nahlaste kód: 92135856, adresa pro zaslání:

NaniNails s.r.o.,
K Čističce 218,
739 25 Sviadnov

Pro usnadnění postupu reklamace, přiložte ke zboží daňový doklad potvrzující nákup spolu s popisem vady a návrhem na způsob řešení nebo využijte on-line reklamační formulář.

Reklamace Nani Nails bude vyřízena nejpozději do 30 dnů.

Nani Nails kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro veškeré dotazy ohledně nákupu a produktů je připravena infolinka Nani Nails:  +420 552 341 784. Dostupná je vždy od pondělí do pátku 7:30-17:00.

Druhou možností je e-mail Nani Nails: info@naninails.cz.