Nábytkománie

Ověřené slevové kódy Nábytkománie pro červen 2024​

100%
Eshop Nábytkománie patří mezi obchody, ve kterých můžete snadno vybavit svou domácnost. V nabídce je široký sortiment nábytku od postelí a skříní, přes ramínka, až po moderní osvětlení. Vybavit můžete také svou kancelář. Do sekce akční zboží se dostanete přes hlavní lištu, najít v ní můžete poslední kousky od jednotlivých produktů, které chce eshop dostat ze skladu.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Nábytkománie ​

Jak ušetřit Nábytkománie červen 2024

Internetový obchod Nábytkománie vám nabízí nábytek pro váš dům, byt či kancelář. Vybírat můžete nábytek do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, koupelny, předsíně, pracovny nebo dětského pokoje. K zakoupenému zboží je možné si připlatit doplňkové služby, jako například asistenci výnosu sedacích souprav, postele nebo rozbalení a složení sedačky + odvoz obalů.

Tento článek vám prozradí několik tipů, jak ušetřit za váš nákup. Akce Nábytkománie pořádá v průběhu roku na vybrané druhy zboží. V rámci akcí nabízí Nábytkománie slevy i několik desítek procent. Další slevu můžete získat formou cashbacku. A pokud zakoupíte vybraný sortiment, tak dostanete ještě dopravu zdarma.

Tento obchod vám nenabízí kamennou prodejnu, ale pouze výdejní sklad pro vaše objednávky ve Slaném. Cenu zboží je vždy dobře si před nákupem porovnat na porovnávači cen Heuréka.

Jak získat slevový kupón Nábytkománie

Slevový kupón Nábytkománie můžete získat na Facebooku nebo jako odběratel newsletteru formou obchodních sdělení. Nábytkománie slevové kupóny nepublikuje při konání akcí Black Friday nebo Nákupy OnaDnes.

Tyto stránky jsou další možností pro získání slevových kupónů nejen pro tento obchod. Slevové kupóny ze stovek obchodů pro vás publikujeme po celý rok, a proto vám doporučujeme přihlásit se k odběru novinek, abyste o těch nejlepších akcích a kupónech byli včas informováni na váš e-mail.

Jak uplatnit slevový kód Nábytkománie

Nábytkománie

Uplatnit slevový kód Nábytkománie není žádná věda. Pod seznamem zboží k objednání najdete nadpis “DÁRKY A SLEVY“ a pod ním prázdné pole, do kterého zadejte váš Nábytkománie slevový kód a potvrďte ho tlačítkem “PŘIDAT“.

Sleva dle slevového kódu se vám následně odečte. Často jsou slevové kódy nějak omezeny, proto si pohlídejte jejich podmínky. Mezi nejčastější omezení patří minimální hodnota objednávky nebo časové omezení.

Cashback Nábytkománie

Cashback Plná peněženkaaž 3 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 3 % získat bonus 50 Kč

Dva vybrané portály nabízejí pro Nábytkománie cashback. Plná peněženka a Refundo vám z vaší objednávky vrátí zpět na váš účet 3 % při koupi produktů SONGMICS a VASAGLE. Při zakoupení ostatních produktů dostanete zpět 2,25 %. Portály TipliVratné peníze aktuálně cashback pro Nábytkománie nenabízejí.

K využití cashbacku je nutná registrace u některého z poskytovatelů. Po přihlášení se stačí prokliknout do obchodu a vytvořit objednávku. Jakmile převezmete zboží a obchod potvrdí dokončení objednávky, tak vám budou na vaše cashbackové konto připsány peníze, které portál získá za přivedení zákazníka. Tyto si pak můžete přeposlat na bankovní účet.

Nábytkománie slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Nábytkománie nabízí až několik desítek procent přímo na e-shopu. V kategorii “AKČNÍ ZBOŽÍ“ nabízí Nábytkománie akce, které se v průběhu roku mění. Cashback vám potom může ušetřit další 3 % z objednávky.

V tomto obchodu můžete uplatnit slevové kupóny, ale slevové akce Black Friday nebo Dny Marianne Nábytkománie nepodporuje. Dopravu zdarma získáte pouze při nákupu vybraných produktů.

Nábytkománie doprava zdarma a cena poštovného

Doprava je zajišťována vlastní dopravou obchodu nebo společností Rhenus. U menších zásilek jsou využívané společnosti DPD, PPL, Česká pošta nebo Geis. Cena a způsob dopravy se odvíjí od hmotnosti a rozměrů celé objednávky. Zboží si můžete převzít také osobně ve skladu ve Slaném.

Poštovné zdarma Nábytkománie nabízí k vybraným produktům v rámci akcí. Platit je možné převodem na účet nebo na dobírku, která je zpoplatněna částkou 50 Kč. Na zboží, jako jsou sedací soupravy, pohovky, čalouněné zboží nebo objednávky nad 15 000 Kč, je vybírána záloha ve výši 30 %.

Nábytkománie vrácení zboží

Vrácení zboží Nábytkománie akceptuje bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží, které chcete vrátit, nesmí být poškozené a nesmí jevit známky použití. Pokud by bylo zboží nějak poškozené, tak vám může obchod účtovat poplatek.

Jak vrátit zboží?

  1. Ve skladu – Zboží lze vrátit osobně ve skladu ve Slaném (adresa níže). Společně s fakturou stačí zboží přivést do skladu a o vše ostatní se už postarají pracovníci.
  2. Přepravní službou – Zabalte důkladně zboží do krabice, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození/znečištění. Do balíčku přiložte kopii faktury a vyplněný Nábytkománie formulář pro odstoupení od smlouvy. Balíček odešlete na adresu níže.

Adresa pro vrácení zboží:
Nábytkománie.cz
Ouvalova 554
Slaný
274 01

Nábytkománie reklamace 2024

Reklamace Nábytkománie vyřizuje během záruční lhůty, která je ze zákona 24 měsíců, pokud u produktu není uvedeno jinak. Na vyřízení reklamace má Nábytkománie 30 dnů od uplatnění. Před reklamací je vždy dobré obchod kontaktovat a dohodnout se na nejlepším způsobu řešení. Ne vždy je totiž nutné zboží hned posílat, občas se dá reklamace vyřešit na základě fotek.

Možnosti reklamací:

  1. Ve skladu – Na adresu níže můžete osobně zavést zboží, které potřebujete reklamovat, společně s fakturou.
  2. Přepravní společností – Zabalte vadné zboží do krabice a přiložte k němu kopii faktury a vyplněný Nábytkománie reklamační formulář. Takto připravený balíček odešlete přepravní společností na adresu níže.

Adresa pro uplatnění reklamace:
Nábytkománie.cz
Ouvalova 554
Slaný
274 01

Nábytkománie kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Potřebujete s něčím poradit nebo máte nějaký problém? Ve všední dny od 8:00 do 15:00 můžete zavolat na Nábytkománie telefon 607 400 005. Mimo pracovní dobu nebo pokud vám z důvodu vytíženosti nikdo telefon nezvedá využijte Nábytkománie e-mail nabytkomanie@email.cz.

Sklad pro vyzvednutí zboží najdete na adrese Ouvalova 554, Slaný. Osobní odběr je vždy možný po předchozí domluvě.