LEO Express

3× slevový kód LEO Express pro červen 2024​

100%
LEO Express je jeden z českých soukromých přepravců. Autobusy a vlaky společnosti jezdí do desítek destinací ve střední a východní Evropě. V nabídce firmy jsou nadstandardní služby na palubě vozidel. Jízdenky si můžete objednávat online. Slevy LEO Express pravidelně obměňuje. Čas od času vydává společnost promo slevové kódy LEO Express. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má aktuální slevový kupón LEO Express.

Nejlepší slevové kódy LEO Express 2024

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě LEO Express

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu LEO Express.
Chci 300 Kč
10%
Sleva

LEO Express → 10% sleva pro dospělé

Pokud rádi cestujete vlakem a případně jste fanoušci společnosti LEO Express, můžete až do konce roku využít slevový kód v hodnotě 10 % na nákup jízdenky ve třídě economy na komerčních linkách po Česku i zahraničí. Akce platí pouze na vlakové jízdenky pro dospělé. Slevový kód LEO Express můžete zadat v košíku při objednávce jízdenky."
21
4
Odhalit kód
24
věrnostní
slevy

Sleva až 10 % pro stálé zákazníky LEO Express

Protože si společnost váží svých stálých zákazníků, připravila věrnostní program, díky kterému můžete cestovat levněji. Při každém nákupu jízdenek se Vám budou na účet přičítat utracené peníze, které následně využijete ve formě slevy na další nákup. Čím více utratíte za jízdenky nebo občerstvení, tím větší slevu od LEO Express získáte. Sleva začíná na 2,5 % a […]
0
19
Chci slevu
2,5%
Cashback

Cashback 2,5 % na nákup jízdenek s LEO Express

Ušetřete 2,5 % z nákupu jízdenek na autobus nebo vlak od společnosti LEO Express. Cashback LEO Express můžete získat díky cashback portálu Tipli, který vrací peníze z nákupů. Zaregistrujte se na Tipli, vstupte do obchodu, kupte si jízdenku a ušetříte desítky korun na každé cestě.
17
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web LEO Express ​

Jak ušetřit LEO Express červen 2024