Hair Cosmetics

Ověřené slevové kódy Hair Cosmetics pro červenec 2024​

100%
Hair Cosmetics je internetový obchod specializující se na prodej nástrojů a přípravků pro úpravu vlasů. Koupit si můžete například sady hřebenů a nůžek, šampóny nebo vybavení do kadeřnictví. Nabídka slev je pravidelně obměňována. Obchod čas od času vydává slevové kódy. Náš web pro Vás hledá nejnovější slevové kupóny Hair Cosmetics.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Hair Cosmetics ​

Jak ušetřit Hair Cosmetics červenec 2024

Obchod Hair Cosmetics nabízí kadeřnické potřeby, profesionální vlasovou kosmetiku a vše pro vlasy od značek Wella, Loreal, Matrix, Schwarzkopf, Kérastase, Londa, Syoss, Goldwell, Vilalitys, Remington, Moser, BaByliss a jiné.

Využijte v průběhu roku různé akce, v rámci kterých nabízí Hair Cosmetics slevy, díky kterým můžete ušetřit i několik stovek korun. Při nákupu určitého počtu produktů můžete občas získat další produkt zdarma. U objednávek nad určitou hodnotu je v Hair Cosmetics doprava zdarma.

V Přerově můžete navštívit kamennou prodejnu, kde si můžete zboží osobně vyzvednout, vrátit i reklamovat. Na porovnávači cen Heuréka doporučuje obchod 97 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Hair Cosmetics

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte od Hair Cosmetics slevový kupón při konání akcí do vašeho e-mailu.

Získat slevové kupóny pro různé obchody můžete také na těchto stránkách, kde slevové kupóny zveřejňujeme. Chcete být o každé akci a slevových kupónech informováni? Přihlaste se k odběru novinek.

Jak uplatnit slevový kód Hair Cosmetics

Hair Cosmetics

Slevový kód Hair Cosmetics můžete uplatnit v prvním kroku v košíku, při tvorbě objednávky. Pod seznamem objednávaného zboží můžete vyplnit Hair Cosmetics slevový kód, který má celkem 16 znaků. Po zadání kódu ho potvrďte tlačítkem “OK“.

U slevového kódu je potřeba se vždy podívat na jeho podmínky pro uplatnění. Většinou je v podmínkách časové omezení, minimální hodnota nákupu nebo je kód určen pouze na určitý druh či značku zboží.

Cashback Hair Cosmetics

Cashbacky pro různé obchody nabízejí například portály Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze. Žádný z těchto portálů však nenabízí pro Hair Cosmetics cashback. Budeme vás na těchto stránkách informovat, pokud bude v budoucnu cashback poskytován.

Pro využití cashbacku v jiném obchodě si vyberte jednoho z výše zmíněných poskytovatelů a zaregistrujte se u něj. Pak se stačí prokliknout do vámi požadovaného obchodu a vytvořit objednávku.

Hair Cosmetics slevy – výprodeje, Black Friday…

V průběhu roku jsou k dispozici Hair Cosmetics akce, kdy při nákupu daného počtu produktu dostane další stejný produkt zdarma. Když nakoupíte nad stanovenou hodnotu, tak máte dopravu zdarma nejen po České republice, ale i na Slovensko.

Slevy Hair Cosmetics najdete pod záložkou “Akce“ nebo “Sleva“. Ušetřit můžete až několik stovek korun oproti původním cenám. Akce jako Black Friday, Nákupy OnaDnes nebo Dny Marianne tento obchod nevyužívá.

Hair Cosmetics doprava zdarma a cena poštovného

Hair Cosmetics poštovné zdarma po České republice dá k objednávce nad 2 500 Kč. Poštovné zdarma na Slovensko Hair Cosmetics dává k objednávkám nad 3 500 Kč nebo nad 6 000 Kč při váze zboží nad 15kg. Platba je možná hotově/kartou na prodejně, bankovním převodem, on-line platbou nebo na dobírku.

Možnosti a ceny doručení:

  • Osobní odběr na prodejně je zdarma
  • PPL kurýr je za 95 Kč při platbě předem nebo za 139 Kč při platbě na dobírku
  • Česká pošta – balík Do ruky je za 89 Kč při platbě předem nebo za 139 Kč při platbě na dobírku
  • PPL na Slovensko je za 130 Kč při platbě předem (180 Kč při váze nad 15kg) nebo za 175 Kč při platbě na dobírku (225 Kč při váze nad 15kg)

Hair Cosmetics vrácení zboží

Vrácení zboží Hair Cosmetics umožňuje bez udání důvodu v klasické lhůtě, a to do 14 dnů od převzetí zboží. Vrácené zboží musí být nepoškozené a nesmí jevit známky použití. Nelze vrátit zboží, které vám bylo dodáno v uzavřeném obalu a bylo z tohoto obalu vyňato.

Možnosti vrácení zboží:

  1. Na prodejně – Stáhněte si zde Hair Cosmetics formulář pro odstoupení od smlouvy, který vyplňte. Na prodejnu zaneste zboží, které chcete vrátit, společně s vyplněným formulářem a fakturou.
  2. Přepravní službou – Důkladně zabalte do krabice zboží, které požadujete vrátit, aby při přepravě nemohlo dojít k jeho poškození nebo znečistění. Do balíčku přiložte kopii faktury a vyplněný formulář, který je k dispozici ke stažení zde. Balíček následně odešlete přepravní službou na adresu níže.

Adresa pro uplatnění reklamace:
HairCosmetics Shop s.r.o.
Nerudova 1722/2
Přerov, 750 02

Hair Cosmetics reklamace 2024

Záruka na zboží pro spotřebitele je 24 měsíců. Podnikatelé nakupující na IČO mají záruku 12 měsíců, pokud nebylo stanoveno jinak. Reklamace Hair Cosmetics můžete uplatnit právě v průběhu záruční doby a obchod má povinnost ji do 30 dní vyřešit.

Možnosti reklamace:

  1. Na prodejně – Přineste na prodejnu vadné zboží společně s fakturou. Pro ušetření času s sebou vezměte také vyplněný Hair Cosmetics reklamační formulář, který si stáhněte zde.
  2. Přepravní službou – Zabalte do krabice vadné zboží a přiložte k němu kopii faktury a vyplněný reklamační formulář, který si můžete stáhnout zde. Takto připravený balíček odešlete pomocí vámi vybrané přepravní služby na adresu níže.

Adresa pro uplatnění reklamace:
HairCosmetics Shop s.r.o.
Nerudova 1722/2
Přerov, 750 02

Hair Cosmetics kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky ke zboží, objednávce, vrácení zboží nebo reklamaci, tak zavolejte na Hair Cosmetics telefon 775 555 285 od pondělí do pátku od 8:00 do 15:00. Obchod však preferuje písemnou komunikaci pro 100% odpovědi vzhledem k velkému počtu nabízeného zboží. Využít můžete Hair Cosmetics e-mail info@haircosmetics.cz.

Navštívit můžete kamennou prodejnu v Přerově, kde si můžete objednané zboží také vyzvednout. Informace o prodejně naleznete zde.