Ketodiet.cz

4× slevový kód Ketodiet.cz pro říjen 2023​

100%
Ketodiet.cz je českou společností, která přes e-shop nabízí proteinovou dietu, díky které lze velmi rychle a účinně zhubnout. Ketodiet.cz slevy nabízí často a přednostně o nich budete informováni díky odběru newsletteru. Využijte k nákupu slevový kód Ketodiet.cz, který pro vás máme připravený na SlevovéKódy.cz. Ještě více ušetřit můžete s funkcí cashback.

Nejlepší slevové kódy Ketodiet.cz 2023

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Ketodiet.cz

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Ketodiet.cz.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Ketodiet.cz » využijte dopravu zdarma

Ušetřete při nákupu v e-shopu na poštovném! V případě, že nakoupíte zboží, v celkové částce nad 1 500 Kč, získáte od Ketodiet.cz dopravu zdarma. Pro získání této výhody není potřeba žádný slevový kód Ketodiet.cz, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
17
1
Chci slevu
7,5 %
cashback

Ketodiet.cz | Sleva 7,5 % na nákup | cashback Tipli

Získejte od Ketodiet.cz slevu 7,5 % na Váš nákup. Registrujte se zcela zdarma na portálu Tipli a nakupte v Ketodiet.cz prostřednictvím portálu. Po zaplacení objednávky dostanete část peněz zpátky. Ušetřete 7,5 % za každý nákup. K registraci nepotřebujete žádný slevový kupon Ketodiet.cz.
13
6
Chci slevu
akční
slevy

Ketodiet.cz » aktuální akční slevy ZDE

Nakupujte chytře! Po kliknutí na ,,Chci slevu” uvidíte přehled všech aktuálních speciálních akcí a slev od Ketodiet.cz, díky kterým můžete nakoupit opravdu výhodně. Podmínky akce najdete u jednotlivých nabídek. Pokud je nutné použít slevový kupon Ketodiet.cz, najdete zde také speciální heslo.
15
11
Chci slevu
akční
slevy

Zvýhodněná balení Ketodiet.cz = super slevy

Zakupte si kvalitní proteinová jídla Ketodiet.cz se slevou. Pokud si vyberete kombinaci produktů, v kategorii ,,Výhodné balíčky”, můžete ušetřit oproti běžné ceně. K nákupu zvýhodněného zboží není potřeba žádný slevový kupon Ketodiet.cz, sleva je již v konečné ceně zahrnuta.
17
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Ketodiet.cz ​

Jak ušetřit Ketodiet.cz říjen 2023

Vyzkoušejte proteinové stravování s e-shopem Ketodiet.cz. Proteinová jídla fungují na principu zvýšeného obsahu bílkovin pro přirozené spalování. Ketodiet.cz nabízí proteinová jídla, omelety, kaše, pudinky nebo těstoviny a nápoje. Vybrat si můžete i sestavené výhodné balíčky.

Ketodiet.cz poskytuje sestavení jídelníčku na míru v konzultačních centrech. Nakoupit můžete i v kamenných prodejnách, které se nachází ve větších městech všech krajích, jako jsou Brno, Kladno, Olomouc, Praha, Pardubice, Zlín a v dalších místech.

Na výběr máte několik způsobů, jak ušetřit na Ketodiet.cz. Kromě výhodných balíčků je dostupná i doprava zdarma nebo akce Black Friday a další slevové nabídky.

Jak získat slevový kupón Ketodiet.cz

Sledujte web Slevovékódy.cz, kde jsou zveřejňovány aktuální slevové kupóny Ketodiet.cz. Kromě kupónů zde najdete i jiné akční nabídky Ketodiet.cz, které vám pomohou ušetřit.

Nebo se přihlaste k odběru newsletteru Ketodiet.cz a slevové kupóny budete dostávat na váš e-mail.

Jak uplatnit slevový kód Ketodiet.cz

Ketodiet.cz

V prvním kroku nákupu pod obsahem vybraných produktů je možnost vložit slevový kód Ketodiet.cz. Text kódu vepíšete do prázdného pole za “Slevový kupón“.

Před odečtením slevy tlačítkem “Použít” vždy překontrolujte podmínky e-shopu pro získání slevy a dobu platnosti. Odečtená sleva bude ihned přepočítána v celkové ceně objednávky.

