Leifheit

3× slevový kód Leifheit pro prosinec 2021

100%
Leifheit je firma vyrábějící vybavení do domácnosti. V oficiálním e-shopu nebo některé z partnerských prodejen můžete zakoupit žehlící prkna, vysavače, mopy, vybavení do kuchyně nebo náhradní díly k prodávaným produktům. E-shop nabízí dopravu zdarma na nákupy nad 2 000 Kč. Nabídka slev Leifheit je pravidelně obměňována. Čas od času můžete najít slevové kódy Leifheit. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má nejnovější slevový kupón Leifheit.

Nejlepší slevové kódy Leifheit 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Leifheit

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Leifheit.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Leifheit → doprava po celé ČR zdarma

Vyberte si v e-shopu z široké nabídky kvalitních produktů Leifheit a ušetřete na poštovném. V případě objednávky, v minimální hodnotě 2 000 Kč, získáte od Leifheit dopravu zdarma. Pro získání výhody není potřeba žádný slevový kupon Leifheit, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
16
1
Chci slevu
akční
slevy

Akční slevy na vybrané produkty | Leifheit

Pořiďte si kvalitní pomocníky a potřeby do domácnosti značky Leifheit se slevou. V kategorii ,,Produkty v akci” najdete zboží, které je právě v akci, a můžete jej tak zakoupit za zvýhodněnou cenu. K nákupu není potřeba slevový kupon Leifheit, slevy jsou již z původní ceny odečteny.
22
6
Chci slevu
doprava
zdarma

Doručení ZDARMA *Leifheit*

Doprava zdarma od Leifheit je pro každého zákazníka, který splní podmínky, pro dopravu zdarma. Doprava zdarma od Leifheit je pro zákazníka, který si na eshopu Leifheit nakoupí nad 2 000 Kč. Doprava zdarma se načte automaticky, po překročení částky za nákup 2 000 Kč. Dopravu zdarma od Leifheit zajišťuje Česká pošta a DPD.
23
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Leifheit ​

Jak ušetřit Leifheit prosinec 2021