Kaspersky

3× slevový kód Kaspersky pro červenec 2024​

100%
Kaspersky patří mezi největší společnosti, které nabízí služby v oblasti zabezpečení IT. Své produkty nabízí nejen domácnostem, ale také firmám. U všech úrovní předplatného si můžete vyzkoušet zkušební verzi zdarma. Slevy Kaspersky nabízí často a můžete s nimi ušetřit desítky procent. Sledujte portál SlevovéKódy.cz a žádné akce Kaspersky vám neuniknou.

Nejlepší slevové kódy Kaspersky 2024

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Kaspersky

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Kaspersky.
Chci 300 Kč
12,5%
cashback

Kaspersky | Vratné Peníze cashback

Cashbacku pro Kaspersky antivirus 12,5 % získáte při koupi licence skrze portál Vratné Peníze a účet na něm, který si můžete zdarma založit. Tento účet vám bude sloužit k vyplacení cashbacku po zaplacení objednávky a potvrzení nároku e-shopem.
23
3
Chci slevu
Antivirus
zdarma

Ochrana pro vaše zařízení ZDARMA → Bezplatné zkušební verze antiviru Kaspersky

Podívejte se na bezplatné zkušební verze antivirové ochrany Kaspersky a ušetřete. Vybrané antiviry Kaspersky jsou pro vás k dispozici ve zkušební verzi zcela ZDARMA. Stáhněte si kompletní ochranu proti hackerům, virům a malwaru od Kaspersky.
10
2
Chci slevu
Sleva
na antivirus

Sleva 30% na antivirové licence → Kaspersky

Ušetřete díky právě probíhající akci, kdy jsou tři předplatné licencí zlevněny o 30 %. K využití této Kaspersky slevy nepotřebujete slevový kód. Pro maximální úsporu si pořiďte předplatné na 2 roky.
28
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Kaspersky ​

Jak ušetřit Kaspersky červenec 2024

Recenze Kaspersky

Kaspersky je jedním z největších poskytovatelů kybernetické ochrany pro domácnosti a firmy. Firma je na trhu již 20 let a působí ve 200 zemích světa, s 400 miliony uživatelů. O kvalitě poskytovaných služeb mluví recenze Kaspersky, v rámci kterých se jejich řešení zabezpečení umístila 60krát na prvním místě a v dalších 77 na stupních vítězů.

Antivirová ochrana Kaspersky  je k dostání pro všechna nejrozšířenější zařízení. Kromě antivirové ochrany pro až 10 zařízení, můžete získat také zabezpečení internetového bankovnictví, optimalizaci zařízení, rodičovskou ochranu, správce hesel, šifrování souborů nebo VPN. Přidané funkce se liší podle úrovně předplatného. V nabídce naleznete 4 různé předplatné. Zvlášť lze zakoupit VPN ochranu, správce hesel a rodičovská kontrola.

Všechny programy lze vyzkoušet zdarma. Navíc po zakoupení licence získáte 14denní garanci vrácení peněz. Předplatné si můžete nechat automaticky obnovovat po uplynutí doby předplatného.

Jak získat promo kód Kaspersky

Jak získat slevový kupón Kaspersky? Nabízí se hned dva způsoby, jak získat promo kód Kaspersky. Prvním je zde na SlevovéKódy.cz, kde pro vás shromažďujeme akční nabídky a také slevové kupóny Kaspersky. Druhou možností je přímo na stránkách Kaspersky, avšak některé slevové kupóny Kaspersky tam nenajdete, protože jsou nabízeny exkluzivně pro kuponové servery.

Jak uplatnit slevový kód Kaspersky

Pokud máte slevový kód Kaspersky, pak ho uplatněte při nákupu předplatného. Kde zadat promo kód Kaspersky? Slevový kupón Kaspersky vložte do pole v nákupním košíku, které si zobrazíte rozkliknutím „Mám slevový kupón” pod celkovou cenou nákupu. Poté jen kupón uplatněte tlačítkem „Apply” vedle tohoto pole.

Nyní by měla být zobrazena vaše nová cena Kaspersky licence. Pokud jste zadali neplatný kupón, budete o tom spraveni vyskakovacím oknem.

Kaspersky

Cashback Kaspersky

Cashback Vratné peníze12,5 % získat bonus 50 Kč

Pokud chcete maximálně ušetřit při pořizování ochrany od Kaspersky, pak využijte Kaspersky cashback ve výši 12,5 %, který lze získat skrze cashback portál Vratné Peníze. Abyste nárok na cashback Kaspersky získali, musíte vaši objednávku provést přes speciální odkaz, který získáte po přihlášení se do účtu na portále. Pokud účet nemáte, pak si ho zdarma založte. Cashback vám bude vyplacen zpětně po provedení nákupu.

Kaspersky slevy a jak ušetřit

Kaspersky slevy získáte slevovým kupónem, nebo klasicky v rámci akčních nabídek, které Kaspersky příležitostně nabízí. Dalším způsobem, jak ušetřit na Kaspersky je zakoupením licence pro více zařízení. Kaspersky slevy nabízejí největší možnost, jak ušetřit. Samozřejmě nezapomeňte ani na cashback.

Kaspersky kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kaspersky podporu můžete kontaktovat prostřednictvím webového formuláře, to platí pro technickou podporu. supportczsk@kaspersky.com je Kaspersky e-mail, který slouží pro pomoc s objednávkami. Pro pomoc s nákupem licence využijte Kaspersky e-mail salesczsk@kaspersky.com.