IndickýNábytek

Nejlepší slevové kódy IndickýNábytek květen 2021

100%
Pokud chcete koupit originální luxusní nábytek v indickém designu, z kvalitních materiálů, navštivte obchod IndickýNábytek, který se specializuje na prodej zboží z palisandru a manga. Kromě eshopu si můžete zboží prohlédnout na prodejně v Tehovci. Slevy IndickýNábytek nabízí na Facebooku i přímo na hlavních stránkách obchodu. Slevové kódy IndickýNábytek nepodporuje.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web IndickýNábytek ​

Jak ušetřit IndickýNábytek květen 2021

Internetový obchod IndickýNábytek nabízí prvotřídní nábytek a bytové dekorace z palisandru a manga. Kromě internetového obchodu mohou zákazníci využít také prodejnu a showroom v Tehovci.

Firma Lakšmi IndickýNábytek funguje již od roku 1998 a tento exotický nábytek dováží od roku 2009 i na český trh. Zboží je vždy pečlivě zkontrolováno, tím je garantována top kvalita.

Seženete zde masivní nábytek z těch nejkvalitnějších dřevin s velkou nosností. Nechte se proto zlákat kouzlem mangového či palisandrového dřeva, které do vašeho bytu vnese exotiku a orientální styl.

Luxusním nábytkem si můžete vybavit všechny místnosti v domácnosti. Pořídit si zde lze například jídelní stoly, sedací soupravy, nástěnné hodiny, knihovny, police, postele, noční stolky, skříně, komody, truhlice, botníky, zrcadla, věšáky, fotorámečky, šperkovnice, vodní dýmky a další doplňky. Každý kus je vyroben ručně a proto je jedinečný.

Nábytkem společnost vybaví i hotel, kavárnu nebo restauraci.

Při vyhledávání lze filtrovat podle cenového rozpětí, použitého dřeva a rozměrů nábytku.

V případě jakéhokoliv dotazu vám pomůže odborně proškolený personál. Stačí napsat svůj dotaz e-mailem nebo zavolat telefonicky.

Zajímá vás, jak ušetřit na IndickýNábytek? Pro výhodnější nákup se podívejte se na akční nabídky a výprodeje. Ušetříte i s cashbackem a nechybí doprava zdarma.

Jak získat slevový kupón IndickýNábytek

Internetový obchod IndickýNábytek neuvolňuje slevový kupón IndickýNábytek.

Vše o akcích, výprodejích a slevách na e-shopu IndickýNábytek se dozvíte na webu firmy a na jejím Facebooku. To ale není jediný způsob, jak tyto informace můžete získat.

I my máme nejnovější novinky pro nakupující, kteří chtějí ušetřit při nákupu. Na našem webu SlevovéKódy.cz najdete rady a platné slevové kupóny do mnoha dalších e-shopů. Chcete-li výhodně nakoupit, tak se před odesláním objednávky podívejte, zda se zrovna nenabízí nějaká sleva právě pro to vaše zboží v daném internetovém obchodě.

Jak uplatnit slevový kód IndickýNábytek

Pokud e-shop IndickýNábytek začne nabízet i výhody prostřednictvím slevových kupónů IndickýNábytek, tak vás budeme  o této skutečnosti informovat na těchto stránkách. Nebude chybět ani podrobný návod, jak uplatnit slevový kód IndickýNábytek.

Cashback IndickýNábytek

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2 % získat bonus 200 Kč

Pro levnější nákup můžete využít cashback IndickýNábytek a získat tak zpět nějaké peníze z utracené částky. Cashback IndickýNábytek nabízí portály PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz a Tipli.cz.

Pokud chcete v e-shopu IndickýNábytek ušetřit 2 % z nákupu, pak stačí jediné – zaregistrovat se na některém z uvedených cashbackových portálů a před každým nákupem prokliknout do obchodu IndickýNábytek přes unikátní odkaz. Ušetřené peníze si můžete posla na bankovní účet.

IndickýNábytek slevy – výprodeje, Black Friday…

Nakupovat beze slev znamená nakupovat zbytečně draze. Veškeré akční nabídky jsou pro vás k dispozici na stránkách internetového obchodu.

Věnujte pozornost sekci „výprodej“. Zde se ukrývá cenově výhodné zboží. IndickýNábytek slevy zde dosahují až 50 procent. Jedná se o kousky, které byly vystaveny a dále výprodeje skladových zásob.

V internetovém obchodě se zatím nekonají samostatné akce při dnech IndickýNábytek Black Friday. Ovšem snad to není ani třeba, neboť výše zmíněné slevy jsou k dispozici celoročně.

IndickýNábytek doprava zdarma a cena poštovného

Z internetového obchodu IndickýNábytek doprava zdarma platí při nákupu zboží nad 2 000Kč.

Zboží vám přiveze kurýrní služba Toptrans.

Při nákupu pod 2 000 Kč je cena za dopravu Toptrans od 159 Kč v závislosti na hmotnosti a vzdálenosti.

Nábytek si můžete vyzvednout i osobně ve výdejním skladu na adrese: U Mototechny 89, Tehovec.

Za zboží lze zaplatit bankovním převodem, platební kartou on-line a dobírkou.

IndickýNábytek vrácení zboží

Pro odstoupení od smlouvy je nutné dodržet zákonnou lhůtu 14 dní od převzetí objednávky.

Při IndickýNábytek vrácení zboží lze využít formulář poskytovaný prodávajícím, jenž tvoří přílohu obchodních podmínek spolu se zaslaným zbožím.

Nepoužitý výrobek pečlivě zabalte a zašlete zpět na adresu prodejce. Zákazník platí veškeré náklady spojené se zasláním zboží prodávajícímu.

Vzor odstoupení od Kupní smlouvy
Já, níže podepsaný/á …………………………………………………, bydlištěm ………………………………………………………,
datum narození …………………………………., tímto odstupuji od kupní smlouvy,
na jejímž základě mi bylo Vaší společností dodáno následující zboží: (popis zboží)
………………………………………………………………………………………..

V ……………… dne …………
…………………………..
Podpis

IndickýNábytek reklamace 2021

I u prvotřídního zboží se vám může se stát, že bude nutné výrobek reklamovat. Zákonná doba reklamace je 24 měsíců od převzetí.

V případě uplatnění IndickýNábytek reklamace musíte vadné zboží zaslat zpět.

Před odesláním kontaktujte prodejce e-mailem na info@indickynabytek.cz. Ve zprávě musíte uvést název zboží podle faktury, číslo faktury a popis důvodu reklamace. Obchod se s vámi následně domluví na dalším postupu.

Reklamace probíhají podle platného reklamačního řádu České republiky a bude vyřízena nejpozději do 30 dnů od uplatnění reklamace.

IndickýNábytek kontakt – e-mail, telefon, infolinka

IndickýNábytek telefon: +420 317 700 862, +420 608 766 700 lze volat: Po-Pá: 10:00-18:00 hod. a So: 10:00-14:00 hod.

IndickýNábytek e-mail: info@indickynabytek.cz

IndickýNábytek adresa pro vrácení zboží:
BISHNOI s.r.o.
U Mototechny 89
251 62 Tehovec
Česká republika