GrilyKrby

8× slevové kódy GrilyKrby na září 2021

100%
GrilyKrby je internetový obchod specializující se na prodej vybavení na grilování. V nabídce naleznete velké množství grilů na plyn, na dřevo nebo elektriku, příslušenství na grilování nebo různé speciální edice grilů v luxusní podobě. Již od 1 000 Kč můžete získat dopravu zdarma. Slevy GrilyKrby jsou pravidelně obměňovány. Obchod čas od času vydává slevové kódy GrilyKrby. Náš web pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón GrilyKrby.

slevové kódy GrilyKrby 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě GrilyKrby

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu GrilyKrby.
Chci 300 Kč
4 %
SLEVA

GrilyKrby: získejte speciální slevu 4 % na nákup čehokoliv

S touto GrilyKrby slevou je to trochu složitější, protože pro její získání se nejprve musíte zaregistrovat v Tipli. Registrace je zdarma a navíc získáte finanční bonus. Využijte tuto GrilyKrby slevu na nákup již jednou zlevněného zboží a ušetříte ještě více peněz.
14
3
Chci slevu
4 %
CASHBACK

Získejte exkluzivní cashback GrilyKrby ve výši 4 % od Tipli

V e-shopu GrilyKrby nenajdete jenom širokou nabídku grilů všech možných typů, ale i ostatní potřebné vybavení pro zahradní grilování jako je nádobí, rošty, grilovací nářadí, podpalovače či čističe. Na úplně všechno můžete použít tuto GrilyKrby slevu, kterou obdržíte po nákupu od Tipli. Pro použití této GrilyKrby slevy nepotřebujete žádný slevový kód GrilyKrby.
13
4
Chci slevu
zdarma
DÁREK

Dárek zdarma k vybraným grilům z GrilyKrby

Kupte si vybrané plynové, elektrické nebo grily na dřevěné uhlí a získejte hodnotný dárek. Vybrat si můžete z několika možností. V nabídce bývá např. mlýnek na pepř, kámen na pizzu nebo grilovací náčiní. Pro získání dárku nepotřebujete žádný slevový kód GrilyKrby. Stačí kliknout na tento slevový kupón GrilyKrby.
20
1
Chci slevu
až 20 %
Slevy

GrilyKrby: sleva na grily Weber

Rádi grilujete a poohlížíte se po novém krbu? Prohlédněte si na eshopu GrilyKrby slevy, které nabízí na vybrané grily Weber. Doprava nad 1 000 Kč je zdarma a při nákupu nad 5 000 Kč dostanete navíc zdarma kuchařku Zdeňka Pohlreicha. K získání slevy není nutné mít na GrilyKrby slevový kód.
17
3
Chci slevu
Doprava
Zdarma

GrilyKrby » Doprava zdarma na Váš nákup

Vyberte si z široké nabídky zahradních i domácích grilů a bohatého příslušenství. Pokud nakoupíte alespoň za 1 000 Kč, platí pro Vás z eshopu GrilyKrby doprava zdarma. Jinak se poštovné řídí sazbou dopravce Top Trans.
19
3
Chci slevu
cashback
4 %

Cashback 4 % //GrilyKrby.cz//

Nakupte si na GrilyKrby přes Tipli a získáte z Vámi zaplacené částky 4 % zpět, na Váš účet Tipli. Zaregistrujte se do Tipli zcela zdarma, nainstalujte si jej do prohlížeče a využívejte cashbacky a slevy v mnoha eshopech. Pokud navštívíte eshop GrilyKrby.cz, tak Vás Tipli upozorní, že po zaplacení nákupu dostanete 4 % zpět. Tento cashback si můžete nechat […]
27
2
Chci slevu
doprava
zdarma

Doručení ZDARMA z eshopu * GrilyKrby *

Pokud si chcete nakoupit z eshopu GrilyKrby, tak ještě můžete využít k nákupu i možnost dopravy zdarma. Doprava zdarma od eshopu GrilyKrby je pro zákazníky, kteří splní podmínku pro dopravu zdarma. Doprava zdarma od GrilyKrby je pro každého nakupujícího, který si nakoupí nad 1 000 Kč. Díky tomu, že splníte podmínku nákupu pro dopravu zdarma, tak je poté Vaše […]
18
4
Chci slevu
doprava
zdarma

> GrilyKrby < Doprava ZDARMA

Doprava zdarma ze stránek GrilyKrby je tu pro každého zákazníka. Různé druhy krbů na jednom místě na eshopu GrilyKrby. Doprava zdarma z eshopu GrilyKrby je pro každého zákazníka, který si nakoupí nad 1 000 Kč. Pro dopravu zdarma z GrilyKrby je potřeba splnit pouze jednu podmínku, kterou je nákup nad 1 000 Kč. Žádný slevový kupon se nemusí zadávat. Doprava zdarma […]
27
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web GrilyKrby ​

Jak ušetřit GrilyKrby září 2021

Obchod GrilyKrby poskytuje vybavení pro milovníky grilování. Najdete zde grily na dřevěné uhlí, elektrické grily, plynové grily, udírny, nádoby na grilování i produkty na čistění a péči. Navíc i luxusní či vestavné grily.

Kamenné prodejny najdete v Praze v Galerii Harfa a v Tachlovicích v Zahradním centru Vladeko, v nich si jednotlivé grily můžete prohlédnout a osobně vyzvednout po objednání na e-shopu.

