McAfee

Ověřené slevové kódy McAfee pro červen 2024​

100%
McAfee je společnost, která poskytuje služby v oblasti kybernetické bezpečnosti vašich zařízení. Vybírat můžete aktuálně ze tří nabídek - Individuální ochrany, Ochrana 10 zařízení pro vaši domácnost a Ochrana 5 zařízení. Slevy McAfee nabízí dle své aktuální nabídky. Slevový kód McAfee není k dispozici, ale ušetřit můžete s promo akcemi společnosti nebo s portálem SlevovéKódy.cz, který vám přináší aktuální slevy do tisíce obchodů.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web McAfee ​

Jak ušetřit McAfee červen 2024

Recenze McAfee

Americká antivirová společnost McAfee chrání více jak 500 miliónů zařízení po celém světě. Oceněný antivirus, který vás ochrání před viry a dalšími nebezpečími nejen internetu, protože ochrana funguje i offline. S antivirem McAfee ochráníte všechna vaše zařízení Windows, macOS, Android a iOS. V rámci předplatného McAfee můžete získat optimalizaci výkonu, zabezpečení domácí sítě, správce hesel, šifrovací nástroje nebo program pro bezpečné a úplné odstranění citlivých souborů.

McAfee nabízí dvě hlavní multiplatformní předplatné pro domácnosti, v rámci kterých můžete ochránit až neomezený počet vašich zařízení. Kromě toho nabízí i firemní řešení ochrany. Dále si můžete zakoupit ochranu pouze pro mobilní zařízení, VPN ochranu nebo webovou ochranu. McAfee ochranu pro domácnost si můžete bezplatně vyzkoušet až na 30 dnů, VPN na 7 dnů. Pro předplatné bez bezplatné verze máte 30denní garanci spokojenosti, nebo vrácení peněz.

Získané recenze McAfee v odborných testech jsou pozitivní. Pozitivně hodnotí ochranu McAfee i uživatelé.

Jak získat promo kód McAfee

Slevové kódy fungují jako alternativní způsob, jak e-shopy nabízejí slevy. Jak získat slevový kupón McAfee?  Slevový kupón McAfee nenabízí. Slevu lze získat klasickým způsobem. Promo kód McAfee tedy nenaleznete na stránkách McAfee ani zde na Slevové kódy.

Jak uplatnit slevový kód McAfee

Jelikož není slevový kód McAfee nabízen, není ani místo, kde zadat promo kód McAfee. Slevové kupóny se zpravidla uplatňují v nákupním košíku před provedením objednávky.

Cashback McAfee

Cashback je přeloženo z angličtiny jako peníze zpět. Peníze zpět získáte při nákupu skrze cashback portál, který pro daný obchod slevu nabízí. Mezi cashback portály patří PlnáPeněženka, Refundo, TipliVratnéPeníze. Na všech portálech je registrace zdarma. 

Bohužel ani jeden z nich nenabízí cashback McAfee, takže nelze tuto slevu pro nákup na McAffe získat.

McAfee slevy a jak ušetřit

Nejlepším způsobem, jak ušetřit McAfee jsou slevové akce, které firma pořádá velice často. McAfee slevy jsou nabízeny napříč předplatnými. Ušetřit můžete také zakoupením licence pro více zařízení. Pokud slevy McAfee momentálně nenabízí, doporučujeme si nejdříve stáhnout ochranu McAfee zdarma a počkat na akční nabídku.

McAfee kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kontaktovat podporu lze skrze chat v právem spodním rohu v případě, že postup podle návodu virtuálního asistenta nebyl úspěšný. Podpora skrze McAfee e-mail vás také bude kontaktovat, pokud odešlete kontaktní formulář s popisem problému. Podpora v češtině není k dispozici. Jazykem podpory je angličtina.