JRC Gamecentrum

6× slevové kódy JRC Gamecentrum na září 2021

100%
JRC Gamecentrum je internetový obchod specializující se na prodej herních konzolí, videoher a příslušenství. Koupit zde můžete Playstation, Xbox, Nintendo, hry od klasiky po nejmodernější tituly nebo například náhradní gamepady a kabely. V rámci věrnostního programu můžete získat zajímavé slevy JRC Gamecentrum. Obchod pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón JRC Gamecentrum. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má nachystaný nejnovější slevový kupón JRC Gamecentrum.

slevové kódy JRC Gamecentrum 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě JRC Gamecentrum

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu JRC Gamecentrum.
Chci 300 Kč
Hra
Zdarma

Klikněte si pro hru zdarma na JRC Gamecentrum

Ke každé konzoli X Box One nyní dostanete hru FIFA 18 nebo jinou hru z nabídky zdarma. Klikněte si pro aktuální nabídku. Kromě hry zdarma získáte na JRC Gamecentrum slevy na vybrané konzole ve výši až 21 %. Pro akci “Hra zdarma” není nutné mít slevový kód JRC Gamecentrum.
9
4
Chci slevu
až 60 %
Slevy

Slevy až 60 % na JRC Gamecentrum

JRC Gamecentrum: sleva až 60 % na zboží, které má poškozený obal. Nabízené zboží je zcela v pořádku a funkční, pouze má poškozený obal. Pokud Vám tato lehká vada nevadí, klikněte si pro nabídku a nakupte hry na JRC Gamecentrum se slevou až 60 %.
0
1
Chci slevu
50 %
Sleva

Bazar JRC Gamecentrum → slevy 50 %

Získejte na Bazar JRC Gamecentrum slevy až 50 % při prodeji 5 a více her.  Akce se vztahuje pouze na hry na PlayStation 4 a Xbox One. Máte-li doma hry, které už nehrajete, jednoduše je nabídněte k odkupu a získejte novou hru za půlku. Klikněte pro více podrobností a využijte za Vaše staré hry na JRC Gamecentrum slevy, které nabízí. […]
14
3
Chci slevu
Věrnostní
Program

Využijte věrnostní slevy na JRC Gamecentrum

Díky pravidelným nákupům na JRC Gamecentrum dostanete část svých peněz zpět a ty posléze můžete použít na slevy z dalších nákupů v kamenných prodejnách. Věrnostní sleva JRC Gamecentrum je ve výši 2 % z každého nákupu. O zákaznickou kartu si můžete zažádat na kamenné prodejně nebo při nákupu na eshopu. Jakmile Vám přijde do schránky, jednoduše ji ve svém uživatelském […]
11
5
Chci slevu
peníze
zpět

Peníze z nákupu zpět od Vratné peníze

Nechte si za své nákupy zaplatit. Vytvořte účet na Vratné peníze a získáte vstupní bonus. Nakupte počítačové hry, nebo konzole v obchodě JRC Gamecentrum přes Vratné peníze a poté dostanete vypočítanou částku na účet.
10
2
Chci slevu
až 2,5 %
zpátky

JRC Gamecentrum | Cashback až 2,5 %

Vytvořte si zdarma účet na Tipli a z každého nákupu získáte peníze zpět. Všechny nákupy proveďte přes portál Tipli, zaplaťte a na váš účet bude zaslán odměna. Cashback JRC Gamecentrum je až 2,5 %. Z nákupu herních konzolí získáte 0,25 %, z počítačových her, sběratelských figurek a dalšího zboží 2,5 %.
13
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web JRC Gamecentrum ​

Jak ušetřit JRC Gamecentrum září 2021

JRC Gamecentrum nabízí vybavení a zábavu pro příznivce počítačových her. V nabídce kromě her najdete i herní konzole jako je XBox One, Ninntendo, Switch a další hry, příslušenství k nim a společenské hry. Pro sběratele jsou nabízeny i sběratelské figurky trička, mikiny, hrnky, klíčenky a plakáty.

Kromě e-shopu můžete nakoupit v 36 kamenných prodejnách po České republice. JRC nabízí možnost nákupu v bazaru za zvýhodněnou cenu. Své nákupy si můžete pojistit.

Kromě nákupu přes službu Bazar můžete ušetřit v JRC Gamecentrum díky výprodejům, sezónním nabídkám nebo věrnostnímu programu. Více se dozvíte v tomto článku.

Jak získat slevový kupón JRC Gamecentrum

U nově vytvořené objednávky vyberte možnost získání karty do věrnostního programu. Slevové kupóny JRC Gamecentrum z věrnostní karty budete moci použít při každém dalším nákupu. Z celkové hodnoty objednávky získáte slevu 2 %.

Dále budete získávat JRC body. 1 JRC bod = 1 Kč, které můžete využít na na cokoliv z nabídky obchodu až do výše 80 % z celkové hodnoty nákupu.

Další slevy JRC Gamecentrum jsou pro vás publikovány na webu Slevovékódy.cz.

Jak uplatnit slevový kód JRC Gamecentrum

JRC Gamecentrum

Možnost uplatnění kódu se nachází v prvním kroku nákupu. Pro vložení či vepsání slevového kódu zaškrtněte “Uplatnit slevový kupón“. Až poté se zobrazí prázdné pole, do kterého vepíšete slevový kód JRC Gamecentrum. Po potvrzení bude výše slevy odečtena z celkové hodnoty objednávky.

