Kaiser+Kraft

5× slevový kód Kaiser+Kraft pro červen 2024​

100%
Eshop Kaiser+Kraft nabízí stovky produktů pro domácí i průmyslové využití. V nabídce jsou police a regály do skladů, manipulační technika i nábytek a vybavení do kancelářských prostor. Obchod spolupracuje s desítkami značek, například Starmix, 3M, Pfeifer a řadou dalších. Má i vlastní značku Eurokraft. Obchod nabízí pro své zákazníky několik výhod, které jim zpříjemní nákup. Například dopravu zdarma nebo 3letou záruku na zboží.

Nejlepší slevové kódy Kaiser+Kraft 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Kaiser+Kraft

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Kaiser+Kraft.
Chci 300 Kč
20%
Akce

Využijte slevový kód Kaiser+Kraft 20 %

Nakupte v Kaiser+Kraft se slevovým kódem a ušetřete 20 %. Akce platí pouze na objednávky nad 25 000 Kč, u kterých už se jedná o finančně zajímavou slevu. Slevový kód Kaiser+Kraft lze kombinovat například s dopravou zdarma. Slevový kupón je časově omezen do 31. 3. 2024."
9
1
Odhalit kód
1D
cashback
5 % zpět

Využijte Refundo a ušetřete 5 % v Kaiser+Kraft

Kaiser+Kraft spolupracuje s cashback portálem Refundo. Můžete tak při svém nákupu vybavení do práce, skladu nebo výrobní haly ušetřit 5 % z ceny vaší objednávky. Registrace na Refundo je zdarma, navíc máte šanci na vstupní bonus. Následně jen najdete Kaiser+Kraft mezi partnerskými obchody a vstoupíte do eshopu přes speciální odkaz. Peníze se po potvrzení objednávky od obcohdu objeví […]
16
2
Chci slevu
10%
sleva

10% sleva Kaiser+Kraft za odběr newsletteru

Výhodnou 10% slevu můžete získat na svůj první nákup od eshopu Kaiser+Kraft. Stačí se jednoduše zaregistrovat mezi odběratele newsletteru, kterým eshop zasílá e-mail se svými novinkami. Kromě prvního slevového kódu se dozvíte o dalších akcích a slevách, které Kaiser+Kraft nabízí. Slevový kód Kaiser+Kraft můžete následně využít v nákupním košíku.
15
2
Chci slevu
Doprava
Zdarma

Bezplatné doručení + možná montáž od Kaiser+Kraft

Kaiser+Kraft nabízí svým klientům nadstandardní služby. Doprava zdarma je k dispozici na místo, kde jsou zvyklí přebírat zboží. Navíc je také u řady produktů zajištěna kompletní montáž na stanoviště, na kterém budou produkty využívány.
18
3
Chci slevu
cashback
5 % zpět

Cashback 5 % zpět od Kaiser+Kraft

Nakupte v eshopu Kaiser+Kraft prostřednictvím cashback portálu Tipli a získáte 5% cashback z ceny vaší objednávky. Podmínkou pro získání cashbacku je registrace na tomto specializovaném cashback portálu. Následně musíte do eshopu vstoupit přes speciální odkaz, díky kterému dojde ke spárování objednávky. Peníze se objeví na vašem kontě a můžete si je vybrat.
11
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Kaiser+Kraft ​

Jak ušetřit Kaiser+Kraft červen 2024