Ketomix

4× slevový kód Ketomix pro říjen 2023​

100%
Pokud potřebujete shodit přebytečná, využijte k tomu proteinovou dietu od Ketomix. Slevy Ketomix nabízí na e-shopu a také pro své věrné zákazníky prostřednictvím newsletteru. Doprava zdarma je k dispozici, využít můžete i slevové kódy Ketomix nebo funkci cashback, o kterém se dočtete na portále Slevovékódy.cz.

Nejlepší slevové kódy Ketomix 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Ketomix

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Ketomix.
Chci 300 Kč
sleva
za odběr

Ketomix ► využijte slevu na první nákup

Eshop Ketomix, který se specializuje na prodej potravin do ketonové diety nabízí slevový kód za odběr newsletteru v hodnotě 100 Kč. Stačí se ve spodní části webu bezplatně zaregistrovat a slevové kódy Ketomix pošle až do vašeho e-mailu.
10
6
Chci slevu
výhodné
slevy

Zvýhodněná balení Ketomix → extra sleva

Podpořte své hubnutí správnou stravou. V e-shopu, nyní, zakoupíte keto dietu od Ketomix se slevou. Pokud si vyberete kombinaci produktů v kategorii ,,Výhodná balení”, můžete ušetřit oproti běžné ceně. K nákupu zvýhodněného zboží není potřeba žádný slevový kupon Ketomix, sleva je již v konečné ceně zahrnuta.
24
2
Chci slevu
doprava
zdarma

Ketomix → doprava zdarma po celé ČR

Využijte jedinečné nabídky a nechte si doručit zakoupené zboží zdarma. Platí na přepravu po celé ČR, u objednávek nad 1 490 Kč. Při nákupu není potřeba žádný slevový kupon Ketomix. Nárok na výhodu vzniká automaticky. Lze využít i u objednávek, které obsahují zboží Ketomix ve slevě.
11
1
Chci slevu
Až 8,8 %
cashback

Cashback Ketomix: Až 8,8 % od Vratné peníze

Využijte cashback portál Vratné peníze a získáte slevu na svou objednávku v Ketomix. Cashback Ketomix můžete získat až v hodnotě 8,8 % z ceny objednávky, v závislosti na tom, co nakupujete. Cashback získáte i opakovaně, takže můžete šetřit při každé objednávce dietních potravin.
8
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Ketomix ​

Jak ušetřit Ketomix říjen 2023

Ketomix.cz se specializuje na prodej speciálních proteinových jídel a na ketonovou dietu. Kromě balíčků na míru si zde můžete objednat i proteinové potraviny, kterými lze doplnit běžnou stravu.

K tomu má Ketomix po ruce tým odborníků a výživových poradců, kteří Vám budou k dispozici na telefonu a e-mailu každý den od 8:00 do 23:00.

Pokud Vás produkty Ketomix zaujaly a rádi byste je nakoupili se slevou, v následujícím článku Vám poradíme, jak na Ketomix ušetřit.

Jak získat slevový kupón Ketomix

Slevové kupóny Ketomix získáte po přihlášení k odběru newsletterů. Za samotnou registraci získáte slevový kód Ketomix.cz ve výši 100 Kč na Váš první nákup.

Kromě slevových kupónů Ketomix zasílá v e-mailech tipy na hubnutí a informace o ketonové dietě. Pole pro zadání Vaší e-mailové adresy k odběru newsletterů naleznete v patičce e-shopu.

Slevové kupony Ketomix získáte také v případě registrace do věrnostního programu Ketomix. Podrobnosti o programu naleznete zde.

Jak uplatnit slevový kód Ketomix

Slevový kód Ketomix vyplníte v prvním kroku nákupního košíku do pole “Vložit slevový kód”. Po kliknutí na tlačítko “Použít” bude Váš slevový kupón Ketomix uplatněn.

Dejte si pozor, zda je váš slevový kód platný. Například může být k dispozici jen na vybrané druhy zboží nebo na nákup nad určitou hodnotu. Kupóny také platí pouze omezenou dobu.

Ketomix

Cashback KetomixCashback Vratné penízeaž 8,8 % získat bonus 50 KčCashback Plná peněženkaaž 8,75 % získat bonus 60 Kč

Cashback Ketomix můžete využít za pomoci portálů VratnéPeníze.cz nebo PlnáPeněženka.cz a to ve výši až 8,8 % z ceny nákupu. V případě, že jste novým zákazníkem Ketomix, čeká Vás Cashback odměna ve výši až 8,75 % z prvního nákupu. Pokud jste stálým zákazníkem Ketomix, čeká na Vás za každý nákup Cashback ve výši 5 %.

A jak vlastně Cashback funguje? Jednoduše se zaregistrujete na uvedeném Cashback portálu, na kterém si najdete obchod Ketomix.cz a proklikem uskutečníte nákup. Po zaplacení zboží bude odměna připsána na Vaše Cashback konto.

Ketomix slevy – výprodeje, Black Friday…

Ketomix slevy na konkrétní produkty uvádí přímo na svém e-shopu ve výpisu produktů.

V podzimních měsících pořádá Ketomix Black Friday, kde můžete produkty nakoupit až s 50% slevou.

Kromě toho můžete slevové kupóny získávat pravidelně, pokud se přihlásíte k odběru newsletterů nebo při registraci do věrnostního programu Ketomix, díky kterému můžete získat i automatické slevy na každý nákup Ketomix.

Ketomix doprava zdarma a cena poštovného

Ketomix doprava zdarma je k dispozici na každý nákup od 1 490 Kč.

Ketomix možnosti dopravy a platby:

  • Přepravní společnost DPD za 99 Kč
  • Zásilkovna za 59 Kč

Dobírka je zpoplatněna 49 Kč. Platba on-line kartou nebo bankovním převodem je zdarma.

Ketomix vrácení zboží

Vrátit zboží Ketomix můžete v zákonné lhůtě 14ti dnů ode dne převzetí zboží. Pokud se rozhodnete pro vrácení produktů Ketomix.cz, je nutné vyplnit formulář “oznámení o odstoupení od smlouvy”, který naleznete v dolní části tohoto odkazu.

Formulář zašlete e-mailem na adresu info@ketomix.cz nebo fyzicky na adresu:

Opravdove hubnuti s.r.o.,
Na příkopě 17,
Praha 1, 110 00

Prodávající Vás neprodleně informuje o přijetí formuláře. V případě, kdy prodávající uzná právo na uplatnění odstoupení od smlouvy, budete vyzváni k zaslání zboží na vlastní náklady do 14 dnů.

Poté Vám budou na účet vráceny peníze za zboží.

Ketomix reklamace 2023

Pokud jste se rozhodli pro reklamaci, kontaktujte Ketomix na telefonním čísle 380 831 830 nebo na e-mailu info@ketomix.cz.

Vzhledem ke specifičnosti produktů se možnosti reklamace Ketomix produktů řídí určitými pravidly, které naleznete v obchodních podmínkách v článku VII. na tomto odkazu.

Ketomix kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Ketomix telefon: +607 487 417 každý všední den 8:00-23:00 a víkend 10:00-23:00.

Ketomix e-mail: info@ketomix.cz