Nábytek Helcel

Slevový kupón Nábytek Helcel září 2020

100%
Nábytek Helcel je tradiční českou firmou na výrobu nábytku, která má svůj e-shop i kamenné prodejny. Vybavit si s nimi můžete svoji domácnost od obývacího pokoje, přes jídelnu, dětský pokoj, ložnici, ale i předsíň. Slevy Nábytek Helcel pořádá pravidelně dle aktuální nabídky. Slevový kód Nábytek Helcel není možné prozatím získat, ušetřit ale můžete s častými akcemi, které najdete i na portále SlevovéKódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Nábytek Helcel ​

Jak ušetřit Nábytek Helcel

Nábytek Helcel je tradiční česká firma. Na trhu funguje od roku 1991 a nabízí moderní nábytek a bytové doplňky. Kromě internetového obchodu je v České republice 5 kamenných prodejen.

Nakoupíte zde obývací stěny, ložnice, postele, komody, knihovny, skříně, jídelní stoly, botníky, židle, věšáky i sektorové kuchyňské linky. Objednávat můžete nejen jednotlivé kusy nábytku, ale i bytové doplňky. Záleží jen na vás, zda potřebujete nábytek do obývacího pokoje, či vybavit domácí kancelář.

Při hledání nábytku a doplňků máte v každé kategorii k dispozici několik filtrů. Vybírat si tak můžete podle jednotlivých výrobců, skladových položek, stylu či populárních modelů. Praktický je filtr podle pořizovací ceny.

Užitečné rady, tipy a inspirace pro moderní nábytek a bydlení naleznete v blogu.

Nábytek Helcel si zakládá na individuálnímu přístupu k zákazníkovi, profesionalitě a rychlosti. Pokud si nevíte rady s nákupem, tak stačí se zeptat, neboť Nábytek Helcel poskytuje zákaznickou podporu.

Možností, jak ušetřit v Nábytek Helcel i tisíce korun, je skutečně hodně. Nechybí pravidelné slevy, výprodeje, doprava zdarma a lze využít nákup prostřednictvím cashback portálu.

Jak získat slevový kupón Nábytek Helcel

Internetový obchod nenabízí benefity v podobě slevových kódů. V současné době proto nelze získat slevový kupón Nábytek Helcel.

Vše o akcích, výprodejích a slevách Nábytek Helcel se dozvíte na webu firmy, na jejím Facebooku a odběrem newsletteru. To ale není jediný způsob, jak tyto informace můžete získat.

I my máme doporučení a nejnovější novinky pro nakupující, kteří chtějí ušetřit nejen při nákupu v Nábytek Helcel. Na našem webu najdete rady a platné do mnoha dalších e-shopů. Pokud chcete výhodně nakoupit, tak se před odesláním objednávky podívejte, zda se zrovna nenabízí nějaká sleva právě pro to vaše zboží v daném internetovém obchodě.

Jak uplatnit slevový kód Nábytek Helcel

Pokud e-shop Nábytek Helcel začne nabízet i výhody prostřednictvím slevových kupónů Nábytek Helcel, tak vás budeme  o této skutečnosti informovat na těchto stránkách. Nebude chybět ani návod, jak uplatnit slevový kód Nábytek Helcel.

Cashback Nábytek Helcel

3,5 % získat bonus 60 Kč3,5 % získat bonus 50 Kč3,5 % získat bonus 100 Kč

Při nákupu v internetovém obchodě Nábytek Helcel lze část peněz získat i zpět, a tím mít zboží ještě levnější.

Cashback Nábytek Helcel nabízí portál Tipli.cz, PlnáPeněženka.cz a Refundo.cz. Zdarma se na jednom z nich zaregistrujte a budete mít 3,5 % z nákupu v Nábytek Helcel zpět. Tuto provizi vám poskytovatel cashbacku připíše na účet a po nastřádání určitého obnosu vyplatí.

