Klenoty Amber

3× slevový kód Klenoty Amber pro prosinec 2021

100%
Klenoty Amber nabízí velké množství českých šperků. K dispozici jsou například náramky, přívěsky nebo řetízky z jantaru, šperky ze zlata, stříbra a také pozlacené, u kterých si můžete vybrat drahý kámen. Koupit můžete i dárkové poukazy. Výhodná je také možnost získat dopravu zdarma. Cashback nebo slevy jsou k dispozici.

Nejlepší slevové kódy Klenoty Amber 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Klenoty Amber

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Klenoty Amber.
Chci 300 Kč
Doprava
zdarma

Doprava zdarma na objednávky od 800 Kč z Klenoty Amber

Kromě zlevněných produktů je v Klenoty Amber možné ušetřit i na poštovném. Pokud totiž nakoupíte za více než 800 Kč, dá vám eshop Klenoty Amber poštovné zdarma jako odměnu. Vybrat si můžete z několika druhů dopravy – Česká pošta, Zásilkovna nebo GLS.
22
4
Chci slevu
7,5%
cashback

7,5% cashback od Klenoty Amber přes Tipli

Cashback portál Tipli poskytuje možnost, jak ušetřit při nákupu v eshopu Klenoty Amber. K dispozici je pro vás v Klenoty Amber cashback ve výši 7,5 % z ceny každé objednávky. Pokud chcete tuto odměnu získat, stačí se registrovat, následně vstoupit do obchodu a nakoupit. Odměna se objeví po dokončení a potvrzení nákupu na vašem kontě.
30
3
Chci slevu
Produkty
ve slevě

Klenoty ve slevové akci od Klenoty Amber

Obchod Klenoty Amber nabízí na řadu produktů zajímavé slevy. Do speciální sekce se dostanete na panelu na hlavní stránce, k dispozici je nápis “slevy” po pravé straně. U každého produktu najdete i původní cenu, takže si můžete ověřit, kolik jste ušetřili. Ceny jsou finální, nepotřebujete k nim slevový kód Klenoty Amber.
15
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Klenoty Amber ​

Jak ušetřit Klenoty Amber prosinec 2021