Herbalus

3× slevový kód Herbalus pro březen 2023​

100%
Internetový obchod Herbalus nabízí široký sortiment produktů pro lepší zdraví, a to lidí i zvířat. K dispozici jsou vitamínové a minerálové preparáty a hlavně produkty s obsahem CBD, a to pro lidi i zvířata. Koupit můžete kapičky, krémy nebo tinktury a mnoho dalších produktů. Ušetřete v Herbalus s cashbackem nebo na dopravě. Obchod má také věrnostní program pro pravidelné zákazníky.

Nejlepší slevové kódy Herbalus 2023

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Herbalus

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Herbalus.
Chci 300 Kč
Až 5%
sleva

Herbalus: slevy ve věrnostním programu

Registrace do věrnostního programu Herbalus je zdarma. Následně můžete získávat za své nákupy vyšší slevy. Při celkové sumě vašich obednávek nad 100 000 Kč budou mít vaše Herbalcoiny hodnotu 5 Kč. Herbalcoin získáte za každých utracených 100 Kč a protože nemají žádnou lhůtu využitelnosti, můžete je střádat a zaplatit s nimi celou objednávku.
23
1
Chci slevu
Doprava
Zdarma

Poštovné zdarma z eshopu Herbalus

Ušetřete na dopravě v eshopu Herbalus. Obchod vám nabízí možnost, jak ušetřit, stačí nakoupit za více než 1 000 Kč. Následně se vám v košíku aktivuje bezplatná doprava a vy si můžete vybrat, zda chcete doručení na adresu nebo na pobočku Zásilkovny.
30
2
Chci slevu
8%
cashback

Cashback 8 % od Tipli do Herbalus

Ušetřete při nákupu zdraví prospěšných přípravků z eshopu Herbalus. Obchod nabízí ve spolupráci s cashback portálem Tipli možnost získat zpět 8 % z ceny objednávky, což už je zajímavá částka, kterou můžete získávat opakovaně. Jedinou podmínkou je registrace na Tipli, za kterou ale navíc budete odměněni v podobě motivačního registračního bonusu.
14
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Herbalus ​

Jak ušetřit Herbalus březen 2023