Gutta

Ověřené slevové kódy Gutta pro červen 2024​

100%
Gutta je obchod zabývající se prodejem stavebnin. V nabídce obchodu naleznete plastové krytiny, fólie, pergoly, skleníky, okapy a další části a doplňky na dům a na zahradu. Pro extra komfort nabízí Gutta individuální úpravu velikostí jednotlivých kusů zboží. Nabídka slev Gutta je pravidelně obměňováná. Cashback Gutta nenabízí, ušetřit se však dá jinými způsoby.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Gutta ​

Jak ušetřit Gutta červen 2024

Gutta je prodejce stavebního materiálu a vybavení pro hobby i profesionální využití. Dále v nabídce najdete plastové krytiny a materiál na střechy, stavební chemii, nářadí na zahradu, skleníky nebo zahradní domky a další.  Zboží si můžete zdarma vyzvednout v některé z kamenných prodejen v Dolanech u Kladna, Lotouši nebo ve strážnici na Moravě.

Web Slevovékódy.cz vám přináší přehled možností, jak ušetřit v Gutta a jak získat slevové kupóny. Gutta pořádá výprodeje a také listopadovou akci Black Friday. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, obraťte se na zákaznickou linku, kde vám poradí odborný personál obchodu, který je připraven okamžitě řešit i případné reklamace.

Jak získat slevový kupón Gutta

Slevové kupóny Gutta zveřejňuje na svých sociálních sítích (Facebook a Instagram), kromě toho zde objevíte také informace o naskladněných novinkách a další slevové akce Gutta.

Aktuální slevové kupóny Gutta najdete i na webu Slevovékódy.cz. Informujeme vás i o dalších akčních nabídkách, výprodejích a cashback odměnách u mnoha dalších internetových obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Gutta

Gutta

Vyberte si platný slevový kód Gutta na našem webu Slevovékódy.cz, zkopírujte nebo opište text kódu, který je potřeba umístit do pole “Vložit slevový kupón” v 2. části objednávky pod fakturačními údaji. Zadaný slevový kód aktivujete kliknutím na tlačítko “Vložit“.

Použití slevových kódů je zpravidla podmíněno minimální výši nákupu nebo výběrem určité značky. Ujistěte se, zda jste splnili dané podmínky a slevový kód může být odečten.

Cashback Gutta

Využijte při nákupech na internetu nabídky některého z poskytovatelů cashbacku na českém internetu jako jsou PlnáPeněženka, Refundo, Tipli a VratnéPeníze. Tyto portály představují možnost, jak ušetřit nějaké peníze při nakupování na internetu. Za každý provedený nákup vám vrátí určitou část peněz, kterou jste zaplatili za objednávku. Výše odměny se u každého z portálů může lišit.

Cashback Gutta nyní neposkytuje žádný portál, využít však můžete nabídku pro stovky dalších e-shopů. Zdarma se zaregistrujte a získávejte cashback odměny.

Gutta slevy – výprodeje, Black Friday…

Nepřehlédněte kategorii “AKČNÍ NABÍDKA“, zde objevíte cenově výhodné vybavení pro střešní krytiny, zahradní domky, široký výběr penetrací a laků a vybavení na zahradu. Akční nabídka Gutta je pravidelně doplňována o nové zboží.

Využijte i výprodeje Gutta, během kterých jsou ceny sníženy až o 50 %. Výprodeje probíhají pouze do vyprodání zásob. Samostatné výprodeje se konají i během listopadové akce Gutta Black Friday, která trvá celý víkend. Během této akce platí také doprava zdarma na všechny objednávky.

Gutta doprava zdarma a cena poštovného

Veškeré zboží, které zakoupíte na e-shopu bude doručeno po celé České republice i na Slovensko. Zdarma je osobní vyzvednutí objednávek Gutta ve skladech v Dolanech, Lotouši a ve Strážnici.

Cena doručení:

  • Základní sazba – 199 Kč (9 €) V
  • Vybrané zboží –  89 Kč (3,5 €)
  • Těžké zboží – 699 Kč (39 €)

Cena doručení je u každého zboží specifikována a označena. Volbu dopravy a platby provedete provést v posledním kroku objednávkového formuláře. Objednávku můžete uhradit převodem na účet, platební kartou online nebo při převzetí zboží za poplatek 40 Kč.

Gutta vrácení zboží

Vrácení zboží Gutta je možné do 14 dnů ode dne převzetí, a to i bez udání důvodů. Právo na vrácení vzniká i v případě objednání přes e-shop a následném osobním odběru na některém ze skladů Gutta. Vrátit lze kompletní nepoužité zboží, ke kterému přiložíte odstoupení od kupní smlouvy a fakturu, které jste obdrželi při koupi.

V případě dotazů ohledně způsobu doručení nebo předání zboží, se obraťte na reklamační oddělení telefonicky: 312 666 212, každý všední den mezi 8:00-16:00 nebo písemně na e-mail: reklamace@gutta.cz.

Adresa pro vrácení zboží:

Gutta ČR – Praha spol. s r.o.
Dolany 9
273 51 Unhošť

Peníze vám budou vráceny nejpozději do 14 dnů.

Gutta reklamace 2024

Gutta reklamace vyřizuje okamžitě. Nové zboží vám bude zasláno ihned po obdržení závadného zboží. Ke zboží přiložte fakturu, kterou jste obdrželi při koupi, případně popis závady. Pokud je součástí reklamace obtížně přepravitelné zboží, kontaktujte reklamační oddělení obchodu telefonicky: 312 666 212, každý všední den mezi 8:00-16:00 nebo e-mailem: reklamace@gutta.cz pro dohodnutí vhodného způsobu přepravy.

Vadné zboží můžete předat osobně, nebo jej zaslat na adresu:
Gutta ČR – Praha spol. s r.o. – reklamace
Dolany 9
273 51 Unhošť

Gutta kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro dotazy týkající se objednávek nebo jejich expedice je zřízena Gutta infolinka: 312 666 212, která je dostupná Pondělí-Pátek od 8:00 do 12:00. Dotazy můžete zasílat také písemně na e-mailovou adresu: objednavky@gutta.cz.

Kontakty Gutta pro technické poradenství:

Gutta telefon: 602 220 886, Pondělí-Pátek, od 8:00 do 16:30

Gutta e-mail: technik20@gutta.cz