KFC

Ověřené slevové kódy KFC pro únor 2023​

100%
KFC je americký fastfoodový řetězec specializující se na výrobky z masa. V desítkách poboček po celé České republice si můžete objednat smažená kuřecí stehna, křídla, prsa nebo dezerty. KFC také nabízí rozvoj objednávek. Slevy KFC pravidelně obměňuje. Stejně tak se mění i slevové kupóny KFC v aplikaci.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web KFC ​

Jak ušetřit KFC únor 2023

Recenze KFC

KFC je síť fastfood restaurací, které se nacházejí téměř po celém světě. Restaurace nabízejí více než 400 různých produktů. Základní nabídku tvoří kousky kuřete připravované podle tajného receptu, k dispozici jsou i sendviče nebo dezerty a káva.

V České republice KFC zahájila svůj provoz v roce 1994 a v současné době u nás řetězec provozuje 97 restaurací. Restaurace jsou i u významných silničních tahů,  kde je možné si pohodlně objednat jídlo bez nutnosti opustit auto tzv. „Drive Thru“.

Chutné občerstvení si však můžete objednat i přes internet s donáškou až do domu. Jídlo KFC Vám doručí do 30 min za jednotný poplatek 69 Kč. Minimální cena objednávky musí být 150 Kč.

Zajímá vás, jak ušetřit v KFC? Pokud máte rádi pochoutky z této restaurace a chcete si je vychutnat například i v klidu domova, tak je zde nabídka slevových kupónů. Sleva v KFC čeká na majitele karet ISIC a ALIVE. Určitě neprohloupíte s výhodami Drive Thru Clubu a s KFC dárkovou kartou.

Jak získat promo kód KFC

V Drive Thru restauracích KFC požádejte obsluhu o samolepku clubu a nalepte ji viditelně na okénko svého auta. Pokud zakoupíte nad 300 Kč, tak získáte zdarma navíc salát Coleslaw nebo 5 ks pikantních Hot Wings. Při ceně nad 500 Kč získáte obojí.

Mobilní aplikace KFC zahrnuje mimo jiné digitální slevové kódy KFC do těchto restaurací. Stačí si mobilní aplikaci KFC stáhnout z AppStore či Google Play.

V KFC lze čerpat výhodu s kartou ISIC a ALIVE. Pro majitele těchto karet bývá nachystáno překvapení – např. za 110 Kč můžete získat 2 oblíbené sendviče. Výhodnou nabídku ISIC a ALIVE však nelze kombinovat s dalšími slevami.

Jak uplatnit slevový kód KFC

Uplatnit slevový kód KFC je snadné. Nezapomeňte si přečíst podmínky pro použití slevových kupónů. Každý slevový kupon KFC má omezenou platnost. Tyto slevové kódy se mění, proto v případě zájmu a nákupu  doporučujeme Vám tuto  stránku sledovat.

KFC

Slevové vouchery KFC nabízí také ve své mobilní aplikaci. Stačí při objednávce ukázat QR kód nebo použít unikátní číselný kód.

Cashback KFC

KFC nespolupracuje s žádným cashbackovým portálem, cashback KFC není tedy možný.

Cashback jsou peníze z nákupu zpět. U nás patří mezi nejznámější cashbackové portály Tipli.cz, Refundo.cz, PlnáPeněženka.cz nebo Vratné Peníze.cz.

Pokud plánujete nakupovat v eshopu, který cashback podporuje, musíte se registrovat na jednom z portálů a následně vstoupit do tohoto obchodu přes speciální párovací odkaz. Po zaplacení Vám bude vrácena část peněz z ceny objednávky.

KFC slevy a jak ušetřit

KFC slevy restaurace nabízí poměrně často, nejlépe je objevíte prostudováním aktuálního menu. Při vhodné kombinaci lze ušetřit až 50 %. K těmto objednávkám žádný slevový kupón nepotřebujete.

Jelikož se jedná o řetězec rychlého občerstvení, tak KFC Black Friday ani další výprodeje nejsou k dispozici. Ale doporučujeme využít dostupné slevové kupóny KFC a určitě nebudete litovat.

KFC kontakt – email, telefon

Call centrum KFC je dostupné na telefonním čísle: 277 000 000 každý den (pondělí – neděle)  od 11.00 do 21.00 hod. Call centrum zajišťuje přijímání objednávek a zákaznickou podporu. Zde rovněž dostanete informace ke službě KFC Rozvoz.

E-mail KFC: info_KFC_CZ@amrest.eu