Hudy

5× slevový kód Hudy pro prosinec 2021

100%
Hudy je firma vyrábějící outdoorové vybavení. Nakoupit můžete oblečení, turistickou i městskou obuv nebo také batohy, tašky, stany a další stanovací vybavení. Nákupy nad 2 500 Kč mají dopravu zdarma. Při odběru newsletteru je k dispozici sleva Hudy v hodnotě 7 %. Obchod čas od času vydává slevové kódy Hudy. Náš web pro Vás má nejnovější slevový kupón Hudy.

Nejlepší slevové kódy Hudy 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Hudy

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Hudy.
Chci 300 Kč
30 %
sleva

30% sleva na obuv Hudy

Internetový obchod Hudy Vám přináší sezónní výprodej obuvi, ve kterém naleznete vybrané kusy se slevou 30 %. Pánská, dámská i dětská sportovní obuv Hudy je právě zlevněna o 30 %. Výprodej Hudy se slevou 30 % platí jen do vyprodání zásob.
0
29
Chci slevu
30 %
sleva

Hudy | Sleva 30 % na batohy a zavazadla

Vybrané batohy a jiná zavazadla jsou aktuálně zlevněny o 30 % v eshopu Hudy. Kvalitní a značková zavazadla Hudy nakoupíte se slevou 30 % ve výprodeji jejich internetového obchodu. Ušetřete 30 % a vyberte si svůj nový batoh v obchodě Hudy.
21
23
Chci slevu
30 %
sleva

Výprodej oblečení Hudy s 30% slevou

30% sleva na vybrané kusy sportovního oblečení na Vás čeká ve výprodeji internetového obchodu Hudy. Pánské i dámské oblečení Hudy je právě zlevněno o 30 %. Vyberte si ve výprodeji Hudy sportovní oblečení a ušetřete 30 %.
0
9
Chci slevu
až 10%
sleva

Věrnostní program Hudy – Sleva až 10 %

Díky věrnostní kartě Hudy máte právě teď jedinečnou příležitost získat slevu až 10 % na všechny Vaše nákupy. Sbírejte body za všechny Vaše nákupy v eshopu Hudy a sleva až 10 % je Vaše. Ušetřete až 10 % při nákupu v obchodě Hudy a vyřiďte si ještě dnes svou Hudy věrnostní kartu.
0
16
Chci slevu
7 %
sleva

Sleva 7 % na Váš první nákup v eshopu Hudy

Registrujte se v eshopu Hudy k odběru novinek a získáte slevu 7 % na Váš první nákup. Slevu 7 % nelze uplatnit na již zlevněné zboží v internetovém obchodě Hudy. Slevový kupón Hudy Vám přijde na email, který zadáte při registraci.
0
19
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Hudy ​

Jak ušetřit Hudy prosinec 2021

Hudy sport a.s. je síť outdoorových prodejen s již delší dobu zavedeným e-shopem, která má počátky svého vývoje už v roce 1990. Postupně se početně rozšiřovala a v dnešní době toto uskupení tvoří už 33 prodejen v Česku a 5 na Slovensku.

Přímo na úvodní stránce e-shopu je mapka České republiky, tady si lze vyfiltrovat jednotlivé prodejny, místa s lezeckou speciálkou, skialpovou speciálkou nebo půjčovny vybavení. Ať už si vyberete kvalitní Goretexovou bundu nebo spodní vrstvu od Icebreakeru, vždy se setkáte s kvalitou, kterou využijete nejen v extrémním podnebím, ale i u nás na klasické nenáročné sporty. Častokrát je tu možnost díky aktuálním slevám Hudy nakupovat s příjemně sníženou cenou.

Aktuální slevy a jak na Hudy ušetřit?

Přístup ke slevám Hudy získáváte jako majitel slevové karty. Pokud pravidelně nakupujete a utratíte nemalou částku za outdoorové vybavení, rozhodně stojí za zvážení si tuto kartu pořídit, ať můžete čerpat z pravidelně připravovaných slev do Hudy.

