Habeo.cz

3× slevový kód Habeo.cz pro leden 2022

100%
Habeo.cz je specializovaný eshop na prodej zboží pro chovatele zvířat. V nabídce je krmení, pelíšky, oblečení a další doplňky pro psy, kočky, plazy nebo rybičky. Obchod nabízí také vybavení pro rybáře a majitele hospodářských zvířat. Ve spolupráci se Zásilkovnou můžete získat z Habeo.cz doručení zdarma. Další možnost, jak ušetřit je prostřednictvím cashback portálu.

Nejlepší slevové kódy Habeo.cz 2022

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Habeo.cz

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Habeo.cz.
Chci 300 Kč
Akce
a slevy

Sekce Akce → zajistěte si slevy z Habeo.cz

Eshop Habeo.cz se specializuje na prodej vybavení pro majitele zvířat. Na tom můžete ušetřit, pokud si vyberete ze široké nabídky akčního zboží. K dispozici jsou doplňky, krmivo, hračky a stovky dalších produktů. Výši slev najdete u jednotlivých produktů.
26
4
Chci slevu
4%
cashback

Cashback Habeo.cz → Tipli vrací 4 % zpět

Ušetřete 4 % z ceny své objednávky v eshopu Habeo.cz. Obchod spolupracuje s portálem Tipli, který motivuje zákazníky k nákupům na internetu prostřednictvím finančních odměn za jejich nákupy. Cashback Habeo.cz je k dispozici ve výši 4 % z ceny objednávky, které získáte, pokud budete na Tipli zaregistrováni a vstoupíte do obchodu přes speciální odkaz.
27
1
Chci slevu
Doprava
zdarma

Doprava zdarma z Habeo.cz od 750 Kč

Obchod Habeo.cz spolupracuje s několika kurýrními společnostmi a také se sítí Zásilkovna. Právě ve spolupráci s ní je k dispozici možnost získat doručení zdarma vaší objednávky, pokud nakoupíte nad 750 Kč. Možnost se vám automaticky objeví v nákupním košíku, jakmile přesáhnete požadovanou cenu objednávky.
10
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Habeo.cz ​

Jak ušetřit Habeo.cz leden 2022