Kiehls

Ověřené slevové kódy Kiehls pro květen 2024​

100%
Kiehl's je americká značka specializující se na prodej kosmetiky. Nakoupit můžete šampóny a přípravky pro péči o vlasy, hydratační krémy, přípravky na čištění kůže nebo vybavení na holení pro pány. Při nákupu v partnerském obchodu můžete mít dopravu nebo dárek zdarma jako odměnu. Slevy Kiehl's pravidelně obměňuje. Čas od času firma vydává slevové kódy Kiehl's. Ty pro vás hledáme i na Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Kiehls ​

Jak ušetřit Kiehls květen 2024

Společnost Kiehl’s funguje už od roku 1851, v průběhu let prošla četnými změnami a vývojem. Současná vize společnosti je produkce čisté přírodní kosmetika, netestovat na zvířatech a přizpůsobit se poptávce zákazníků.

Kdo vlastně Kiehl’s  je a kde na Kiehl’s najdu?

Kosmetiku nakoupíte buď ve specializovaných kamenných prodejnách nebo přímo na e-shopu. Jak na e-shopu, tak na prodejnách si v určitých obdobích přijdete na příjemné slevy Kiehl’s. Výhodou e-shopu jsou také časté možnosti využít dopravy zdarma z Kiehl’s na jakoukoliv adresu, kterou si zvolíte.

Stránky jsou velice přehledné a vpravo nahoře najdete tlačítko Najít prodejnu. V Česku jsme zatím vybavení 3 kamennými prodejnami, všechny 3 jsou v Praze. A další dvě jsou na Slovensku v Bratislavě. Vy, co jste z dálky ale netruchlete. Pokud patříte mezi zbožňovatele kosmetiky Kiehl’s, nebo jednoduše toužíte vyzkoušet tyto produkty, můžete i vesele s výhodami a slevami objednávat z e-shopu.

Když si nejsem  jistý a nevím, jak postupovat

Máte-li nějaký požadavek, přání nebo jakýkoliv jiný požadavek, pište a volejte. Zákaznický servis je k dispozici každý všední den od 8:00 do 17:00 na telefonním čísle 296180661. Operátoři ze zákaznické linky vám v tuto dobu poradí, jak nakupovat, ale rovněž vám na přání sdělí i aktuální slevy Kiehl’s. Pro další informace nebo žádosti můžete kontaktovat i na email obcod@kiehls.cz, kde se dočkáte opět odpovědi emailem.

Kde získat slevové kupóny Kiehl’s

Bonus, který obdržíte v každém balíčku jsou minimálně 3 vzorečky. Protože jak všichni víme, pleť má každý úplně jinou a tím i jiné potřeby, co se péče týká. Máte tak možnost si vyzkoušet, co vám sedí na tu vaši pleť a s další objednávkou si můžete rovnou udělat radost.

Nakupování je snadné…

V pokladně na internetu nakupuje pomocí pár jednoduchých kroků. Pokud jste majitelem nějakého slevového kódu Kiehl’s, pak jej vložte do kolonky s názvem Promo kód, posléze klikněte na slovo Použít. Ačkoliv je na objednávku možné uplatnit pouze 1 promo kód, jistě budete rádi i za tuhle informaci, jak ušetřit na Kiehl’s. Tyto a další slevové kupóny Kiehl’s obdržíte v období nárazových akcí. Tyto informace obdržíte i při pravidelném odebírání novinek emailem. K odběru se přihláste kliknutím vlevo nahoře na políčko s názvem Odběr newsletteru.

…vyberte z možností dopravy Kiehl’s …

Při nákupu nad 1500 Kč je doprava z KIEHL’ S zdarma. Kolik korun vám schází do konečně částky, která dovolí dopravu zdarma, vidíte v košíku. Buď se rozhodnete ještě dokoupit další produkt, třeba jako dárek pro někoho blízkého, nebo zvolíte možnost dopravy Kiehl’s. Na výběr je Česká pošta nebo PPL.

Česká pošta (balík do ruky/balík na poštu) stojí 99 Kč. DPD (doručení domů nebo na uvedenou adresu/osobní odběr na DPD Parcel Shop) stojí 79 Kč. Při objednávce do 12:00, očekávejte doručení od všech kurýrních služeb za 24-48 hodin. Nejprve však budete informování SMS s přibližným časem doručení, případně emailem. Vaši objednávku lze sledovat i online.

… pak zvolte možnost platby Kiehl’s …

Za platby předem, tedy za bankovní převod nebo online platební kartou nejsou účtovány žádné poplatky. V případě, že z jakéhokoliv důvodu nechcete platit přes internet, můžete využít dobírky, tedy zaplacení až při převzetí zboží. Za tuto službu si přečtěte k dopravnému ještě 29 Kč.

A pokud nejsem spokojený s objednávkou?

Na základě svých práv, jako kupující, můžete zboží vrátit do 14 dnů bez udání důvodů.  Je třeba zaslat zboží s průvodním dopisem na adresu skladu Jažlovice, Na Dlouhém 79 D1 East, budova č. 88.  Pokud to tímto způsobem vrátíte, do 14 dní obdržíte nazpátek svoje finance stejnou metodou, jako jste prve platili.

Obdobným způsobem budete postupovat i při reklamaci, ale tentokrát k balíčku přidejte vyplněný formulář pro reklamaci, který naleznete stejně jako veškeré další informace, na stránkách e-shopu.