Nábytek Helcel slevy – výprodeje, Black Friday…

V e-shopu Nábytek Helcel najdete nábytek v kvalitním provedení a za skvělé ceny. Veškeré akční nabídky jsou pro vás k dispozici na stránkách internetového obchodu napříč celým sortimentem.

Doporučujeme si před nákupem tyto slevové akce prohlédnout a pohledat všechny zobrazené zlevněné výrobky. Nábytek Helcel slevy dosahují až 55 % pro celou řadu výrobků a ukrývají se zde cenově výhodné kousky v každé kategorii.

Každoročně velkou událostí je listopadový Nábytek Helcel Black Friday. Určitě se vyplatí na tento výprodej počkat. Nákupem vybraných produktů při této akci ušetříte oproti běžné ceně až v řádu desítek procent.

Nábytek Helcel doprava zdarma a cena poštovného

Nábytek Helcel doprava zdarma je pro vás k dispozici u objednávek nad 20 000 Kč. Zboží vám doručí nejmenovaná přepravní služba.

Cena dopravy při nákupu do 20 000 Kč:

  • 0 – 5 99 Kč: cena dopravy je 99 Kč
  • 600 – 1 499 Kč: cena dopravy je 169 Kč
  • 1 500 – 4 999 Kč: cena dopravy je 399 Kč
  • 5 000 – 19 999 Kč: cena dopravy je 599 Kč 

Po předchozí domluvě si můžete za poplatek zajistit výnos nábytku až do bytu.

Pokud potřebujete si zvolit vlastní termín dodání, tak v nákupním košíku  zatrhněte možnost doprava v konkrétní den. Po naskladnění budete kontaktováni a vy si upřesníte, který den chcete nábytek doručit. Cena dopravy v konkrétní den je 800 Kč. Při tomto způsobu doručení není možné požadovat výnos nábytku.

Za zboží můžete platit bankovním převodem, online platební kartou nebo dobírkou. Nábytek Helcel umožňuje i splátkový prodej přes společnost Home Credit.

Za dobírku připlatíte manipulační poplatek 100 Kč.

Zboží si lze osobně vyzvednout i ve skladech – Těrlicko, Třinec nebo Přerov.

Nábytek Helcel vrácení zboží

Nábytek Helcel vrácení zboží bez udání důvodů umožňuje všem zákazníkům v zákonné lhůtě 14 dnů. Informaci ohledně odstoupení od kupní smlouvy zašlete e-mailem nebo písemně.

Pro odstoupení od kupní smlouvy lze využít vzorový formulář.

Zboží zašlete zpět na adresu prodejce. Přiložte i kopii dodacího listu a kompletní dodanou dokumentaci.

Nábytek Helcel reklamace 2020

Na zboží zakoupené v Nábytek Helcel se vztahuje zákonem daná záruční lhůta 2 roky. Nábytek Helcel reklamace může vyřídit opravou, výměnou, vrácením peněz či slevou. Reklamaci uplatněte bez zbytečného odkladu co nejdříve po odhalení závady.

Oznámení ohledně Nábytek Helcel reklamace zašlete e-mailem, popřípadě oznamte telefonicky. Při reklamaci dostanete písemné potvrzení o tom, kdy jste právo uplatnili, co je obsahem reklamace a jaký způsob vyřízení reklamace požadujete.

Vadný výrobek odešlete zpět na adresu provozovny.

Nábytek Helcel kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Telefon Nábytek Helcel: +420 595 530 400
Po – Pá: 8,00 – 16,00 hod.

Adresa Nábytek Helcel:
HELCEL Nábytek s.r.o.
Horní Těrlicko 770
735 42  Těrlicko

E-mail Nábytek Helcel: info@nabytek-helcel.cz
E-mail reklamace Nábytek Helcel: reklamace@nabytek-helcel.cz
E-mail stav objednávek Nábytek Helcel: stavobjednavek@nabytek-helcel.cz