JENA nábytek

5× slevový kód JENA nábytek pro říjen 2023​

100%
JENA nábytek je společnost zabývající se prodejem nábytku a doplňků do domácnosti. Sortiment obchodu zahrnuje nábytek do obývacího pokoje, kanceláře, ložnice, kuchyně a dalších místností. Vybírat můžete z řady gaučů, postelí, obývacích stěn a dalších produktů. Slevy JENA nábytek jsou pravidelně obměňovány. Čas od času můžete najít slevové kódy JENA nábytek. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón JENA nábytek.

Nejlepší slevové kódy JENA nábytek 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě JENA nábytek

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu JENA nábytek.
Chci 300 Kč
2,5 %
Cashback

2,5 % cashback od Tipli na JENA nábytek

Při nákupu na JENA nábytek prostřednictvím Tipli můžete ušetřit až 2,5 % díky službě cashback. Pro získání peněz zpět stačí bezplatná registrace, po které získáte finanční bonus. Po ušetření minimální částky můžete peníze převést na svůj účet.
28
4
Chci slevu
2,5 %
Cashback

Cashback ve výši 2,5 % z JENA nábytek díky Plná peněženka

Plná peněženka je internetový portál nabízející cashback 2,5 % z nákupu na JENA nábytek. Pro úsporu se stačí zdarma registrovat. Po úspěšné registraci obdržíte finanční vstupní bonus. Ušetřené peníze můžete převádět na svůj běžný účet.
28
1
Chci slevu
3 %
Cashback

VratnéPeníze.cz: cashback 3 % z JENA nábytek

Při nákupu na JENA nábytek můžete získat cashback 3 % díky portálu VratnéPeníze. Stačí se zdarma registrovat. Po registraci obdržíte navíc jako pozornost vstupní bonus. Naspořené peníze můžete převádět na svůj běžný účet.
8
3
Chci slevu
2,5 %
Cashback

Cashback 2,5 % z JENA nábytek díky Refundo

Portál Refundo nabízí cashback 2,5 % z nákupu na JENA nábytek. Pro získání peněz zpět je potřeba bezplatná registrace. Při registraci získáte zajímavý vstupní bonus. Po naspoření minimální částky můžete peníze převést na svůj účet.
12
4
Chci slevu
Akční
leták

Aktuální leták JENA nábytek

JENA nábytek pravidelně vydává letáky se zajímavými nabídkami a slevami na nábytek, pohovky, postele a další produkty. Podívejte se na aktuální leták s akčními nabídkami JENA nábytek.
25
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web JENA nábytek ​

Jak ušetřit JENA nábytek říjen 2023

V nabídce JENA nábytek najdete věci pro Váš dům, kancelář, koupelnu nebo zahradu. Nákup je možný v kamenných prodejnách i přes
e-shop.

Napříč celým rokem pořádá JENA nábytek akce, jako jsou Black Friday, Šťastná hodinka, doprava zdarma a množství výprodejů.

Tyto akce jsou vždy časově omezeny a proto se vyplatí bezplatná registrace. Díky ní se dozvíte o všech akcích a slevách včas a nepropásnete ani jednu.

Jak získat slevový kupón JENA nábytek

Slevové kódy JENA nábytek zveřejňuje nepravidelně na svých internetových stránkách. Registrovaní uživatelé se o nich včas.

Slevové kódy můžete uplatnit na cokoliv, kromě zboží, které už zlevněno je. Takovéto zboží má označení “Akce “.  Čím větší bude cena objednávky, tím vyšší bude sleva:

  • nad 10 000 Kč – 2 000 Kč
  • nad 20 000 Kč – 4 000 Kč
  • nad 30 000 Kč – 6 000 Kč
  • nad 40 000 Kč – 8 000 Kč

Doporučujeme Vám sledovat i tuto stránku, na které jsou pro Vás všechny aktuální slevové kódy JENA nábytek zpřístupňovány.

Jak uplatnit slevový kód JENA nábytek

Slevový kupón JENA nábytek uplatníte ihned v prvním kroku objednávky “1 Košík “. Vložíte jej do pole označeného slovy “Slevový kupón “. Pokud byl zadán bezchybně, bude Vám částka odečtena. 

Pro správné uplatnění slevového kódu je potřeba znát jeho dobu platnosti a minimální hodnotu nákupu.

Cashback JENA nábytek

Nikdo (ani portál Tipli) v současné době cashback JENA nábytek nenabízí.

Nákupem přes cashbackový portál, který cashback pro Vámi vybraný obchod nabízí, je cestou, jak získat část peněz z nákupu zpět. Cena pro výpočet cashbacku je počítána bez DPH a ceny poštovného.

