KFC

Nejlepší slevové kódy KFC říjen 2020

100%
KFC je americký fastfoodový řetězec specializující se na výrobky z masa. V desítkách poboček po celé České republice si můžete objednat smažená kuřecí stehna, křídla, prsa nebo dezerty. KFC také nabízí rozvoj objednávek. Slevy KFC jsou pravidelně obměňovány. Čas od času můžete na internetu najít slevové kódy KFC. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má připravený aktuální slevový kupón KFC.

Nejlepší slevové kódy KFC 2020

slevové
kupony

Aplikace KFC = slevové kupony a další výhody

Stáhněte si mobilní aplikaci a využívejte všech výhod a slev KFC. Získáte přístup ke speciálním nabídkám, k rychlému objednání služby KFC a čas od času můžete získat slevové kupony KFC.
29
235
Chci slevu
speciální
slevy

KFC → slevy pro držitele karet ISIC/ALIVE

Využijte speciálních akcí pro držitele karet ISIC/ALIVE a nakupujte v KFC se slevou. Výhodné nabídky ISIC/ALIVE není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi. K nákupu není potřeba žádný slevový kupon KFC, stačí předložit Vaši kartu.
3
36
Chci slevu
Aplikací
levněji

Objednejte v aplikace a ušetřete = KFC

Pokud nakoupíte sendvič v aplikaci, tak vás vyjde jeden na pouze 55 Kč při koupi dvou za 110 Kč. Nakupte i vy prostřednictvím aplikace a ušetřte!
11
20
Chci slevu
Výhodné
spojení

Zinger a káva nebo čaj za 99 Kč -> KFC

V fasfoodu KFC nakupíte nyní Zinger a k tomu kávu nebo čaj za pouze 99 Kč. Výhodná nabídka! Pro slevu si stáhněte aplikaci na váš smartphone a nezapomeňte využít u pokladny.
26
5
Chci slevu
Akční
nabídka!

MegaPocket a káva či čaj za 119 Kč | KFC

Nyní v KFC se slevovým kódem z aplikace koupíte MegaPocket a kávu či čaj za výhodnou cenu 119 Kč. Stáhněte si aplikaci a ušetřte i vy v KFC!
30
8
Chci slevu
3+1=3
zaplať za 3

Vytvořte si svůj kupón -> KFC

V KFC máte nyní možnost vytvořit si svůj vlastní slevový kupón KFC. Abyste tak udělali, tak stačí nakoupit 4 sendviče, kdy 4. dostanete zdarma. Ušetřte na KFC, využitím tohoto slevového kódu KFC!
27
22
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web KFC ​

Jak ušetřit KFC 2020

Recenze KFC

KFC je síť fastfood restaurací, které se nacházejí téměř po celém světě. Restaurace nabízejí více než 400 různých produktů. Základní nabídku tvoří kousky kuřete připravované podle tajného receptu, k dispozici jsou i sendviče nebo dezerty a káva.

V České republice KFC zahájila svůj provoz v roce 1994 a v současné době u nás řetězec provozuje 97 restaurací. Restaurace jsou i u významných silničních tahů,  kde je možné si pohodlně objednat jídlo bez nutnosti opustit auto tzv. „Drive Thru“.

Chutné občerstvení si však můžete objednat i přes internet s donáškou až do domu. Jídlo KFC Vám doručí do 30 min za jednotný poplatek 69 Kč. Minimální cena objednávky musí být 150 Kč.

Zajímá vás, jak ušetřit v KFC? Pokud máte rádi pochoutky z této restaurace a chcete si je vychutnat například i v klidu domova, tak je zde nabídka slevových kupónů. Sleva v KFC čeká na majitele karet ISIC a ALIVE. Určitě neprohloupíte s výhodami Drive Thru Clubu a s KFC dárkovou kartou.

Jak získat promo kód KFC

V Drive Thru restauracích KFC požádejte obsluhu o samolepku clubu a nalepte ji viditelně na okénko svého auta. Pokud zakoupíte nad 300 Kč, tak získáte zdarma navíc salát Coleslaw nebo 5 ks pikantních Hot Wings. Při ceně nad 500 Kč získáte obojí.

Mobilní aplikace KFC zahrnuje mimo jiné digitální slevové kupóny KFC do těchto restaurací. Stačí si mobilní aplikaci KFC stáhnout z AppStore či Google Play.

Získat slevový kupón KFC lze při nákupu v KFC jako poděkování za nákup.

V KFC lze čerpat výhodu s kartou ISIC a ALIVE. Pro majitele těchto karet bývá nachystáno překvapení – např. za 110 Kč můžete získat 2 oblíbené sendviče.
Výhodnou nabídku ISIC a ALIVE však nelze kombinovat s dalšími slevami.

Jak uplatnit slevový kód KFC

Uplatnit slevový kód KFC je snadné. Nezapomeňte si přečíst podmínky pro použití slevových kupónů. Každý slevový kupón KFC má omezenou platnost. Tyto slevové kódy se mění, proto v případě zájmu a nákupu  doporučujeme Vám tuto  stránku sledovat.

Po výběru platby do pole s nápisem “ Mám slevový kód” napíšete nebo zkopírujte Váš slevový kupón KFC a zmáčkněte tlačítko „Zkontrolovat kód“. Pokud je slevový kód v pořádku, tak sleva se Vám odečte.

Cashback KFC

KFC nespolupracuje s žádným cashbackovým portálem, cashback KFC není možný.

Cashback – to jsou peníze z nákupu zpět. U nás patří mezi nejznámější cashbackové portály Tipli.cz, Refundo.cz, PlnáPeněženka.cz nebo Vratné Peníze.cz.

Nejdříve je nutné se přihlásit na cashbackovém portálu. Následně už jen vyhledáte obchod, ve kterém chcete nakoupit. Nákup proběhne tak jako obvykle. Po zaplacení Vám bude vrácena část peněz z ceny objednávky. Tuto provizi Vám poskytovatel cashbacku připíše na účet a zpravidla po nastřádání určitého obnosu vyplatí na Váš bankovní účet.

KFC slevy a jak ušetřit

KFC slevy restaurace nabízí poměrně často, nejlépe je objevíte prostudováním aktuálního menu. Při vhodné kombinaci lze ušetřit až 50 %. K těmto objednávkám žádný slevový kupón KFC nepotřebujete.

Jelikož se jedná o řetězec rychlého občerstvení, tak KFC Black Friday ani další výprodeje nejsou k dispozici. Ale doporučujeme využít dostupné slevové kupóny KFC a určitě nebudete litovat.

KFC kontakt – email, telefon

Call centrum KFC je dostupné na telefonním čísle: 277 000 000 každý den (pondělí – neděle)  od 11.00 do 21.00 hod. Call centrum zajišťuje přijímání objednávek a zákaznickou podporu. Zde rovněž dostanete informace ke službě KFC Rozvoz.

E-mail KFC: info_KFC_CZ@amrest.eu