Jaké aktuální slevové kódy Hudy jsou pro vás přípravné se takhle dozvíte jako jedni z prvních. Už jako samotný držitel karty získáváte slevový kupón Hudy ve výši 20 % z ceny dolu na zapůjčení outdoorového vybavení. Další výhodu, kterou lze přímo čerpat je jsou výhody do dalších partnerských obchodů Hudy (Cyklo Point nebo 10 % na služby tandem-seskok.com).

Další slevy Hudy se pak týkají frekvence nakupování. Pro zpříjemnění vašeho prvního nákupu obdržíte 7% slevu Hudy. Nebo se k této slevě Hudy dostanete přes vyplnění příslušné kolonky a vložíte emailovou adresu, tím se přihlásíte se k odběru novinek. Z čehož ale můžete odejit, kdykoliv se vám zachce.

Za nákupy v rozmezí 30 000 – 50 000 pak získáte 8% slevu a pokud utratíte více než 50 000, pak je to až 10 %.

Už mám slevový kupón Hudy 

Hudy
A jak takovýto slevový kupón Hudy uplatnit? Pokud máte nárok na slevu, pak se stačí při objednávání přes e-shop přihlásit přes přihlašovací údaje, které si zvolíte nebo předložíte věrnostní kartičku na prodejně. V sekci košíku zakliknete čtvereček s označením Mám slevový kód/kupón, poté kód na slevu Hudy přesně opíšete a zmáčknete uplatnit.

Další aktuální slevové kódy Hudy, které jsou k dispozici naleznete na stránkách e-shopu. Mezi nejznámější patří karty pro studenty ISIC, IYTC, ITIC, platební karta CETELEM, karty Sphere a množství dalších karet poskytnou možnost uplatnit slevový kupón Hudy.

Možnosti doručení Hudy a platební metody

Z e-shopu objednáte velice snadným postupem, vyplněním vašich údajů a zakliknutí příslušné možnosti dopravy a platby Hudy.

Přestože je aktuálně doprava Hudy zdarma při nákupu nad 2500 Kč, vybírat lze mezi Českou (příp. Slovenskou poštou) a PPL dopravní společností.

Pokud na dopravu zdarma u Hudy nedosáhnete, zaplatíte u České pošty 120 Kč za dopravné, a stejně tak u PPL. V obou případech je možné sledovat zásilku a její aktuální polohu a umocnit tak radost a nedočkavost.

O tom, že je doprava zdarma na prodejnu Hudy není třeba pochybovat. Stačí v závěru objednávky vybrat, na jaké prodejně se chcete zastavit. Práci s výběrem usnadní seznam prodejen, kde aktuálně uvidíte, kde je produkt na skladě. Takhle budete vědět, zda má cenu se na prodejnu vůbec vydávat a nebo rovnou objednávat přes e-shop.

Platit lze standardními a komfortními možnostmi platby Hudy. Všechny možnosti jsou bez poplatku a stačí jen zakliknout příslušné políčko – buď na dobírku/hotově pří převzetí na prodejně, dále úhrada zboží online nebo online převodem ihned po skončení objednávky. Na prodejnách Hudy je možné platit platební kartou.

Reklamace na Hudy

Protože nákup outdoorového oblečení vyžaduje přesnou funkčnost a dobře padnoucí velikost, je možné do 14 dnů oblečení (a další zakoupení produkty) zaslat zpět a poté proběhne výměna s vašimi sdělenými požadavky. Nebojte se však ale ani při prvním nákupu požádat o rádu zkušeného experta, který je k dispozici na stránkách e-shopu, a rovněž i na každé prodejně Hudy.

Reklamační záležitosti lze řešit taktéž buď na prodejně (s dokladem o koupi) nebo si zavolejte na +420 412 589 961.