Marimex

5× slevový kód Marimex pro prosinec 2023​

100%
Marimex je firma specializující se především na výrobu a prodej vybavení na zahradu. Nakoupit můžete například bazény, výřivky, trampolíny, infrasauny nebo zahradní nábytek, hračky pro děti a řadu příslušenství. Doprava je zdarma při nákupu nad 1 000 Kč. Při registraci k odběru newsletteru je k dispozici sleva Marimex v hodnotě 250 Kč. Obchod při různých příležitostech vydává slevové kódy Marimex. Náš web pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Marimex.

Nejlepší slevové kódy Marimex 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Marimex

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Marimex.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Marimex: doprava zdarma na Vaši objednávku

Ušetřete při nákupu v e-shopu na dopravě! V případě, že nakoupíte zboží v celkové částce nad 2 990 Kč, získáte od Marimex dopravu zdarma. Tento bonus k objednávce se aktivuje automaticky při dosažení zmiňované minimální hodnoty objednávky.
0
4
Chci slevu
cashback
1,5 %

CASHBACK 1,5 % od Plná peněženka → Marimex

Nakupte si na eshopu Marimex a získejte cashback 1,5 %. Cashback 1,5 % získáte tak, že si na Marimex nakoupíte přes portál PlnáPeněženka. Na PlnéPeněžence se musíte zaregistrovat a poté skrze ní přejít do eshopu Marimex. Pokud si po těchto krocích na Marimex nakoupíte, tak máte nárok na cashback 1,5 %. Cashback 1,5 % získáte ihned poté, co Marimex […]
12
1
Chci slevu
výhodné
slevy

Výhodné sady Marimex » Váš nákup se slevou

Zakupte zboží – v e-shopu Marimex – se slevou. Pokud si vyberete kombinaci produktů v kategorii ,,Výhodné sady”, můžete ušetřit oproti běžné ceně. K nákupu zvýhodněného zboží není potřeba žádný slevový kupon Marimex, sleva je již v konečné ceně zahrnuta.
18
3
Chci slevu
výjimečné
slevy

Bazar Marimex = výjimečně nízké ceny

V e-shopu můžete zakoupit zboží Marimex s výjimečnou slevou. Jedná se o zboží, které je mírně poškozené, rozbalené či neoriginálně zabalené. Veškeré nabízené produkty byly zkontrolovány servisním pracovníkem, vztahuje se na ně klasická záruční doba. K nákupu není potřeba žádný slevový kupon Marimex.
20
1
Chci slevu
slevy
výprodej

Mimořádné slevy bazénů, saun aj. → výprodej Marimex

Využijte mimořádných slev v e-shopu Marimex a pořiďte si bazén, bazénové příslušenství, infrasaunu, vířivku aj. za velmi výhodné ceny. Nabídka produktů je neustále aktualizovaná, množství kusů omezené – proto s koupí dlouho neváhejte! Při nákupu není potřeba žádný slevový kód Marimex, slevy jsou již v konečné ceně akceptovány.
26
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Marimex ​

Jak ušetřit Marimex prosinec 2023

Marimex je již 25 let spolehlivým dodavatelem bazénové a relaxační techniky. Kromě prvotřídních nadzemních bazénů a infrasaun Marimex myslí také na ty nejmenší. Na e-shopu Marimex koupíte trampolíny, hračky na zahradu nebo do bazénu i dětské hrací sestavy. Marimex nabízí také dárkové poukazy.

Díky následujícím tipům můžete nakoupit se slevou na Marimex e-shopu nebo v kamenné prodejně v Praze. Při odběru Marimex newsletteru získáte slevové kódy Marimex a upozornění na nadcházející slevy.

E-shop nabízí dopravu zdarma, informace s konkrétní částkou naleznete vždy v pravém horním rohu e-shopu Marimex. Slevy Marimex můžete pravidelně sledovat na e-shopu v sekci Marimex Výprodej nebo na hlavní stránce Marimex.