Cashback Ketodiet.cz

Cashback Plná peněženka4 % získat bonus 60 KčCashback Refundo4 % získat bonus 50 KčCashback Tipli4 % získat bonus až 300 Kč

Cashback je forma odměny za provedený nákup. Za zaplacení objednávky získáte určitou hodnotu z celkové ceny objednávky zpět. Mezi nejznámější poskytovatele patří Plná peněženka, Tipli, Refundo a Vratné peníze.

Cashback Ketodiet.cz poskytují portály v hodnotě 4 %. Je na vás, kterého poskytovatele si vyberete. Na portálu si zdarma založte účet a nákupy provádějte výhradně přes portál. Proklikem do obchodu nakoupíte zcela běžně jako vždy. Po zaplacení získáte 4 % zpět.

Ketodiet.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

V e-shopu Ketodiet.cz najdete různé slevové nabídky. V sekci “Akce a slevy” se nachází aktuální akční nabídka Ketodiet.cz na vybraná proteinová jídla, kaše nebo nápoje a další produkty pro zdravý životní styl.

Ušetřit lze i nákupem v kategorii “Výhodné balíčky“. Podle nastaveného dietního plánu si zvolíte typ balíčku, v němž budete mít poskládaná všechna vhodná jídla do jednoho výhodného balení.

Ketodiet.cz slevy nabízí i na jiné produkty, jako jsou sestavené balíčky na 2 týdny nebo vybrané druhy proteinových nápojů. K nákupu nad 1 500 Kč navíc získáte od Ketodiet.cz dárek zdarma, například v podobě shakeru nebo boxu na svačinu.

Obchod pořádá i akci Ketodiet.cz Black Friday tradičně v listopadovém termínu. K získání slevy vložíte slevový kód Ketodiet.cz v prvním kroku nákupu.

Ketodiet.cz doprava zdarma a cena poštovného

Při každém nákupu nad 1 500 Kč platí na Ketodiet.cz doprava zdarma. Obchod automaticky převezme náklady na dopravu a objednávku doručí na zadanou adresu.

Ketodiet.cz poskytuje na výběr z několika přepravců a způsobů platby.

Způsob dopravy:

  • PPL – 90 Kč + 30 Kč při platbě dobírkou
  • Česká pošta – 90 Kč + 30 Kč při platbě dobírkou
  • Zásilkovna – 55 Kč + 30 Kč při platbě dobírkou

Platba kartou on-line je zdarma. Ketodiet.cz pořádá i akci Den dopravy zdarma, která se nevztahuje pouze na jeden vybraný den, ale i na celý týden.

Všechny produkty si můžete zakoupit nejen v e-shopu, ale i v kamenných prodejnách nebo v konzultačních centrech.

Ketodiet.cz vrácení zboží

Vrácené zboží Ketodiet.cz můžete provést do 14 dní od nákupu. Vracené produkty musí být nepoškozené a neopotřebené v původním obalu, přiložte kopii faktury, formulář a vybraný způsob vrácení peněz, uveďte také adresu pro doručování, telefon a e-mail a zašlete na kontaktní adresu:

KetoDiet CZ s.r.o.,
Generála Svobody 748,
533 51 Pardubice

Veškeré přijaté peněžní prostředky budou vráceny do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

Vedle kupní ceny máte nárok na vrácení nákladů. Pokud neuvedete číslo bankovního účtu do deseti dnů od odstoupení od smlouvy, peníze vám budou vráceny poštovní poukázkou.

Ketodiet.cz reklamace 2023

Při objevení jakékoliv závady kontaktujte e-hop Ketodiet.cz na telefonním čísle: +420 734 182 719 nebo e-mailem: info@ketodiet.cz. Reklamované zboží zabalte do vhodného obalu tak, aby nedošlo k jeho poškození k němu přibalte reklamační protokol s popisem vady, návrhem na způsob řešení reklamace a doklad o zakoupení zboží.

Reklamace Ketodiet.cz zasílejte na adresu:

KetoDiet CZ s.r.o.,
Generála Svobody 748,
533 51 Pardubice

Doručené reklamace jsou vyřízeny ihned bez zbytečného odkladu, maximálně do 30 dnů ode dne jejího uplatnění.

Ketodiet.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro kontaktování e-shopu využijte telefon Ketodiet.cz: +420 734 182 719 od pondělí do pátku 8:00–16:00 hod.

Pro písemnou komunikace je dostupný e-mail Ketodiet.cz: info@ke­todiet.cz.

Jestliže si nevíte rady nebo máte otázky ohledně jídelníčku nebo povolených potravin využijte Ketodiet.cz kontakt: +420 734 182 718, každý všední den 8:00– 8:00 hod., případně e-mail: poradna@ketodi­et.cz.