Muziker

Ověřené slevové kódy Muziker pro leden 2022

100%
Internetový obchod Muziker se zabývá prodejem hudebních nástrojů a zvukového vybavení pro hudebníky. Sortiment obchodu se pravidelně rozšiřuje, k dispozici je vybavení pro rybáře, sportovce a k dalším hobby. K dispozici je řada způsobů jak ušetřit v Muziker. Obchod nabízí věrnostní program pro věrné zákazníky, dopravu zdarma nebo sezónní výprodejové akce. Využijte také slevové kódy Muziker.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Muziker ​

Jak ušetřit Muziker leden 2022

Oobchod Muziker nabízí velmi široký sortiment zboží pro všechny možné zájmy. Hlavními produkty obchodu Muziker jsou hudební nástroje a vybavení značek jako Korg, Yamaha, Marshall a desítek další. V nabídce však nechybí sportovní vybavení, vybavení pro rybáře nebo jachtaře.

Zboží si můžete nechat poslat domů nebo si ho vyzvednout v některé z kamenných prodejen, které jsou k dispozici po Česku a Slovensku. Jejich seznam najdete zde.

Mezi zákazníky má Muziker dobré jméno, na portálu Heureka ho pozitivně hodnotilo 96 % zákazníků, kteří zde nakoupili v posledních třech měsících.

Slevy, doprava zdarma nebo slevové kódy, to jsou jen některé možnosti, jak ušetřit v Muziker. Další možností je věrnostní program, který nabízí jeho členům řadu výhod.

Jak získat slevový kupón Muziker

Registrovaní zákazníci mohou získat od Muziker slevový kupón, tyto slevy jsou unikátní pouze pro registrované členy Muziker klubu.

Další možností, jak získat přístup ke slevovým kódům je registrace k odběru newsletteru. Získáte slevy rovnou do vašeho e-mailu, a to zcela zdarma. Slevy a akce od Muziker najdete také na sociálních sítích – Facebook nebo Instagram.

Najděte si svůj slevový kupon Muziker také na portále Slevovékódy.cz, hledáme pro vás akční nabídky a slevy do stovek obchodů, můžete si nechat posílat upozornění na akce ze svého oblíbeného obchodu do e-mailu.

Jak uplatnit slevový kód Muziker

Uplatnit slevový kupon Muziker můžete v prvním kroku objednávky. Pod přehledem zboží, které chcete koupit najdete pole “Pokud máš slevový kód, použij ho zde”. Následně do pole vložte svůj slevový kód Muziker a stiskněte tlačítko “Uplatnit”.

Pokud je váš kupon platný, jeho hodnota se odečte od celkové hodnoty objednávky, v případě, že se slevový kupon neodečte, zkontrolujte, zda je stále platný a zda se vztahuje na zboží, které nakupujete.

Muziker

Cashback Muziker

Cashback Plná peněženkaaž 1 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 1 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 1 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné penízeaž 1 % získat bonus 50 Kč

Další možností, jak ušetřit je cashback Muziker. Služba, kterou poskytují cashback portály vám zajistí, určité procento z hodnoty objednávky zpět. Cashback portály, které nabízí pro Muziker cashback jsou například Refundo, Tipli, Plná peněženka a Vratné peníze, získat můžete až 1 % z hodnoty objednávky zpět.

Registrace na portály je zdarma, můžete navíc získat registrační bonus nebo vyšší cashback v rámci speciálních akcí. Peníze si můžete nechat poslat na svůj bankovní účet po nastřádání určité částky.

Muziker slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Muziker najdete v kategorii “Slevy”. Obchod pravidelně obměňuje zlevněné produkty, které shromažďuje v této sekci.

Slevy Muziker nabízí také pro členy věrnosntího klubu. Registrace je zdarma a nabízí zákazníkům řadu výhod, k dispozici jsou výhodnější ceny, prodloužená záruka nebo možnost vrátit zboží v delší lhůtě.

K objednávkám nad 2 690 Kč získáte od Muziker dárek zdarma. Dalším způsobem, jak v Muziker ušetřit jsou sezónní výprodejové akce Black Friday a další, o kterých se včas dozvíte v eshopu nebo na stránkách Skrblíka.

Muziker doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Muziker je odměna k objednávkám v hodnotě nad 5 000 Kč. Vyzvednout balíčky si můžete i v kamenných prodejnách, kterých je v Česku několik.

K dopravě vašeho zboží využívá Muziker služeb České pošty, GLS, Geis, DHL a Zásilkovnu. Pokud váš nákup nebude mít hodnotu 5 000 Kč, bude poplatek za dopravu od 39 do 990 Kč, v závislosti na zvoleném přepravci a velikosti vaší objednávky. Dopravu a její cenu se dozvíte v nákupním košíku.

Muziker vrácení zboží

Vrácení zboží Muziker je možné ve standardní lhůtě 14 dní od převzetí vaší objednávky. Pokud jste členem klubu, můžete zboží vrátit až do 30 dní. V případě, že jste registrovaný uživatel se přihlaště na eshopu do svého účtu a vyberte “Odstoupení”. Vyplňte formulář a odešlete zboží na adresu níže.

Pokud registrovaný uživatel nejste, využijte formulář pro odstoupení od smlouvy. Potvrzení o akceptaci dostanete e-mailem a následně pošlete celý balík na adresu níže.

Zboží musíte vrátit nepoškozené a nepoužívané.

Muziker (Return)
Logistický areál P3, Hala 2
900 55 Lozorno, Slovensko.

Muziker reklamace 2022

Reklamace Muziker standardně přijímá do dvou let od nákupu, pokud dojde k poškození zboží z důvodu výrobní vady. Nelze reklamovat poškození způsobené běžným opotřebením nebo nesprávným zacházením.

Registrace se liší pro registrované a neregistrované zákazníky obchodu. Pokud jste registrovaní, stačí se přihlásit na svůj účet a kliknout na kolonku “Zadat novou reklamaci”.

Pokud potřebujete uplatnit v Muziker reklamaci jako neregistrovaný zákazník, vyplňte reklamační formulář a přiložte ho do balíčku s reklamovaným zbožím, které pošlete na adresu:

Muziker, Reklamační středisko
Logistický areál P3, Hala 2
900 55 Lozorno, Slovenská republika.

Reklamace Muziker přijímá i na kamenných pobočkách a informovat o reklamaci můžete obchod e-mailem: reklamace@muziker.cz.

Muziker kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Sídlo obchodu najdete na adrese:

Muziker, a.s.
Drieňova 1/H
821 01 Bratislava 2
Slovenská republika

Zákaznická linka Muziker je pro vás k dispozici na čísle 222 700 880 ve všední dny od 8 do 21 hodin. O víkendu se dovoláte od 10 do 18.

Informace o jednotlivých prodejnách v Česku i na Slovensku najdete zde.