Modovo

Ověřené slevové kódy Modovo pro červen 2024​

100%
Modovo je e-shop s oblečením ryze pro ženy. Vybírejte z širokého sortimentu mikin, svetrů, overalů, bund, kabátů, triček, halen a dalších módních doplňků. Slevy Modovo nabízí často a pokud máte štěstí, vyskočí na vás při vstupu na stránky. Odběratelé newsletteru také objeví ve svém e-mailu čas od času slevový kód Modovo, díky kterému ušetří při objednávce. Akční nabídky Modovo najdete také na portálu Slevovékódy.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Modovo ​

Jak ušetřit Modovo červen 2024

V obchodě Modovo nakoupíte módní dámské oblečení. V nabídce se nachází kabáty a zimní bundy, šaty, halenky, kalhoty, teplákové soupravy a overaly. Na výběr je vždy několik barevných variant i velikostí.

Modovo je internetový obchod, kamenné pobočky ani výdejny neprovozuje. Pro spravování a sledování vašich objednávek máte možnost si založit zákaznický účet.

V tomto článku se dozvíte, jak ušetřit na Modovo. Možností je několik – doprava zdarma, slevové kódy, výprodeje nebo cashback.

Jak získat slevový kupón Modovo

Slevový kupón Modovo můžete získat získat ihned na váš první nákup za registraci v newsletteru. Slevový kupón je v hodnotě 10 %. Modovo slevové kupóny nabízí i v rámci různých výprodejů, které platí na vybrané produkty.

Slevové kupóny Modovo pro vás publikujeme i na webu Slevovékódy.cz, kde najdete informace o aktuálních slevách a akčních nabídkách.

Jak uplatnit slevový kód Modovo

Pro odečtení slevy z celkové ceny objednávky vepište slevový kód Modovo do prázdného pole pod obsahem košíku vedle  “Použít slevový kupón“. Poté kliknete na “Použít slevový kupón” a v novém okně se objeví výše odečtené slevy a cena objednávky.

Slevový kód Modovo bude uplatněn pouze tehdy, když nevypršela doba jeho platnosti a zda byly dodrženy další podmínky pro slevové kódy Modovo dané obchodem.

Modovo

Cashback Modovo

Cashback Plná peněženka3,2 % získat bonus 60 Kč Cashback Tipli3,2 % získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné peníze3,2 % získat bonus 50 Kč

Se službou cashback nakupujete a získáváte část peněz z objednávek zpět. Modovo cashback poskytují tři z největší cashbackových portálů Plná peněženka, Tipli a Vratné peníze v hodnotě 3,2 %.

Tuto službu můžete začít využívat ihned po registraci na některém z portálů. Registrace je zdarma. Po zaplacení nákupu ve vybraném obchodě, vám bude zaslána cashback odměna. Po dosažení dané částky, si necháte vše vyplatit na váš bankovní účet.

Modovo slevy – výprodeje, Black Friday…

V záložce “AKCE” se nachází právě zlevněné produkty. Tyto kousky jsou pravidelně obměňovány. V záložce “NOVINKY” najdete nově naskladněné produkty za zvýhodněné ceny.

Se slevou nakoupíte vybrané typy či kolekce oblečení nebo během letních, zimních a dalších sezónních výprodejů. Modovo slevy dosahují až 40 %.

Během akce Black Friday Modovo platí slevy i na nové kolekce oblečení. Pro levnější nákup není nutné zadávat žádný slevový kód Modovo. Sleva je již odečtena z původní ceny.

Modovo doprava zdarma a cena poštovného

Zásilky Modovo jsou doručovány prostřednictvím kurýrní společnosti PPL nebo na Vámi zvolené odběrné místo Zásilkovny. Na objednávky v hodnotě nad 1 900 Kč je na Modovo doprava zdarma. Zákazník platí objednávku kurýrovi v hotovosti.

Cena poštovného:

PPL – poštovné 90 Kč

Zásilkovna – poštovné 60 Kč

Při odmítnutí převzetí objednaného zboží se kupující zavazuje uhradit vzniklé náklady na přepravu.

Modovo vrácení zboží

Modovo vrácení zboží umožňuje do 14 dní od nákupu. K vrácení či výměně zboží je třeba zaslat kopii faktury spolu s formulářem pro odstoupení od smlouvy.

Připojit však můžete i vlastnoručně napsaný formulář ve formátu A4, kde uvedete:

  • číslo objednávky, kontaktní údaje a telefonní číslo
  • model, velikost a barvu zboží, které vracíte
  • model, velikost a barvu zboží, které chcete na výměnu
  • vaše číslo účtu/kód banky v případě vrácení zboží

Zboží zabalte tak, aby bylo dostatečně chráněno před poškozením při přepravě. Před odesláním informujte obchod e-mailem na adrese info@modovo.cz o vrácení zboží. Modovo vám zašle štítek, který nalepíte na zásilku a odneste na nejbližší pobočku Zásilkovny. Tato služba je zpoplatněna částkou 60 Kč.

Pokud budete balík zasílat poštou, uveďte na něj adresu níže. Balík zašlete bez dobírky. Náklady na přepravu hradí zákazník sám.

Modovo, SA-COM s.r.o.
Barbor Jansa
Do Potoka 746
739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí

Finanční prostředky vám budou vráceny převodem na bankovní účet ve lhůtě do 14 kalendářních dnů ode dne zpracování požadavku.

Modovo reklamace 2024

Při převzetí zboží zkontrolujte zda se jedná o výrobek, který jste si objednali. Pokud se jedná o jiné zboží, dále jej nerozbalujte, jinak nebude možná výměna či vrácení. Poté překontrolujte zda je stav zboží nepoškozený. Pokud vznikla vada již v průběhu dodání, neprodleně informujte obchod prostřednictvím e-mailu info@modovo.cz či telefonicky na čísle 736 287 334 a zboží zašlete na níže uvedenou adresu.

V případě výskytu vady do 24 měsíců od převzetí zboží, jej zabalte, přiložte kopii dokladu o koupi, popište vadu výrobku a vše zašlete na adresu:

Modovo, SA-COM s.r.o.
Barbora Jansa
Do Potoka 746
73923 Stará Ves nad Ondřejnicí

Záruka se nevztahuje na mechanické poškození zboží, poškození přírodními živly a na vady způsobené běžným používáním a opotřebením.

Modovo reklamace vyřizuje ihned, ve složitějších případech nejdéle do 30 dnů. Peníze jsou vráceny pouze převodem na účet. Vrácení poštovní složenkou není možné.

Modovo kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro spojení s obchodem využijte Modovo telefonní číslo 736 287 334. Infolinka je dostupná od pondělí do pátku 9:00 – 15:00.

Pro písemnou komunikaci zašlete Modovo e-mail na adresu info@modovo.cz.