KFC

4× slevový kód KFC pro květen 2024​

100%
KFC je americký fastfoodový řetězec specializující se na výrobky z masa. V desítkách poboček po celé České republice si můžete objednat smažená kuřecí stehna, křídla, prsa nebo dezerty. KFC také nabízí rozvoj objednávek, při splnění minimální ceny dokonce zdarma po okolí resturace. Slevy KFC pravidelně obměňuje, stejně tak se mění i slevové kupóny KFC v mobilní aplikaci. V KFC ušetříte také s kartou ISIC a ALIVE, na které můžete získat speciální menu.

Nejlepší slevové kódy KFC 2024

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě KFC

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu KFC.
Chci 300 Kč
slevové
kupony

Aplikace KFC = slevové kupony a další výhody

Stáhněte si mobilní aplikaci a využívejte všech výhod a slev KFC. Získáte přístup ke speciálním nabídkám, k rychlému objednání služby KFC. K dispozici jsou také pravidelně dostupné slevové kódy na objednávku online nebo v restauraci, některé jsou vytvořené unikátně pro vás.
36
336
Chci slevu
slevy
studentské

KFC → slevy pro držitele karet ISIC/ALIVE

Využijte speciálních akcí pro držitele karet ISIC/ALIVE a nakupujte v KFC se slevou. Výhodné nabídky ISIC/ALIVE není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi. K nákupu není potřeba žádný slevový kupon KFC, stačí předložit Vaši kartu při objednávce na některé z restaurací.
8
76
Chci slevu
Tipli
cashback

Cashback KFC → Až 12 Kč zpět z objednávky díky Tipli

Kdo by nechtěl získat z objednávky jídla peníze zpět? Tipli vám vrátí 12 Kč, pokud za nákup rychlého občerstvení utratíte alespoň 600 Kč, v případě nižší částky obdržíte zpět 8 Kč. Dopřáváte si jídlo z KFC častěji? Nezapomeňte využívat této výhody opakovaně. Pro získání odměny musíte být zaregistrováni na Tipli.cz a objednat z KFC přes speciální odkaz.
21
4
Chci slevu
Slevové
Kódy

Stáhněte si aplikaci KFC a ušetříte

Stáhněte si v App store nebo Google Play aplikaci KFC, zaregistrujte se a ušetříte při svých nákupech v KFC. V aplikaci si můžete jídla objednat nebo si v ní aktivovat některý ze slevových kódů, které KFC pravidelně obměňuje a doplňuje, k dispozici jsou i slevové kódy KFC určené exkluzivně pro vás a využití pro objednávku přes aplikaci.
10
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web KFC ​

Jak ušetřit KFC květen 2024

KFC je síť fastfood restaurací, které se nacházejí téměř po celém světě. Restaurace nabízejí více než 400 různých produktů. Základní nabídku tvoří kousky kuřete připravované podle tajného receptu, k dispozici jsou i sendviče nebo dezerty a káva. V České republice KFC zahájila svůj provoz v roce 1994 a v současné době u nás řetězec provozuje 97 restaurací. Restaurace jsou i u významných silničních tahů,  kde je možné si pohodlně objednat jídlo bez nutnosti opustit auto tzv. „Drive Thru“.

Chutné občerstvení si však můžete objednat i přes internet s donáškou až do domu. Jídlo KFC vám doručí do 30 min a pokud utratíte více než 649 Kč, máte od KFC dopravu zdarma. Zajímá vás, jak ušetřit v KFC? Pokud máte rádi pochoutky z této restaurace a chcete si je vychutnat například i v klidu domova, tak je zde nabídka slevových kupónů. Sleva v KFC čeká na majitele karet ISIC a ALIVE. Určitě neprohloupíte s výhodami Drive Thru Clubu a s mobilní aplikací.

Jak získat promo kód KFC

Mobilní aplikace KFC zahrnuje mimo jiné digitální slevové kódy KFC do těchto restaurací. Stačí si mobilní aplikaci KFC stáhnout z AppStore či Google Play a při placení na prodejně využít. KFC slevové kupóny lze využít ale také na rozvoz.

V KFC lze čerpat výhodu s kartou ISIC a ALIVE. Pro majitele těchto karet bývá nachystáno překvapení, výhodnou nabídku ISIC a ALIVE však nelze kombinovat s dalšími slevami.

Jak uplatnit slevový kód KFC

KFC

Uplatnit slevový kód KFC je snadné. Nezapomeňte si přečíst podmínky pro použití slevových kupónů. Každý slevový kupon KFC má omezenou platnost. Tyto slevové kódy se mění, proto v případě zájmu a nákupu  doporučujeme vám tuto  stránku sledovat.

Slevové vouchery KFC nabízí také ve své mobilní aplikaci. Stačí při objednávce ukázat QR kód nebo použít unikátní číselný kód.

Cashback KFC

Cashback Tipliaž 12 Kč získat bonus až 300 KčCashback Plná peněženkaaž 7,5 Kč získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 7,5 Kč získat bonus 50 KčCashback Vratné penízeaž 7 Kč získat bonus 50 Kč

Cashback KFC je možné získat přes cashbackové portály Tipli.cz, Refundo.cz, PlnáPeněženka.cz nebo Vratné Peníze.cz. Například Tipli vám vrátí 8 Kč při objednávce do 600 Kč a 12 Kč nad 600 Kč. Plná peněženka vám vrátí 7,5 Kč pouze při objednání rychlého občerstvení přes KFC Rozvoz. Jednotlivé podmínky jsou uvedeny na webu cashback portálů.

Pokud plánujete nakupovat v eshopu, který cashback podporuje, musíte se registrovat na jednom z portálů a následně vstoupit do tohoto obchodu přes speciální párovací odkaz. Po zaplacení vám bude vrácena část peněz z ceny objednávky.

KFC slevy a jak ušetřit

KFC slevy restaurace nabízí poměrně často, nejlépe je objevíte prostudováním aktuálního menu. Při vhodné kombinaci lze ušetřit až 50 %. K těmto objednávkám žádný slevový kupón nepotřebujete.

Jelikož se jedná o řetězec rychlého občerstvení, tak KFC Black Friday ani další výprodeje nejsou k dispozici. Ale doporučujeme využít dostupné slevové kupóny KFC v mobilní aplikaci a určitě nebudete litovat. V KFC ušetříte také, pokud jste student a máte kartu ISIC či ALIVE.

KFC kontakt – email, telefon

Call centrum KFC je dostupné na telefonním čísle: 277 000 000 každý den (pondělí – neděle)  od 11.00 do 21.00 hod. Call centrum zajišťuje přijímání objednávek a zákaznickou podporu. Zde rovněž dostanete informace ke službě KFC Rozvoz.

E-mail KFC: info_KFC_CZ@amrest.eu