Bezplatně se takovém portálu registrujete, poté vyhledáte obchod, ve kterém chcete nakupovat. Pokud obchod v seznamu portálu je, kliknete na něj a pokračujete běžně v nákupu. Po zaplacení objednávky, Vám během pár chvil bude vrácena část z ceny objednávky. Nově registrovaní členové často obdrží i uvítací peněžní bonus.

JENA nábytek slevy – Black Friday, Šťastná hodinka, doprava zdarma

JENA nábytek pro Vás pořádá akce Black Friday, během které pořídíte produkty i za méně než poloviční ceny. Podobně můžete ušetřit s akcí Šťastná hodinka. JENA nábytek slibuje, že průběhu jedné hodiny koupíte vybraný produkt za nejnižší cenu na trhu.

Akce doprava zdarma platí při minimální dané hodnotě objednávky a je vždy časově omezena. Nepravidelně JENA nábytek publikuje i slevové kupóny. Jejich platnost je také časově omezena.

Ušetřit Vám pomohou i JENA nábytek výprodeje, které platí buď na vybrané produkty nebo na veškerý sortiment. Slevy a akce najdete v aktuálním letáku JENA nábytek.

Před odesláním objednávky doporučujeme porovnat cenu vybrané věci na nákupním portálu Heuréka.

JENA nábytek doprava zdarma a cena poštovného

Doručení na vybranou prodejnu je při jakékoliv hodnotě objednávky za 299 Kč. Při odběru na prodejně je možno zdarma si osobně zboží zkontrolovat a vyzkoušet. Dodací lhůta je 1 až 8 týdnů.

Doručení na požadovanou adresu je při jakékoliv hodnotě objednávky za 299 Kč. Objednávku Vám bude doručovat přepravní firma Geis.

Doprava zdarma na JENA nábytek je pořádána nepravidelně. Akce doprava zdarma JENA nábytek platí na veškerý sortiment, někdy je tato akce spojena s ještě dalšími akcemi nebo výprodeji.

JENA nábytek vrácení zboží

Při nákupu přes e-hop JENA nábytek vrácení zboží umožňuje ve lhůtě 14 dnů, která počíná běžet převzetím zboží.  Zboží zakoupené na e-shopu lze předat na kterékoliv pobočce nebo lze zboží zaslat na některou z uvedených adres na webových stránkách.

Zákazník prokáže původ zboží přiložením dokladu o koupi anebo záručního listu a s přiloženým formulářem o odstoupení od smlouvy. Náklady spojené s vrácením zboží JENA nábytek nevrací. Peněžní částka Vám bude vrácena nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy.

Při nákupu v prodejnách JENA nábytek je prodávající oprávněn odstoupit od kupní smlouvy z důvodu nemožnosti získat zboží od dodavatelů. V takovém případě Vám bude vrácena uhrazená záloha.

Po dodání zboží, jestliže nebylo zboží zhotoveno na míru, je možné ukončit kupní smlouvu pouze prostřednictvím písemné dohody. Zboží musí být nepoužité, nepoškozené, s kompletním příslušenstvím a v originálním obalu.

JENA nábytek reklamace 2023

Reklamace JENA nábytek přijme v kterékoli provozovně, v níž je přijetí reklamace možné s ohledem na sortiment prodávaného zboží. Pověřený pracovník vydá zákazníkovi písemné potvrzení o tom, kdy byla reklamace zahájena, co je obsahem reklamace a jaký způsob vyřízení reklamace požaduje.

Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí, má se za to, že věc byla vadná již při převzetí.

JENA nábytek reklamace musí vyřídit nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se pověřený pracovník nedohodne se zákazníkem na delší lhůtě.

Pokud si zákazník vyřízenou reklamaci do 30 dnů od obdržení oznámení o vyřízení nevyzvedne, bude mu účtováno skladné ve výši 50 Kč za každý další započatý den.

Pro uplatnění reklamace si připravte záruční list nebo doklad o koupi. V případě odesílání reklamace on-line formulářem je vhodné přiložit i fotodokumentaci pro urychlení průběhu Vaší reklamace.

JENA nábytek kontakt – telefon, infolinka

S jakoukoliv otázkou týkající se:

  • Vaší objednávky
  • informací o aktuálních nabídkách
  • informací o cenách výrobků
  • řešení případných potíží se zakoupeným zbožím

se můžete obrátit na zákaznickou linku na telefonním čísle: 542 425 555 od pondělí do pátku 7:00-19:00

Pro urychlení zodpovězení Vašich dotazů je  potřeba uvést číslo Vaší objednávky.