Husky

Ověřené slevové kódy Husky pro červenec 2024​

100%
Husky je výrobce outdoorového oblečení a vybavení. V širokém sortimentu značky naleznete stany, spacáky, karimatky nebo oblečení a turistickou obuv. Zboží této značky můžete objednat po internetu, zajít do značkové prodejny nebo řady jiných obchodů se sportovním vybavením. Při nákupu v e-shopu nad 1 000 Kč je doprava zdarma. Pro registrované uživatele je k dispozici 12% sleva, 60 dní na vrácení zboží nebo záruka prodloužená na 3 roky. Nabídka sezónního zboží a slevy Husky jsou pravidelně obměňovány. Výrobce také čas od času vydává slevové kódy Husky. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón Husky.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Husky ​

Jak ušetřit Husky červenec 2024

Husky je jedna z nejznámějších českých značek outdoorového vybavení v Evropě. Husky v České republice provozuje jednak mnoho kamenných prodejen, jednak svůj vlastní e-shop. Sehnat zde můžete stany, spacáky, karimatky, bundy, trička, čelovky a mnoho dalších užitečných produktů.

Se SlevovýmiKódy.cz můžete získat pořádnou porci slev v Husky, neboť pro vás máme přichystány slevové kupóny Husky, které potěší nejen vás, ale také vaší peněženku.

Slevový kód Husky

Z nabídky Husky si vybere opravdu každý. Slevové kupóny Husky se většinou vztahují na nákup určitého konkrétního druhu výrobku nebo konkrétní hodnoty. Pokud jste již získali prostřednictvím našeho portálu Slevovékódy.cz slevový kupón Husky, tak při jeho rozkliknuti vám vyjede kód. Tento slevový kód Husky uplatníte na e-shopu prodejce.

Aktuální slevu v Husky získáte tak, že po výběru určité položky v objednávce doplníte „Akční kód“ a potvrdíte. Tímto krokem aktivujete požadovanou slevu Husky. Upozorňujeme, že se musí týkat o aktuální a platný slevový kód Husky, jinak by se sleva nezapočítala.

Aktuální slevy v Husky

V internetovém obchodě můžete narazit, vedle slevových kupónů Husky, také na různé tematické slevy či výprodejové akce. Aktuální slevy Husky lze také získat tím, že si založíte věrnostní kartu HUSKY KLUB. Mezi hlavní výhody věrnostní karty patří 15 % sleva Husky na nezlevněný výrobek, výměna zboží zdarma do 60 dní či prodloužená záruka na 3 roky.

Další aktuální slevy Husky naleznete pouze u předem vybraných produktů. Výše slevy Husky se zpravidla pohybuje kolem 20 %.

S Husky ušetříte i jinak. Pokud jste členem věrnostního programu iBOD, tak za každý nákup získáte iBOdy, které pak můžete směnit za konkrétní produkt na internetových stránkách Husky.

Doprava v Husky

Po zadání slevového kódu Husky objednávky budete vyzváni k  výběru dopravy. Vybrané zboží si můžete nechat zaslat nebo vyzvednout prostřednictvím České pošty nebo soukromé společnosti GLS. Doprava GLS je od Husky zdarma při nákupu v hodnotě nad 1 000 Kč. V ostatních případech se cena za dodání zásilky domů pohybuje od 59 Kč. Objednávku si můžete také vyzvednout osobně v některé z prodejen Husky zdarma.

Platba v Husky

Za zboží můžete zaplatit v několika variantách. Při osobním předání zboží můžete zaplatit jak v hotovosti, tak platební kartou. Pří nákupu online můžete zaplatit rovněž platební kartou (VISA nebo Mastercard), popř. bankovním převodem, platební bránou jednotlivých bank nebo Husky dárkovou kartou. Doporučujeme platbu prostřednictvím platební karty, neboť za její použití získáte odměnu v podobě slevy od Husky na celou objednávku.

Při osobním odběru zboží na prodejně můžete využít libovolný počet slevových kupónů Husky stejně tak, jak kdybyste zvolili zaslání zboží dopravcem až k vám domů.

  Průběh reklamace v Husky

Vadné zboží můžete reklamovat v kterékoliv prodejně Husky. K reklamaci zboží stačí mít prodejní doklad nebo věrnostní kartu. Zboží také můžete vrátit skrze Českou poštu na adresu prodejce.

Na výměnu či vrácení zboží máte 14 dní. Na všechny produkty zakoupené v Husky se vztahuje dvouletá záruka. Pokud však vlastníte klubovou kartu, výše uvedené neplatí, neboť máte na vrácení zboží až 60 dní a prodlouženou záruku.

Hodnocení zákazníků Husky

Internetový obchod Husky je ověřen ze strany spotřebitelů zlatou známkou Ověřeno zákazníky. S internetovým obchodem Husky je spokojeno 97 % zákazníků podle dotazníků spokojenosti, který pořádá internetový portál Heuréka.cz. Zákazníci pozitivně hodnotí zejména rychlé dodání a příznivé ceny.

Husky je zvedenou značkou, která za přijatelný peníz nabízí kvalitní produkty. Díky internetovým stránkám slevovékódy.cz můžete v tomto obchodě výrazně ušetřit, neboť veškeré slevy Husky se pro vás neustále hlídají a aktualizují.