Vždy si pozorně přečtěte podmínky uplatnění. Slevové kódy JCR Gamecentrum nemusí fungovat při nákupu herních konzolí, digitálních distribucí a dárkových šeků. 

Cashback JRC Gamecentrum

Cashback Plná peněženkaaž 2,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 2,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 2,5 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné penízeaž 2,5 % získat bonus 50 Kč

Za nákupy na internetu si můžete nechat zaplatit. Vyberte si jeden z cashback portálů, které odměny pro JRC Gamecentrum poskytují. Mezi nejznámější patří Plná peněženka, Refundo, Tipli, Vratné peníze. Vytvořte si účet zdarma a nakupujte ve vybraném obchodě vždy přes portál. Po zaplacení dostanete z každého nákupu vypočítanou odměnu.

Cashback JRC Gamesentrum je až 2,5 %. Nákupem herních konzolí získáte zpět 0,25 %. Z nákupu ostatních produktů vám bude připsáno 2,5 %. 

JRC Gamecentrum slevy – výprodeje, Black Friday…

V každé kategorii produktů najdete vybrané výprodejové kusy. Výprodeje JRC Gamecentrum platí celoročně na kategorie Playstation4, PC gaming, XBox One, Nintendo a Merchandise.  Ušetřit můžete i s nákupem bazarových konzolí a her. Ty se vztahují na kategorie Plastation4, XBox One a Nintendo. Množství kusů je omezené.

Kromě klasických výprodejů pořádá JRC Gamecentrum sezónní akce během, kterých se vyplatí nakoupit. Mezi takové akce patří valentýnský nebo velikonoční výprodej. Další vyhledávaná akce je  JRC Gamecentrum Black Friday, během které je dostupná rozsáhlá nabídka zlevněných her a dalšího zboží s herní tematikou.

K vybraným produktům a  můžete získat od JRC Gamecentrum dárek zdarma. 

JRC Gamecentrum doprava zdarma a cena poštovného

JRC Gamecentrum doprava zdarma není poskytována. Zdarma je osobní vyzvednutí na prodejnách. JRC pořádá i Dny dopravy zdarma. Obvykle se jedná o tři vymezené dny, kdy stačí dosáhnout minimální dané výše objednávky a zboží vám dorazí zdarma.

Objednané zboží je zpravidla dodáno do 24 hodin od expedice. Zásilku při přebírání vždy zkontrolujte. Mechanicky poškozené zásilky nepřebírej a v případě potíží kontaktujte obchod přes e-mail: podpora@jrc.cz.

Možnosti dodání:

  • PPL – 85 Kč,
  • Kurýr Praha – 150 Kč
  • Osobní odběr – ZDARMA
  • Zásilkovna – 49 Kč
  • Česká pošta balík do ruky – 85 Kč
  • Česká pošta balík na poštu 85 Kč

V případě, že zvolíte kromě platby online či převodu na účet platbu dobírkou, je tato možnost zpoplatněna.

  • Dobírka při platbě na prodejně – 49 Kč
  • Dobírka při platba v hotovosti – 35 Kč

JRC Gamecentrum vrácení zboží

Vrácení zboží JRC Gamecentrum je možné provést do 14 dnů od nákupu. Vyplňte formulář pro odstoupení od smlouvy, který zašlete spolu se zbožím na adresu níže nebo vše přineste na některou z kamenných prodejen.

Adresa pro vrácení zboží:

JRC Czech a.s.,
Naskové 1100/3,
Praha 5, 150 00

Pokud zboží odešlete prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb, zajistěte aby nedošlo k jeho poškození.

Vrácení zboží JRC Gamecentrum nepřijme u počítačových a konzolových her, pokud byl porušen jeho původní obal. Dále nejde vrátit zboží zakoupené v digitální podobě.

JRC Gamecentrum reklamace 2021

Lhůta pro uplatnění reklamace činí 24 měsíců. Pokud se projeví závada, navštivte nejbližší prodejnu JRC Gamecentrum nebo kontaktujte zákaznickou podporu na e-mailu: podpora@jrc.cz. Pověřený pracovník vám poté sdělí postup reklamace. Do e-mailu přiložte i fotodokumentaci závady.

Nepřebírejte zásilku se zjevným mechanickým poškozením. Pokud bude poškození objeveno po převzetí, kontaktujte obchod, co nejdříve přes e-mail.V případě, že se rozhodnete zboží zaslat prostřednictvím některého z dostupných přepravců, zajistěte aby nedošlo k jeho poškození.

Adresa pro reklamaci zboží:

JRC Czech a.s.,
Naskové 1100/3,
Praha 5, 150 00

Reklamace JRC Gamecentrum včetně odstranění vady musí být vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace.

JRC Gamecentrum kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě výskytu problému využijte JRC Gamecentrum kontakt podpory na e-mailové adrese: podpora@jrc.cz. Další možnost je využít JRC Gamecentrum telefon na čísle: +420 212 249 520 v pracovní dny v době od 9:00 do 17:30 hodin.

Obchod také poskytuje a vykupuje používané konzolové hry. Pokud chcete udělat takovouto nabídku, ozvěte se na e-mail: bazar@jrc.cz.