GrilyKrby svým zákazníkům nabízí kromě akčních nabídek jednotlivých produktů i dárky zdarma a dopravu zdarma. Zde se dozvíte, jak na GrilyKrby ušetřit. Můžete například využít funkci cashback.

Jak získat slevový kupón GrilyKrby

Slevové kupóny GrilyKrby najdete na webu Slevovékódy.cz. Aktuálně platné kupóny zpravidla na veškerý sortiment jsou pro Vás zde publikovány.

Dále můžete sledovat webové stránky obchodu GrilyKrby, na nichž jsou slevové kupóny čas od času k dispozici.

Jak uplatnit slevový kód GrilyKrby

V části objednávky “Obsah nákupního košíku” pod seznamem vybraných produktů vepíšete slevový kód GrilyKrby a potvrdíte stisknutím “OK“. Kód bude ihned uplatněn.

Slevové kódy GrilyKrby nelze sčítat ani jinak vzájemně kombinovat. Vždy si překontrolujte dobu platnosti slevového kódu. Po jejím vypršení není možné kód použít.

Cashback GrilyKrby

Cashback Refundo4 % získat bonus 50 KčCashback Tipli4 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze4 % získat bonus 50 Kč

Cashback GrilyKrby poskytují portály Tipli, Vratné peníze a Refundo ve výši 4 %. Za každou objednávku provedenou přes jeden z těchto portálů Vám bude vráceno dané procento na založený účet na vybraném portálu. Registrace na portálu je nutná pro sbírání odměn a je zdarma.

Zpravidla po dosažení dané minimální částky (určenou portálem) Vám budou odměny vyplaceny na bankovní účet.

GrilyKrby slevy – výprodeje, Black Friday…

GrilyKrby přináší akční nabídky se slevou až 30 % na vybrané modely grilů. Tyto produkty najdete v části “Akční grily“. Tento výprodej se většinou týká modelů, které nahradí nové typy grilů.

Další možnost výhodného nákupu jsou akce, které se nevztahují pouze na vybrané modely, ale na všechny produkty jednotlivých typů grilů podle druhu přípravy. Slevy GrilyKrby se tedy mohou stahovat na elektrické krby, plynové krby, udírny a mnoho dalších.

Při nákupu nad 5 000 Kč získáte od GrilyKrby dárek zdarma v podobě kuchařky Rozpal to, šéfe! od Zdeňka Pohlreicha.

Podzimní akci, která je známá svým snížením cen zpravidla u všech produktů Black Friday GrilyKrby nepořádá.

GrilyKrby doprava zdarma a cena poštovného

Objednávky provedené do 12 hodin jsou odesílány ještě tentýž den. Pokud objednáte za více jak 1 000 Kč platí od GrilyKrby doprava zdarma po celé ČR.

Způsoby přepravy:

  • Toptrans – cena dopravy závisí na sazebních cenách přepravce, tato služba je využívána pro přepravu nadměrných zásilek
  • DPD – cena dopravy závisí na sazebních cenách přepravce, tato služba je využívána pro lehké zásilky
  • Doprava GrilyKrby – tato služba je dostupná pro okolí Prahy a Středních Čech, na datu doručení se domluvíte s pověřeným pracovníkem
  • Osobní odběr – je možný v kamenných prodejnách Nákupní Galerie Harfa nebo Zahradní centrum Vladeko

V případě jakýchkoliv otázek týkajících se přepravy volejte na telefonní číslo: 420 311 678 445.

GrilyKrby vrácení zboží

Ve lhůtě 14 dní od doručení zboží máte právo odstoupit od smlouvy. Vrácení zboží GrilyKrby můžete provést osobně v kamenných prodejnách:

Zahradní centrum Vladeko
Karlštejnská 97
252 17 Tachlovice – Praha západ

nebo

Nákupní Galerie Harfa
Českomoravská 2420/15a – 2 patro
190 93 Praha 9

Pro vrácení zboží je nutné sdělit číslo objednávky nebo daňového dokladu.

V případě, že budete zboží zasílat, vhodně a bezpečně jej zabalte, abyste zabránily jeho poškození. Přiložte kopii dokladu o koupi a krátký dopis informující o vrácení zboží. V dopisu uveďte i číslo bankovního účtu.

Balík odešlete na adresu:

VLADEKO, spol. s. r. o.,
Karlštejnská 97,
252 17 Tachlovice

GrilyKrby reklamace 2021

Reklamace GrilyKrby uplatníte osobně v kamenných provozovnách v Praze a v Tachlovicích. Vždy je nutné uvést číslo objednávky nebo daňového dokladu.

Pro řešení reklamace prostřednictvím poštovních či přepravních služeb zboží vhodně zabalte, aby nedošlo k jeho poškození. Přiložte průvodní dopis s popisem vad a kopii daňového dokladu.

Uveďte i zpětnou adresu a číslo bankovního účtu pro případné vrácení peněz.

Zboží zašlete na adresu:

VLADEKO, spol. s. r. o.,
Karlštejnská 97,
252 17 Tachlovice

GrilyKrby kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro spojení s obchodem využijte tyto kontakty GrilyKrby: 

telefon: 420 311 678 445 nebo 420 777 585 265

e-mail GrilyKrby: obchod@vladeko.cz

Adresy kamenných prodejen:

Zahradní centrum Vladeko 
Karlštejnská 97
252 17 Tachlovice – Praha západ

Po – Pá: od 9:00 do 18:00
So: od 9:00 do 15:00

Nákupní Galerie Harfa
Českomoravská 2420/15a – 2 patro
190 93 Praha 9

Po – Ne: od 9:00 do 21:00