Makro

Nejlepší slevové kódy Makro září 2021

100%
Makro patří mezi nejznámější velkoobchody v Česku, nalézt po České republice můžete celkem 13 prodejen, především na okrajích velkých měst. V obchodě naleznete přes 40 tisíc produktů v kategoriích potravin i spotřebního zboží. Makro denně nabízí čerstvé ryby, maso nebo ovoce a zeleninu dovážené z celého světa. Pro nákupy v Makru si musíte zřídit klientskou kartu. Slevy Makro pravidelně obměňuje. Čas od času můžete narazit na slevový kód Makro. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má aktuální slevový kupón Makro.

Nejlepší slevové kódy Makro 2021

200 Kč
od Tipli zdarma

Získejte 200 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Makro

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 200 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele.
Chci 200 Kč
věrnostní
slevy

Bonusový program Makro » slevy pro stálé zákazníky

Protože si obchod váží svých stálých zákazníků, připravil věrnostní program, díky kterému můžete nakupovat levněji. Všechny nákupy se Vám budou započítávat do celkového obratu, jehož výše určí hodnotu slevy Makro, kterou můžete  využívat na další nákupy. K získání výhody není potřeba žádný slevový kupon Makro, stačí vlastnit Makro kartu.
25
2
Chci slevu
dárky
zdarma

Dárky zdarma k Vašemu nákupu v Makro

Využijte jedinečné nabídky a získejte ke svému nákupu v Makro dárek zdarma. Přehled všech probíhajících akcí, při kterých můžete odměnu získat, najdete po zmáčknutí ,,Chci slevu”. Konkrétní podmínky akce, včetně slevového kódu Makro (pokud je potřeba), najdete po rozkliknutí vybrané nabídky.
28
3
Chci slevu
akční
leták

Aktuální letáky a katalogy Makro k nahlédnutí

Využijte mimořádných akcí a nakupte vše potřebné od Makro se slevou. Aktuální přehled slev najdete v Akčním letáku, který je pravidelně obměňován. Leták si můžete prohlédnout přímo na stránkách společnosti, není potřeba žádný slevový kupon Makro.
26
1
Chci slevu
akční
slevy

Akční slevy na tisíce položek → Makro

Ve velkoobchodě můžete vybírat z široké nabídky potravin, nápojů, drogerie, kancelářských potřeb, gastro vybavení aj. a navíc nakoupíte v obchodě Makro se slevou. V kategorii ,,Akční zboží” nabízí obchod produkty, které jsou momentálně v akci, a jejich nákupem ušetříte oproti běžné ceně. Konečnou cenu, po odečtení slevy od Makro, najdete u jednotlivých produktů. K nákupu není potřeba žádný slevový kupon […]
9
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Makro ​

Jak ušetřit Makro září 2021