Military Range

Ověřené slevové kódy Military Range pro září 2023​

100%
Military Range je internetový obchod zabývající se zbožím s vojenskou tematikou. V nabídce naleznete uniformy, maskáčové oblečení, vojenské boty, outdoorové vybavení na kempování, nože, brýle, helmy nebo sady užitečného nářadí a vybavení na airsoft. Doprava je zdarma při nákupu nad 2 500 Kč. Slevy Military Range příležitostně obměňuje. Čas od času můžete narazit na slevové kódy Military Range. Náš web pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón Military Range.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Military Range ​

Jak ušetřit Military Range září 2023

Military Range je armyshop s širokou nabídkou vojenské výstroje a zboží pro outdoor aktivity. Nabízí oblečení a vybavení pro profesionály z řad policie, armády a bezpečnostních agentur, ale i pro příznivce, kteří se zajímají o airsoft, painball, camping, scouting, lov, rybolov nebo myslivnost. Výběr z mnoha kvalitních a ověřených značek.

Military Range má 3 kamenné prodejny v ústeckém kraji.

Je hned několik způsobů, jak ušetřit na Military Range. Abyste jich všech co nejlépe využili a nakupili tak v e-shopu nejlevněji, vám pomůže tento článek.

Kromě možností, jak ušetřit v Military Range se v tomto článku dozvíte také, jak správně provést vrácení zboží nebo reklamaci.

Jak získat slevový kupón Military Range

Military Range nabízí hned několik způsobů, jak získat slevové kupóny Military Range. S levové kupóny Military Range získáte jako člen klubu obchodu nebo pokud máte v e-shopu registrovaný účet do e-mailové schránky. Další možností, jak slevové kódy Military Range získat je na Slevovékódy.cz, kde je naleznete (pokud nějaké obchod nabízí) přehledně spolu se slevami.

Slevovékódy.cz také nabízí možnost nechat si zasílat slevy, výhodné nabídky a slevové kódy z vámi vybraných obchodů přímo do e-mailu.

Jak uplatnit slevový kód Military Range

Military Range

Pokud máte slevový kód Military, pak ho zadejte v nákupním košíku po přidání zboží ke koupi nad celkovou cenou nákupu. Uplatnit slevový kód Military Range můžete tak, že po jeho zadání do pole stisknete přepočítat nebo pokračovat. Nyní uvidíte slevu za Military Range slevový kód započítanou, pokud je kód správný a platný, pokud ne, objeví se hlášení chyby a nebudete moci pokračovat v objednávce.

Cashback Military Range

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 Kč

Cashback nabízí dodatečnou slevu na váš nákup. Získáte ho provedením objednávky skrze jeden z cashbackových portálů. PlnáPeněženka, VratnéPeníze, RefundoTipli nabízejí shodný Military Range cashback 2 % z ceny objednávky bez DPH.

Cashback je vyplácen zpětně do 48 hodin od zaplacení za objednávku a to na účet, který si u portálu pomocí e-mailu založíte a který vám bude sloužit i pro další cashbacky. Jako nově registrovaný získáte také zpravidla vstupní bonus.

Military Range slevy – výprodeje, Black Friday…

Military Range slevy často nenabízí, nejčastěji v rámci výprodeje. Sleva Military Range ve výši 10 % je nabízena pro všechny členy klubu a ozbrojené složky. Dále je možnost získat množstevní slevu pro při velkém nákupu, pro dotaz na možnost slevy kontaktujte podporu e-shopu e-mailem.

Military Range Black Friday zatím nepořádá, ale výprodeje představují skvělou příležitostí pro levnější nákup.

Military Range doprava zdarma a cena poštovného

Na Military Range doprava zdarma platí pro všechny objednávky nad 2 500 Kč. Military Range poštovné zdarma  můžete také získat pomocí slevového kódu, který obchod někdy nabízí.

Platit poštovné také nemusíte, pokud si zboží osobně převezmete na jedné z prodejen.

Zboží vám bude doručeno Českou poštou, PPL, GEIS nebo DPD dle vašeho výběru. Pokud poštovné zdarma nezískáte, pak vás nejlevněji vyjde doručení balíku do balíkovny za 50 Kč nebo na poštu za 85 Kč.

Military Range vrácení zboží

Military Range vrácení zboží do 14 dnů umožňuje pro všechen sortiment s výjimkou spotřebního materiálu, jako například lana nebo podpalovače, zboží bez příslušenství, nové jevící známky používání nebo podléhajícímu autorskému zákonu.

Při Military Range vrácení zboží zasílejte zboží na adresu MILITARY RANGE s.r.o., Tržní 330, Litvínov, 43601. Zboží nezasílejte na dobírku. Při vrácení zboží nemáte nárok vrácení poštovného.

Kromě vrácení zboží Military Range také nabízí jeho výměnu. Formulář pro vrácení zboží Military Range nebo výměnu zasílejte vyplněný spolu se zbožím.

Military Range reklamace 2023

Military Range reklamace zboží je možná do 24 měsíců od koupě zboží, v případě jejich závady nezpůsobené běžným opotřebováním a nesprávným užíváním. Reklamovat nelze zboží podléhající rychlé zkáze, jako jsou například potraviny.

Řádně zabalené zboží k reklamaci zasílejte na adresu MILITARY RANGE s.r.o., Tržní 330, Litvínov, 43601. Nezasílejte na dobírku, náhrady za poštovné můžete vyžadovat až zpětně.

Military Range formulář reklamace v zásilce nevyžaduje, ale určitě nezapomeňte přiložit kopii faktury nebo paragonu a záruční list.

Military Range kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kontakty na e-shop:

Military Range telefon: +420 476 112 350 nebo mobil: +420 722 925 930

Military Range e-mail: info@militaryrange.com

Military Range adresa: MILITARY RANGE s.r.o, Tržní 330, Litvínov 436 01

Pro zákaznickou podporu obchodu: +420 777 120 317 nebo lenka.zakova@militaryrange.com.

Pro reklamaci využijte kontaktu: +420 476 112 350 nebo expedice@militaryrange.com.