Kiwi.com

Ověřené slevové kódy Kiwi.com pro červenec 2024​

100%
Kiwi.com je internetový portál zprostředkovávající hledání a nákup letenek. Na Kiwi.com můžete rezervovat lety různých leteckých společností, což vám dává maximální volnost při plánování vašich cest. Vybírat můžete ze stovek letenek a destinací po celém světě nebo si pro lepší orientaci nastavit oblíbená letiště. Kromě toho, nabízí Kiwi i vyhledávání autobusových a vlakových jízdenek i ubytování. A co víc, na Kiwi.com najdete speciální nabídky a sekci s levnými letenkami, což vám umožní ušetřit ještě více.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Kiwi.com ​

Jak ušetřit Kiwi.com červenec 2024

Kiwi.com je celosvětový vyhledávač letenek, vlaků a autobusů. který si lze nastavit v různých světových jazycích. Rezervovat si můžete i ubytování v místě, nebo pronajmout vůz v zahraničí. Na hlavní stránce najdete každý den tipy na cesty do zajímavých destinací. Kiwi.com je českou společností (původní název Skypicker). Vznikla v roce 2012 a zařadila se mezi jedny z nejrychleji rostoucích firem na světě. Jedná se tím pádem o kombinaci lokální české a zároveň světově ověřené služby. Pobočky společnosti naleznete v 9 zemích.

Mezi výhody Kiwi.com patří to, že umí propojit dopravní společnosti, které spolu jinak nespolupracují, a to nejen ty letecké, ale také hromadnou dopravu jako vlaky a autobusy. Tím šetří váš čas s hledáním a dává jistotu dobré návaznosti spojů. Pozoruhodný je vyhledávací nástroj zvaný Nomad, jenž umí prozkoumat všechny možné kombinace nabídek tak, aby našel nejvýhodnější cenu.

Kiwi.com je dobrou volbou a dělá ideální službu pro lidi, kteří s létáním začínají, a ještě neumějí vyhledávače letenek suverénně používat. Stačí do vyhledávače zadat odkud a kam poletíte a plánovaný termín cesty. Pokud máte další specifické požadavky, můžete využít bohatého filtrování. Zobrazí se vám pak pouze relevantní nabídky pro vaše spoje. Ze všech nabídek si vyberete let, který vám bude nejvíce vyhovovat a dále se řídíte nápovědou. Kiwi.com funguje samozřejmě jako PC program. Nainstalovat si také můžete mobilní aplikaci, která je k dispozici pro iOS i pro Android.

Pokud rádi cestujete a nezáleží vám na destinaci, tak můžete zvolit možnost “Kamkoliv” a získáte nejlevnější letenky do zajímavých míst. Využít můžete také službu “Nabídky“, která nabízí ty nejvýhodnější akční letenky.

Další službou, kterou si můžete dokoupit, je Záruka Kiwi.com. Pokud bude vaše cesta zrušena, nebo bude mít dopravce zpoždění, které ovlivní vaše cestování, společnost Kiwi vám bezplatně vyhledá a zajistí nejvhodnější alternativu pro vaše cestování, nebo zařídí vrácení peněz. Začátečníci tak jistě ocení, že v případě mnohých problémů Záruka Kiwi.com vyřeší vše za vás.

Kiwi.com si od roku 2012 připsalo už přes 2 miliony úspěšných rezervací a spokojených zákazníků. Rychle získává na popularitě a nechybí kladné Kiwi.com recenze mezi občasnými i pravidelnými cestovateli.

Jak získat promo kód Kiwi.com

Chcete vědět, jak získat promo kód Kiwi.com? Webové stránky nabízejí různé slevy a propagační akce. Speciální promo kupóny a výhodné akce můžete získávat, pokud si nainstalujete aplikaci Kiwi do svého chytrého telefonu. Díky cestovatelským hackům si můžete nastavit, jaké spojení, cesty a lety vás zajímají. Aplikace je za vás bude hlídat.

Rezervační portál Kiwi.com nabízí větší výhody pro registrované uživatele. Rovněž budete dostávat newsletter se všemi slevami a promo kupóny Kiwi.com na vaši e-mailovou adresu.

Pokud chcete ušetřit při každém nákupu, tak před odesláním objednávky navštivte stránky našeho portálu SlevovéKódy.cz. Najděte si zde internetový obchod, ve kterém chcete nakoupit. Zobrazí se vám platné slevové kódy a další výhodné akce. Na svých nákupech tak ušetříte nemalé peníze přímo v košíku obchodu.

Jak uplatnit slevový kód Kiwi.com

Poradíme vám, jak uplatnit slevový kód Kiwi.com. Zarezervujete si váš let. Systém po vás bude chtít vaše kontaktní údaje. Jakmile vyplníte údaje potřebné na letenku, tak ve třetím kroku (Přehled a platba) se nachází kolonka “Využijte promokód“. Do políčka přepíšete váš kód a potvrdíte klikem na “Použít“. Pokud jste zadali slevový kupón Kiwi.com správně, odečte se sleva z celkové hodnoty objednávky. Dále pokračujete dle pokynů v dokončení platby.

Platbu za nákup letenek můžete provést buď prostřednictvím platební brány, nebo pomocí PayPal.

Cashback Kiwi.com

Při nákupu letenek či jiné služby na portále Kiwi.com lze získat tzv. cashback. Jedná se o vrácení procentuální části původní ceny zpět na účet kupujícího. I u nás je spousta zákazníků, kteří takto nakupují.

Cashback Plná peněženka1,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo1,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli1,5 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze1,5 % získat bonus 50 Kč

Cashback Kiwi.com nabízí portál PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz,Tipli.cz a VratnéPeníze.cz. Nakupte přes odkaz nějakého z těchto portálů.

Pokud nejste zaregistrováni na cashbackovém portále, nutno tak před nákupem letenek učinit. Následně prokliknete na portál Kiwi.com a zaplatíte váš let. Cashback Kiwi.com i další ušetřená procenta z nákupů v jiných obchodech si můžete nechat přeposlat přímo na váš bankovní účet.

Kiwi.com slevy a jak ušetřit

Nejlevnější letenky si na Kiwi.com sami můžete označit rovnou v nabídce. Vyhledávač vám vygeneruje letenky do míst, kam se potřebujete dostat. A to od těch nejlevnějších.

Pokud chcete letět opravdu výhodně a bez zbytečného placení navíc, tak se podívejte do sekce “Nabídky“. Tyto Kiwi.com slevy jsou časově omezené.

Kiwi.com se účastní listopadovém svátku Kiwi.com Black Friday a vy máte možnost získat letenky za příznivější ceny. Stránky má Kiwi.com i na Facebooku a Instagramu. Zde se dozvíte informace o chystaných akcích a dalších výhodných nabídkách.

Kiwi.com kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V záložce “Nápověda a podpora“ najdete odpovědi na nejčastější otázky. Společnosti Kiwi.com lze kontaktovat pomocí služby “Kontaktujte nás“.

Českou pobočku společnosti Kiwi můžete navštívit v Brně na adrese Lazaretní 925/9. Cestujícím, využívající službu Záruka Kiwi.com, je dostupná i online podpora prostřednictvím e-mailu, aplikace nebo telefonní linky.