Ketomix

Nejlepší slevové kódy Ketomix duben 2020

100%
Pokud potřebujete rychle shodit přebytečná, využijte k tomu proteinovou dietu od Ketomix. Slevy Ketomix nabízí na e-shopu a také pro své věrné zákazníky prostřednictvím newsletteru. Pokud učiníte objednávku nad 1 490 Kč, získáte od Ketomix dopravu zdarma. Sledujte SlevovéKódy.cz a již vám neunikne žádný slevový kód Ketomix, se kterým ušetříte.

Nejlepší slevové kódy Ketomix 2020

výhodné
slevy

Zvýhodněná balení Ketomix → extra sleva

Podpořte své hubnutí správnou stravou. V e-shopu, nyní, zakoupíte keto dietu od Ketomix se slevou. Pokud si vyberete kombinaci produktů v kategorii ,,Výhodná balení”, můžete ušetřit oproti běžné ceně. K nákupu zvýhodněného zboží není potřeba žádný slevový kupon Ketomix, sleva je již v konečné ceně zahrnuta.
24
1
Chci slevu
BMI
kalkulačka

Využijte BMI kalkulačku zdarma → Ketomix

Rádi byste zkusili ketonovou dietu, ale nejste si jisti, jaký program zvolit? Potom využijte kalkulačku BMI a velmi rychle zjistíte, jak na tom jste a jaký program využít. BMI kalkulačka je dostupná všem, na stránkách e-shopu, není potřeba slevový kupon Ketomix. Pokud se rozhodnete některý z produktů vyzkoušet, určitě si důkladně projděte nabídku e-shopu a využijte […]
27
1
Chci slevu
až 500 Kč
sleva

Výhodné balíčky Ketomix » sleva až 500 Kč

Pokud se chystáte v e-shopu nakupovat, určitě byste neměli přehlédnout kategorii ,,Výhodná balení”. Právě zde najdete větší množství produktů s lákavou slevou Ketomix. Při nákupu Ketonové diety na 7 dní ušetříte 100 Kč, při nákupu diety na 4 týdny získáte dokonce slevu 500 Kč. Nabídka je dostupná všem, není potřeba slevový kód Ketomix.
14
3
Chci slevu
doprava
zdarma

Ketomix → doprava po celé ČR zdarma

Využijte jedinečné nabídky a nechte si doručit zakoupené zboží zdarma. Platí na přepravu po celé ČR, u objednávek nad 1 500 Kč. Při nákupu není potřeba žádný slevový kupon Ketomix. Nárok na výhodu vzniká automaticky. Lze využít i u objednávek, které obsahují zboží Ketomix ve slevě.
11
1
Chci slevu
11%
sleva

Ketomix » podzimní balíček s 11% slevou

Pokud byste rádi nějaké kilo zhubli, zkuste například speciální Podzimní balíček, který obsahuje chutná a zároveň dietní jídla. Navíc! Nyní můžete využít 11% slevu Ketomix a nakoupit tak ještě výhodněji. Slevový kód Ketomix vlastnit nemusíte, uvedená cena je po odečtení slevy.
30
3
Chci slevu
10%
sleva

Ketomix → výhodné balíčky s 10% slevou

Výhodné balíčky nyní zakoupíte s 10% slevou Ketomix. Pokud máte o sníženou cenu zájem, stačí vložit zboží do nákupního košíku. Zvýhodněná cena bude kalkulována automaticky, nemusíte zadávat slevový kód Ketomix. Nabídka je platná do odvolání či vyprodání zásob.
19
3
Chci slevu
10%
sleva

Balíček ,,Hubneme do plavek” s 10% slevou | Ketomix

Zhubněte za pár týdnů, i bez cvičení! Díky balíčku produktů ,,Hubneme do plavek” stihnete ještě aspoň část plavkové sezóny s o něco méně kilogramy. Navíc zakoupíte balíček s mimořádnou letní slevou Ketomix, díky čemuž ušetříte 10 % z konečné ceny. V průběhu objednávky není potřeba zadávat speciální slevový kód Ketomix, uvedená cena je konečná.
23
3
Chci slevu
100 Kč
sleva

Ketomix ► využijte slevu 100 Kč na první nákup

Nakupujte levněji! Zaregistrujte se k odběru novinek a budete mít jistotu, že Vám neuniknou žádné speciální akce a slevy Ketomix. Navíc získáte slevový kupon Ketomix, díky kterému Vám bude odečteno 100 Kč z konečné částky Vašeho prvního nákupu. Lze využít do odvolání.
9
5
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Ketomix ​

Jak ušetřit Ketomix 2020