Knihy Kazda

4× slevový kód Knihy Kazda pro červenec 2024​

100%
Knihy Kazda jsou internetovým knihkupectvím, ve kterém seženete různé žánry knih, kalendáře, ale také hudební a filmové nosiče. Akce a slevy Knihy Kazda pravidelně obměňují. Doprava zdarma je k dispozici při splnění obchodních podmínek. Využijte slevový kupón Knihy Kazda, který pro vás máme hledáme na Slevovékódy.cz a ušetřete při nákupu kvalitní literatury.

Nejlepší slevové kódy Knihy Kazda 2024

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Knihy Kazda

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Knihy Kazda.
Chci 300 Kč
5%
úspora

Máme pro vás 5% slevu do Knihy Kazda

Chcete ušetřit na nákupu v Knihy Kazda? Máme pro vás možnost. Náš portál pro vás naše slevový kód Knihy Kazda, se kterým ušetříte 5 % z vaší objednávky. Podmínkou je, že hodnota objednávky přesáhne 999 Kč. Cenu za vás spočítá košík a při aktivaci kódu i aktualizuje na nižší částku."
29
4
Odhalit kód
JY
doprava
zdarma

Doprava z e-shopu Knihy Kazda zcela zdarma

Nakupujte chytře! Pokud učiníte objednávku nad 899 Kč, získáte od Knihy Kazda dopravu zdarma (platí i při doručení na Slovensko). Výhodu můžete využít i při nákupu zboží ve slevě. Nárok vzniká splněním uvedené podmínky, není potřeba slevový kupon Knihy Kazda.
12
2
Chci slevu
akční
sleva

Knihy Kazda → využijte slevu na vybrané knihy

Nakupte si nové zajímavé tituly s mimořádnou slevou Knihy Kazda! Nabídka se může měnit dle skladových zásob, proto byste neměli s objednáním, vybraných titulů, dlouho otálet. Slevový kupon Knihy Kazda vlastnit nemusíte, uvedené ceny jsou konečné.
25
4
Chci slevu
5%
cashback

Získejte 5% cashback Knihy Kazda a ušetříte

Cashback portál Tipli vám umožní získat zpět 5 % z vašeho nákupu knih a dalšího zboží v eshopu Knihy Kazda. Chcete cashback využít? Registrujte se na Tipli, postup je snadný a intuitivní. Následně najděte Knihy Kazda a vstupte do něj. Po dokončení nákupu a uplynutí doby pro vrácení se vám peníze připíší.
12
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Knihy Kazda ​

Jak ušetřit Knihy Kazda červenec 2024

Internetové knihkupectví Knihy Kazda nabízí široký výběr knih pro děti a mládež, tituly o zdravém životním stylu a o seberozvoji, kuchařky, knihy o umění, o přírodě, o cestování nebo krásnou literaturu, dále nakoupíte audioknihy na CD a DVD.

Založte si  jednoduchou registrací zákaznický účet a budete mít přehled o svých objednávky. Při každé další návštěvě e-shopu se stačí pouze přihlásit.

V tomto článku se dozvíte, jak ušetřit v Knihy Kazda. Vybírejte z novinek a slevových nabídek Knihy Kazda, které se pravidelně obměňují. Množstevní slevy Knihy Kazda poskytuje pro nákup škol i knihoven, také dopravu zdarma a další výhody k nákupu.

Jak získat slevový kupón Knihy Kazda

Slevové kupóny Knihy Kazda získáte za přihlášení k newsletteru. Slevu obdržíte po zadání vaší e-mailové adresy.

Knihy Kazda slevové kupóny poskytuje v rámci různých sezónních slev a akcí. Proto sledujte web Slevovékódy.cz, kde najdete aktuální slevový kupón Knihy Kazda a přehled platných akcí.

Jak uplatnit slevový kód Knihy Kazda Knihy Kazda

Každý slevový kód Knihy Kazda obsahuje text, který vepíšete nebo zkopírujete do prázdného políčka “DÁRKY A SLEVY”  pod vybranými produkty. Zkopírováním kódu předejdete případné chybě.