Jak získat slevový kupón Marimex

Slevový kód Marimex můžete získat díky odběru novinek Marimex. Registrace k odběru novinek je zdarma a stačí zadat pouze Váš e-mail. Pole pro vložení e-mailu naleznete v dolní části hlavní stránky e-shopu.

Slevové kódy Marimex můžete najít také na portále Slevovékódy.cz, můžete se u nás připravit také k odběru newsletteru a získávat přehled slev z nejzajímavějších e-shopů pravidelně na e-mail.

Jak uplatnit slevový kód Marimex

Slevový kód Marimex vložíte do pole “Slevový kód” v prvním kroku nákupního košíku. Slevový kupón Marimex potvrdíte kliknutím na tlačítko “Ověřit slevový kód”. Pokud máte dárkový poukaz Marimex, kód z dárkového poukazu vložíte do pole “Dárkový poukaz”.
Marimex

Cashback Marimex

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 Kč

Cashback Marimex vy výši 2 % můžete využít pomocí portálů PlnáPeněženka, Refundo, Tipli a VratnéPeníze. Nevíte, jak funguje Cashback? Zaregistrujte se na jednom z uvedených portálů a za každý dokončený nákup v obchodech ze seznamu získáte zpět peníze na svůj cashback účet.

Marimex slevy – výprodeje, Black Friday…

Marimex slevy pravidelně uvádí na svých stránkách v záložce Výprodej a přímo na hlavní stránce. Slevy Marimex nabízí také na sady výrobků v záložce Výhodné sady.

Ušetříte také během Marimex Black Friday, který obvykle probíhá během listopadu. Na Facebooku Marimex upozorňuje na své akce a pořádá soutěže o slevové kódy.

Marimex doprava zdarma a cena poštovného

Marimex doprava zdarma je v e-shopu nabízena celoročně. Hodnota nákupu, ve které je potřeba nakoupit se pravidelně mění, proto je třeba vždy sledovat poznámku v pravém horním rohu e-shopu.

Marimex nabízí následující dopravu a poštovné:

  • Přepravní společnost GEIS – balíková přeprava do 50 kg za 119 Kč
  • Přepravní společnost GEIS – paletová přeprava nad 50 kg za 199 Kč
  • Česká pošta – Balík do ruky do 30 kg za 119 Kč
  • Česká pošta – Balík na poštu do 30 kg za 109 Kč
  • Česká pošta – Sobotní dodání do 90 kg za 129 Kč
  • Přepravní společnost PPL za 89 Kč
  • Přepravní služba – dopravce vybírá pracovník expedice skladu za 199 Kč ( tato služba je vždy zpoplatněna bez ohledu na dopravu zdarma)
  • Osobní odběr ZDARMA

Marimex vrácení zboží

Vrácení zboží Marimex je možné ve standardní lhůtě do 14dnů od převzetí zboží.

Nejpohodlnějším způsobem je vyplnit Marimex formulář na vrácení zboží, který je k dispozici zde a zboží zaslat na adresu:

Marimex CZ, s.r.o. – Hala „C“
P3 Prague D1 – DCC – logistický areál
Kunice 227
251 63 Strančice

Zásilku je potřeba označit “Eshop – odstoupení”. Zásilka zaslaná na dobírku nebude převzata.

Zboží můžete vrátit i osobně na adrese:

Marimex.cz s.r.o.
Libušská 264
142 00 Praha 4

Marimex reklamace 2023

V případě reklamace Marimex je nutné vyplnit reklamační formulář a společně s dokladem o koupi, reklamovaným zbožím a popisem vady jej poslat na adresu:

Reklamační sklad (pouze poštovní příjem):
Marimex CZ, s.r.o.
Na Ochoze 474
252 42 Jesenice

Marimex reklamace se u některých výrobků může lišit. Postup reklamace ke konkrétním výrobkům naleznete zde.

Reklamovat lze pouze zboží zakoupené na e-shopu Marimex nebo v kamenné prodejně Marimex v Praze.

Marimex kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Marimex e-mail: zakaznickecentrum@marimex.cz

Marimex zákaznická linka: 261 222 111