Kiwi.com

3× slevový kód Kiwi.com pro říjen 2023​

100%
Kiwi.com je internetový portál zprostředkující nákup letenek. Vybírat můžete ze stovek letenek a destinací po celém světě nebo si pro lepší orientaci nastavit oblíbená letiště. Slevy Kiwi.com jsou pravidelně aktualizovány podle aktuální nabídky leteckých společností. Portál čas od času vydává slevové kódy Kiwi.com. Náš web pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Kiwi.com

Nejlepší slevové kódy Kiwi.com 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Kiwi.com

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Kiwi.com.
Chci 300 Kč
1,5%
cashback

1,5 % zpět za váš nákup na Kiwi.com – cashback od Tipli

Zaregistrujte se zcela zdarma na Tipli a za svůj první nákup, uskutečněný přes Tipli, získáte vstupní finanční bonus. Proklikem z Tipli totiž můžete nakoupit na Kiwi.com a získat tak 1,5 % zpět z hodnoty vašeho nákupu. Odměna vám bude připsaná na účet.
10
4
Chci slevu
akční nabídka
letenek

Akční nabídka letenek na Kiwi.com

Chystáte se cestovat letadlem a zajímá vás nejlepší nabídka levných letenek? Nakoukněte na Kiwi.com, kde najdete akční nabídku letenek za výhodné ceny. Cestování s Kiwi.com pro vás poté bude hračka a ještě při tom ušetříte!
0
2
Chci slevu
20 €
kredit

Kiwi.com → získejte kredit 20 € za pozvání přátel

Pozvěte své přátele na Kiwi.com a získejte kredit ve výši 20 €! Je to jednoduché – zaregistrujte se (nebo se přihlaste ke svému účtu) na Kiwi.com a zadejte e-mailovou adresu vašeho přítele. Pokud si zarezervuje, též jako registrovaný uživatel, první cestu (do 14-ti dnů) na Kiwi.com, jejíž hodnota bude větší než 200 €, dostanete jako […]
29
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Kiwi.com ​

Jak ušetřit Kiwi.com říjen 2023