Před odesláním zkontrolujte dodržení podmínek pro uplatnění. Sleva se automaticky odečte po kliknutí na tlačítko “PŘIDAT” a zobrazí se výsledná částka. Poté budete pokračovat v dokončení objednávky.

Cashback Knihy Kazda

Cashback Plná peněženka5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli5 % získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné peníze5 % získat bonus 50 Kč

Ušetřete své peníze díky službě cashback, kterou poskytují cashbackové portály.  Mezi nejznámější patří Plná peněženka, Refundo, Tipli, a Vratné peníze. Pro získání odměn si vytvořte zákaznický účet a nákupy uskutečněte vždy přes portál. Po zaplacení vám bude vrácena vypočítaná část z celkové ceny objednávky.

Cashback Knihy Kazda poskytují všechny výše zmíněné portály a to v hodnotě 5 %. Částka se připíše nejpozději do 48 hodin a tu si poté můžete nechat kdykoliv vyplatit.

Knihy Kazda slevy – výprodeje, Black Friday…

Knihy Kazda slevy dosahují až 50 %. V nabídce “Výprodej za 50 %” najdete nejrůznější české i zahraniční tituly, kuchařky a knihy pro děti.

Slevy platí i pro knihovny a školy. Za registraci lze získat 40 % slevu na všechny knihy z  nakladatelství Knihy Kazda. K objednávkám na  1 000 Kč získáte i dopravu zdarma.Tyto slevové nabídky Knihy Kazda jsou časově neomezené.
Kvalitní literaturu nebo CD nakoupíte výhodně během různých sezonních akcí jako Březen měsíc knihy nebo na Den dětí. Podzimní akci Knihy Kazda Black Friday nepořádá.

Knihy Kazda doprava zdarma a cena poštovného

Službu doprava zdarma Knihy Kazda poskytuje ke všem objednávkám nad 799 Kč.

Způsoby doručení:

  • Zásilkovna – 79 Kč, při platbě dobírkou 29 Kč
  • Česká pošta – 89 Kč do 1 kg;  99 Kč nad 1 kg, při platbě dobírkou 39 Kč
  • Nejvýhodnější doručení na adresu – 95 Kč, při platbě dobírkou 39 Kč

Knihy Kazda zasílá i na Slovensko. Při nákupu nad 31 € je dopravné zdarma.

  • Slovensko Zásilkovna – 4 €, při platbě dobírkou 1,5 €
  • Slovenská pošta  –4,90 € do 1 kg; 5,5 € nad 1 kg, při platbě dobírkou 2 €
  • Nejvýhodnější doručení na adresu – 4,5 € do 1 kg; 5,5 € nad 1 kg, při platbě dobírkou 2 €

Při zvolení služby Nejvýhodnější doručení na adresu vybere obchod vybere přepravce podle aktuální vytíženosti přepravy.

Platbu je možné uhradit dobírkou, online platební kartou nebo převodem na účet.

Knihy Kazda vrácení zboží

Vrácení zboží Knihy Kazda je možné do 14 dnů od převzetí zboží. Sepište odstoupení od smlouvy a odešlete na e-mailovou adresu info@knihykazda.cz nebo na adresu provozovny:

Nakladatelství KAZDA, s.r.o.
Nové sady 988/2
60200 Brno

Náklady spojené s vrácením zboží nese zákazník. Po doručení zboží budou peníze vráceny do 14 dnů. Pokud byl k objednávce přiložen i dárek, je nutné vrátit je spolu se zbožím.

Knihy Kazda reklamace 2024

V případě výskytu poškození zakoupené zboží zavolejte na infolinku na čísle: 725 518 237 a sdělte důvod reklamace. Pověřený pracovník vám sdělí, jak dále postupovat.

Za okamžik uplatnění reklamace Knihy Kazda se považuje okamžik, kdy je doručeno reklamované zboží. Ze zákona musí být reklamace vyřízena nejpozději do 30 dnů od jejího podání.

Objednávku překontrolujte ihned při převzetí od dopravce, zda nedošlo k poškození během přepravy.

Knihy Kazda kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro informace o nákupu a dostupnosti zboží využijte telefon Knihy Kazda na čísle: 725 518 237. V případě dotazů týkajících se objednávek je k dispozici e-mail Knihy Kazda: objednavky@knihykazda.cz.