MegaKnihy

Ověřené slevové kódy MegaKnihy pro červenec 2024​

100%
Internetové knihkupectví MegaKnihy představuje široký výběr knih všech možných žánrů. Nakoupit můžete českou i světovou beletrii, detektivky, fantasy, knihy o zdravém životním stylu, učebnice na základní i na vysokou školu, papírnické výrobky, časopisy nebo diáře a kalendáře. Poštovné na MegaKnihy je již za 29 Kč nebo zdarma na některé tituly. Zajímavé tipy a slevy naleznete na našem portále Slevovékódy.cz, se kterým můžete ušetřit.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web MegaKnihy ​

Jak ušetřit MegaKnihy červenec 2024

MegaKnihy je zavedené české internetové knihkupectví. Obchod nabízí široký sortiment knih a publikací. Na výběr máte romány, detektivky, fantasy, triller kuchařky, učebnice a mnoho dalších žánrů.  Krédem knihkupectví je co nejslušnější a nejvstřícnější přístup k zákazníkům.

MegaKnihy můžete zakoupit online na internetu nebo osobně v kamenných prodejnách. Prodejny naleznete v Praze.

Na stránkách Slevovékódy.cz vám poradíme, jak v MegaKnihy ušetřit prostřednictvím dopravy zdarma nebo akčních výprodejů.

Jak získat slevový kupón MegaKnihy

Na portále Slevovékódy.cz máme pro vás přichystány slevové kupóny MegaKnihy.

Další speciální nabídky a novinky získáte sledováním kanálu MegaKnihy na Facebooku nebo odběrem newsletteru Slevovékódy.cz, ve kterém najdete kupóny do dalších obchodů.

Jak uplatnit slevový kód MegaKnihy

Slevový kód MegaKnihy není nutné pro získání slevy nikam vkládat. Nabízené slevy jsou uplatněné již v zobrazené ceně. Stačí pouze vložit vybrané zboží do nákupního košíku a pokračovat v nákupu.

Slevy MegaKnihy se vztahují pouze na určité knižní tituly, jejichž seznam je pravidelně obměňován.

Cashback MegaKnihy

Nákupem přes cashback portál můžete získat peníze za uskutečněné nákupy. Portály vracejí svým zákazníkům zpět několik procent z hodnoty nákupu.

Cashback MegaKnihy momentálně nenabízí žádný z českých portálů. Mezi nejznámější cashback portály patří napřílad Tipli.cz. Registrace je zdarma.

Slevy na MegaKnihy – výprodeje, Black Friday…

Slevy MegaKnihy jsou k mání během významných dnů jako je Den matek, apod. V rámci těchto akcí nakoupíte knihy až o 50 % levněji.

Mnoho knižních titulů rovněž nakoupíte za zvýhodněné ceny během akce Black Friday. MegaKnihy Black Friday probíhá každý rok na konci října.

Pokud napíšete kvalitní recenzi na zakoupenou knihu, můžete získat další knihy jako odměnu v hodnotě až 2 000 Kč.

V případě nákupu dvou a více kusů, získáte od MegaKnihy dárek zdarma. Z dárků obdržíte například různé omalovánky, kalendáře atd.

MegaKnihy doprava zdarma a cena poštovného

Vámi zakoupené knihy si můžete vyzvednout v kamenných prodejnách MegaKnihy nebo na pobočkách Záslkovny.

V případě dopravy až domů lze využít služeb České pošty nebo soukromých kurýrů Geis a PPL.

Česká pošta poskytuje své služby za 69 Kč, služby Geis a PPL jsou za 79 Kč. Osobní vyzvednutí na pobočce Zásilkovny je zpoplatněné cenou 69 Kč. V kamenných prodejnách MegaKnihy vás dopravné vyjde nejlevněji za 29 Kč.

MegaKnihy doprava zdarma není běžně poskytována. E-shop se neúčastní ani akce Den dopravy zdarma.

Vaši objednávku můžete zaplatit několika způsoby:

  • předem platební kartou zdarma,
  • na dobírku za poplatek 39 Kč,
  • převodem na bankovní účet zdarma,
  • při převzetí zboží na prodejně.

MegaKnihy vrácení zboží

V případě nespokojenosti s dodaným titulem, nabízí MegaKnihy vrácení zboží do 14 dní ode dne převzetí zboží. Kupujícímu bude nejpozději do 14 dnů od vrácení zboží zaslána zpět částka ve výši ceny objednaného zboží. Peníze vám budou vráceny na bankovní účet. Pro vrácení zboží doporučujeme vyplnit tento vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy.

MegaKnihy reklamace 2024

V případě, že kniha vykazuje vady, máte nárok na reklamaci. MegaKnihy reklamace činí 24 měsíců. Pro ulehčení celého procesu vyplňte na MegaKnihy reklamační formulář. Vyplněný reklamační formulář vložte do zásilky, která bude obsahovat reklamované zboží. Do zásilky vložte také kopii faktury. Zboží odešlete na následující adresu:

Megaknihy.cz
Na Zvonku 788
460 15 Liberec

MegaKnihy kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na e-mail info@megaknihy.cz. V případě dotazů ohledně funkce a technických problémů během nákupu pište na e-mail technickapodpora@megaknihy.cz. Na MegaKnihy e-mail vám odpoví do 24 hodin. Aktuální informace o knihkupectví můžete sledovat také na Facebooku. Zákaznická linka MegaKnihy je dostupná na telefonním čísle 222 703 143. MegaKnihy telefon je k dispozici ve všední dny od 8:30 do 15:00 hodin.