Marimex → nejlepší slevy pro leden 2019 ​ | SlevovéKódy.cz

Marimex

Nejlepší slevové kódy Marimex leden 2019

100%
Marimex je firma specializující se především na výrobu a prodej vybavení na zahradu. Nakoupit můžete například bazény, výřivky, trampolíny, infrasauny nebo zahradní nábytek, hračky pro děti a řadu příslušenství. Doprava je zdarma při nákupu nad 1 000 Kč. Při registraci k odběru newsletteru je k dispozici sleva Marimex v hodnotě 250 Kč. Obchod při různých příležitostech vydává slevové kódy Marimex. Kodino pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Marimex.

Nejlepší slevové kódy Marimex 2019

500 Kč
SLEVA

Marimex → Sleva 500 Kč při nákupu nad 5 000 Kč

Ušetřete při nákupu na Marimex. Vyberte si zboží za více než 5 000 Kč a získejte slevu 500 Kč z nákupu. Pro uplatnění slevy je nutné zadat v objednávce slevový kód Marimex."
22
2
Odhalit kód
CH
30 %
sleva

Prolézačky se slevou 30 % ► Marimex

Překvapte své děti pod stromečkem zahradní prolézačkou, kterou můžete nyní zakoupit v e-shopu s 30% slevou od Marimex. K nákupu zlevněného zboží je potřeba slevový kupon Marimex. Nabídka je časově omezena."
16
2
Odhalit kód
30
100 Kč
sleva

Marimex: slevový kupon v hodnotě 100 Kč

Získejte slevový kupon Marimex v hodnotě 100 Kč na Váš nákup. Po kliknutí na ,,Chci odhalit” získáte unikátní kód, po jehož zadání dojde ke snížení celkové částky o 100 Kč. Slevu Marimex lze uplatnit při nákupu zboží nad 1 000 Kč."
16
4
Odhalit kód
00
až 64 %
sleva

Sleva až 64 % na nákup na Marimex

Využijte velký výprodej a nakupte na Marimex zboží se slevou až 64 %. Vybavte se na další letní sezónu za bezkonkurenční ceny. Neváhejte s nákupem, skladové zásoby se tenčí! Sleva platí do 11. 11. 2018.
19
2
Chci slevu
2 %
SLEVA

Vyzvedněte si svou 2% slevu na nákup v Marimex

S touto dodatečnou 2% slevou Marimex ušetříte další 2 % i za nákup již zlevněného zboží. Po jednoduché registraci v Tipli můžete nakoupit v Marimex a Tipli Vám do 48 hodin od nákupu zašle slíbenou Marimex slevu. Tato sleva není příliš vysoká, ale to není důvod ji nevyužít.
29
2
Chci slevu
2 %
CASHBACK

Získejte zpět 2 % od Tipli = cashback Marinex

Ať už si zakoupíte cokoliv v e-shopu Marinex, s touto Marinex slevou si můžete být jisti, že Vám společnosti Tipli vrátí 2 % z hodnoty nákupu v Marinex. Marinex slevu můžete využít na nákup jak nezlevněného, tak akčního zboží. Pro využití nepotřebujete slevový kód Marinex.
15
1
Chci slevu
doprava
zdarma

Marimex: doprava zdarma na Vaši objednávku

Ušetřete při nákupu v e-shopu na poštovném! V případě, že nakoupíte zboží v celkové částce nad 999 Kč, získáte od Marimex dopravu zdarma. Pro získání této výhody není potřeba žádný slevový kód Marimex, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
0
0
Chci slevu
výhodné
slevy

Výhodné sady Marimex » Váš nákup se slevou

Zakupte zboží – v e-shopu Marimex – se slevou. Pokud si vyberete kombinaci produktů v kategorii ,,Výhodné sady”, můžete ušetřit oproti běžné ceně. K nákupu zvýhodněného zboží není potřeba žádný slevový kupon Marimex, sleva je již v konečné ceně zahrnuta.
0
0
Chci slevu
výjimečné
slevy

Bazar Marimex = výjimečně nízké ceny

V e-shopu můžete zakoupit zboží Marimex s výjimečnou slevou. Jedná se o zboží, které je mírně poškozené, rozbalené či neoriginálně zabalené. Veškeré nabízené produkty byly zkontrolovány servisním pracovníkem, vztahuje se na ně klasická záruční doba. K nákupu není potřeba žádný slevový kupon Marimex.
0
0
Chci slevu
slevy
výprodej

Mimořádné slevy bazénů, saun aj. → výprodej Marimex

Využijte mimořádných slev v e-shopu Marimex a pořiďte si bazén, bazénové příslušenství, infrasaunu, vířivku aj. za velmi výhodné ceny. Nabídka produktů je neustále aktualizovaná, množství kusů omezené – proto s koupí dlouho neváhejte! Při nákupu není potřeba žádný slevový kód Marimex, slevy jsou již v konečné ceně akceptovány.
0
0
Chci slevu
mimořádné
slevy

Mimořádné povánoční slevy ► Marimex

E-shop připravil pro své zákazníky skvělou nabídku – slevu Marimex na velké množství produktů. Při nákupu není potřeba žádný slevový kód Marimex, konečná cena je uvedena již po odečtení slevy. Nabídka je časově omezena.
22
1
Chci slevu
dárek
zdarma

Trampolína jako odměna za nákup → Marimex

K nákupu vybrané infrasauny můžete nyní získat trampolínu od Marimex jako dárek zdarma. K využití speciální akce není potřeba slevový kód Marimex. Nabídka je časově omezena.
12
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Marimex ​

Jak ušetřit Marimex 2019