Lapert

Ověřené slevové kódy Lapert pro červenec 2024​

100%
Lapert nabízí široký sortiment produktů pro různé příležitosti a potřeby. K dispozici je oblečení, šperky, drobná elektronika, vybavení na zahradu a další kategorie, ve kterých najdete produkty, které slouží k zábavě, ale i produkty, které vám zjednodušší život. Obchod má vlastní věrnostní program pro získání slev. Ušetřit v Lapert můžete i se slevovými kódy nebo prostřednictvím cashback portálů. Nízká cena je zajištěna doručováním zboží z Asie, které však komplikuje případné reklamace.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Lapert ​

Jak ušetřit Lapert červenec 2024

Lapert je internetová nákupní galerie, která vám nabízí zboží všeho druhu se zajištěním doručení z Asie. V nabídce najdete oblečení, boty, věci pro váš dům a zahradu, elektroniku, kabelky, batohy, peněženky, šperky, hodinky, sportovní doplňky, hračky nebo i kosmetiku.

Poradíme vám několik možností, jak ušetřit. Využít můžete v Lapert slevy, které dosahují až 90 %. Další možností je využít cashback nebo slevový kupón. Lapert nepodporuje slevové akce, jako jsou Black Friday, Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes. Výhodou je, že za poštovné neplatíte nikdy.

Prodejny Lapert nemá, jedná se pouze o internetový prodej. Cenu zboží si před nákupem můžete srovnat na portálu Heuréka, kde se můžete také dočíst recenze na jednotlivé obchody ze zkušeností od zákazníků.

Jak získat slevový kupón Lapert

Slevový kupón Lapert rozesílá čas od času odběratelům newsletteru, ke kterému se můžete přihlásit při registraci nebo úplně dole na webu e-shopu. V průběhu akcí Black Friday, Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes nenabízí Lapert slevové kupóny.

Řadu slevových kódů můžete najít i na Slevovékódy.cz, hledáme pro vás ty nejzajímavější akce a slevy pro stovky obchodů, které aktualizujeme.

Jak uplatnit slevový kód Lapert

Lapert

V prvním kroku, v košíku při tvorbě objednávky, máte pod seznamem objednávaného zboží “DÁRKY A SLEVY“. V této části zadejte do prázdného pole váš slevový kód Lapert a potvrďte ho klikem na “PŘIDAT“.

Pokud bude váš Lapert slevový kód platný, sleva se po kliknutí odečte. Dávejte si proto vždy pozor na podmínky pro použití slevových kódů. Mezi nejčastější omezení patří minimální hodnota objednávky nebo časové omezení. V takovém případě je dobré kontaktovat eshop pro více informací.

Cashback Lapert

Cashback Tipli1,2 % získat bonus až 300 Kč

Podívejte se na portál nebo Tipli, které nabízejí pro Lapert cashback. Z každé vytvořené objednávky můžete získat 1,2 % zpět. Doporučujeme vám využívat také portály Plná peněženka nebo Vratné peníze, které ale cashback pro Lapert nenabízejí, k dispozici však mají cashback pro řadu jiných obchodů.

K využití cashbacku je nutná registrace na jednom z portálů. Po přihlášení se prokliknete do obchodu a vytvoříte objednávku. Jakmile zboží převezmete a obchod potvrdí dokončení objednávky, tak vám na vaše cashbackové konto budou připsány peníze, které si pak můžete přeposlat na bankovní účet.

Lapert slevy – výprodeje, Black Friday…

Akce Lapert poskytuje přímo na e-shopu na vybrané zboží. Ušetřit můžete více než 70 % z původní ceny oblečení a doplňků.

Slevy Lapert poskytuje každý měsíc formou slosování. Celkem je vybráno 10 zákazníků, kteří získají 50 % slevu na svou objednávku. Jako bonus máte dopravu zdarma vždy a ke každému produktu.

Lapert doprava zdarma a cena poštovného

Na všechny produkty nabízí Lapert poštovné zdarma bez jakýchkoliv omezení. K přepravě zboží využívá Lapert Českou poštu. Zaplatit můžete pouze převodem na platební účet. Žádná jiná možnost platby ani přepravce není.

Lapert vrácení zboží

Jelikož se jedná pouze o zprostředkování obchodu od dodavatelů z Číny, Hong Kongu nebo Singapuru, tak vrácení zboží Lapert neumožňuje. Na vrácení zboží se můžete dohodnout případně přímo s dodavatelem. Pro více informací pište na e-mail info@lapert.cz, kde vám poskytnou více informací o dodavateli.

Lapert reklamace 2024

Reklamace Lapert řeší pouze v případě, že vám zboží nebylo dodáno, je prodleva s dodáním zboží nebo vám bylo dodáno jiné zboží. Za jakost a kvalitu zboží Lapert neodpovídá. Za vadu zboží odpovídá přímo dodavatel, který je většinou z Číny, Hong Kongu nebo Singapuru.

Pokud si nevíte rady, jak zboží reklamovat a je to pro vás složitější, tak za poplatek 10 % z ceny reklamovaného zboží vám zboží vyreklamuje přímo Lapert. K reklamaci můžete využít Lapert reklamační formulář. Vadné zboží pak spolu s vyplněným formulářem stačí zaslat na adresu níže. Ke každé objednávce vám doporučujeme přikoupit službu “Přednostní reklamace“.

Adresa pro zaslání reklamace:
Lunzo
Zbrojnická 1
Plzeň
301 00

Lapert kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Potřebujete s čímkoliv poradit? Jediná možnost, jak obchod kontaktovat, je využít Lapert e-mail info@lapert.cz. Případně můžete využít kontaktní formulář zde, kde najdete také kontakty pro marketingové účely nebo velkoobchod.