Lion Sport

Ověřené slevové kódy Lion Sport pro červen 2024​

100%
Lion Sport je obchod specializující se na prodej značkového sportovního oblečení a vybavení. Nakoupit můžete řadu typů bot, bundy, kraťasy, trička, láhve na pití a další doplňky specializované na fotbal nebo basketbal. Obchod prodává oblečení značek Adidas a Reebok. Slevy Lion Sport pravidelně obměňuje. Náš web pro Vás má aktuální slevový kupón Lion Sport.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Lion Sport ​

Jak ušetřit Lion Sport červen 2024

Internetový obchod Lion Sport prodává značkové sportovní oblečení. Výhodně pořídíte kvalitní obuv, oblečení  a vybavení pro fotbal, fitness, fotbal, basketbal, plavání nebo tenis.

Objednané zboží si můžete zdarma vyzvednout v některé z kamenných provozoven v Brně, Českých Budějovicích, Kravařích, Liberci, Mladé Boleslavi, Olomouci, Plzni nebo Praze-Chodov. Vše je možné si zde samozřejmě také vyzkoušet.

Web Slevovékódy.cz pro Vás připravil informace o tom, jak ušetřit na Lion Sport, a jak získat slevy pro výhodný nákup.

Na portále Heureka obchod doporučuje 91 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Lion Sport

Aktuální slevové kupóny Lion Sport jsou dostupné každý měsíc na webu Slevovékódy.cz. Náš web Vám přináší také informace o aktuálních výhodných nabídkách a výprodejích na Lion Sport a v mnoha dalších obchodech. Slevové kódy Lion Sport nabízí i v rámci akce Dny Marianne.

Sledujte web Slevovékódy.cz a Facebook a Instagram Lion Sport, aby Vám neutekla žádná slevová nabídka.

Jak uplatnit slevový kód Lion Sport

Lion Sport

Váš slevový kód Lion Sport odečtete v části objednávky “Košík” pod vybraným zbožím v poli “Máte slevový poukaz?”. Text slevového kódu je dobré vždy zkontrolovat před stisknutím “uplatnit“. V případě uplynutí doby platnosti nebo chybného zadání textu, nebude slevový kód Lion Sport aktivován.

Cashback Lion Sport

Cashback je jednou z možností, jak můžete ušetřit při online nakupování. Cashback je část peněz, které Vám vrátí specializovaný portál za nákup provedený právě přes něj. Poskytovatelů cashbacku je na českém internetu několik. Mezi nejznámější patří Tipli, Plná peněženka, Vratné peníze a Refundo.

Na portále je potřeba se pouze zaregistrovat. Poté za všechny nákupy získáte danou odměnu, která je vypočtena z celkové ceny objednávky.

Lion Sport cashback není zatím dostupný.

Lion Sport slevy – výprodeje, Black Friday…

Lion Sport slevy nabízí ve dvou formách. V sekci “Slevy” najdete výprodeje Lion Sport a akční produkty Lion Sport. Slevy platí na vybrané dámské i pánské oblečení a obuv značek Adidas a Reebok.

Akční nabídky zahrnují také dětské oblečení, soupravy nebo sportovní botasky. Díky až 50% slevám nakoupíte opravdu výhodně.

Můžete se také stát členem Věrnostního programu. Slevy můžete čerpat, jak při online nákupech, tak i při nákupu v prodejnách. Podle stupně členství, můžete dosáhnout až 20% slevy na celý nákup.

Obchod také pořádá oblíbené akce Lion Sport Black Friday nebo Black Week. Ušetřit můžete i během Dnů Marianne, v rámci této akce získáte také slevové kupóny Lion Sport.

Lion Sport doprava zdarma a cena poštovného

Využijte příležitosti Lion Sport doprava zdarma při nákupu v celkové hodnotě od 1 900 Kč. Možný je také osobní odběr na prodejnách Lion Sport. Zboží je možné si vyzvednout do 7 dní. Vše je možné si vyzkoušet a případně odebrat pouze část objednávky.

Způsob dopravy:

  • DPD – 99 Kč
  • Česká pošta balík do ruky – 99 Kč
  • Česká pošta balík na poštu – 84 Kč
  • Česká pošta balík do balíkovny – 55 Kč
  • Zásilkovna – 59 Kč
  • Osobní odběr na prodejně – 19 Kč

Kurýr Vás o doručování zásilky informuje s časovým předstihem. Během několika vybraných dnů v roce je dostupná akce Lion Sport den dopravy zdarma.

Lion Sport vrácení zboží

Vrácení zboží Lion Sport zakoupené on-line přes e-shop je možné do 14 dnů od doručení. Pro odstoupení od smlouvy můžete využít formulář, který lze zaslat na e-mailovou adresu: info@lionsport.cz nebo na adresu provozovny spolu ze zbožím a dokladem o koupi:

LION SPORT s.r.o.,
Legionářská 739/7,
779 00 Olomouc

Zboží zakoupené on-line přes e-shop není také problém vyměnit za jiný kus do 30 dnů od doručení.

Lion Sport reklamace 2024

V případě, že na produktech se objeví závada nebo jiná výrobní vada v záruční době, zboží zašlete na adresu prodejce:

Lionsport.cz – e-shop,
Legionářská 739/7,
77900 Olomouc.

Nebo přineste na některou z kamenných prodejen. Jejich aktuální seznam najdete na webových stránkách obchodu.

Reklamované zboží musí být pro přijetí reklamace Lion Sport dodáno kompletní, s kopií dokladu o zaplacení a řádně vyplněný reklamační formulář Lion Sport. V případě dotazů kontaktujte obchod prostřednictvím e-mailu: reklamace@lionsport.cz nebo telefonicky: +420 607 007 433

Po obdržení reklamace Lion Sport zašle potvrzení o převzetí reklamace na Vaši e-mailovou adresu. Samotné odstranění vady bude provedeno nejpozději do 30 dnů.

Lion Sport kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Máte otázky? Vyskytl se nějaký problém s objednávkou nebo zbožím, případně potřebujete poradit? Zákaznická linka Lion Sport je vám k dispozici na telefonním čísle: 725 888 008, od pondělí do pátku 7:00-16:00 hod.
Na e-mail Lion Sport info@lionsport.cz je možné zasílat pouze dotazy tykající se objednávek.