GrilyKrby

Ověřené slevové kódy GrilyKrby pro červen 2024​

100%
GrilyKrby je internetový obchod specializující se na prodej vybavení na grilování. V nabídce naleznete velké množství grilů na plyn, na dřevo nebo elektriku, příslušenství na grilování nebo různé speciální edice grilů v luxusní podobě. Na nákup můžete získat také dopravu zdarma. Obchod čas od času vydává slevové kódy GrilyKrby. Náš web pro vás hledá nejzajímavější slevy a akce.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web GrilyKrby ​

Jak ušetřit GrilyKrby červen 2024

Obchod GrilyKrby poskytuje vybavení pro milovníky grilování. Najdete zde grily na dřevěné uhlí, elektrické grily, plynové grily, udírny, nádoby na grilování i produkty na čistění a péči. Navíc i luxusní či vestavné grily.

Kamenné prodejny najdete v Praze v Galerii Harfa a v Tachlovicích v Zahradním centru Vladeko, v nich si jednotlivé grily můžete prohlédnout a osobně vyzvednout po objednání na e-shopu.

GrilyKrby svým zákazníkům nabízí kromě akčních nabídek jednotlivých produktů i dárky zdarma a dopravu zdarma. Zde se dozvíte, jak na GrilyKrby ušetřit. Můžete například využít funkci cashback.

Jak získat slevový kupón GrilyKrby

Slevové kupóny GrilyKrby najdete na webu Slevovékódy.cz. Aktuálně platné kupóny zpravidla na veškerý sortiment jsou pro Vás zde publikovány.

Dále můžete sledovat webové stránky obchodu GrilyKrby, na nichž jsou slevové kupóny čas od času k dispozici.

Jak uplatnit slevový kód GrilyKrby

V části objednávky “Obsah nákupního košíku” pod seznamem vybraných produktů vepíšete slevový kód GrilyKrby a potvrdíte stisknutím “OK“. Kód bude ihned uplatněn.

Slevové kódy GrilyKrby nelze sčítat ani jinak vzájemně kombinovat. Vždy si překontrolujte dobu platnosti slevového kódu. Po jejím vypršení není možné kód použít.

[Title]

Cashback GrilyKrby

Cashback Plná peněženka3 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3 % získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné peníze3 % získat bonus 50 Kč

Cashback GrilyKrby poskytují portály Plná peněženka, Tipli, Vratné peníze a Refundo ve výši 3 %. Za každou objednávku provedenou přes jeden z těchto portálů Vám bude vráceno dané procento na založený účet na vybraném portálu. Registrace na portálu je nutná pro sbírání odměn a je zdarma.

Zpravidla po dosažení dané minimální částky (určenou portálem) Vám budou odměny vyplaceny na bankovní účet.

GrilyKrby slevy – výprodeje, Black Friday…

GrilyKrby přináší akční nabídky se slevou až 30 % na vybrané modely grilů. Tyto produkty najdete v části “Akční grily“. Tento výprodej se většinou týká modelů, které nahradí nové typy grilů.

Při nákupu vybraných produktů k nim získáte příslušenství jako dárek zdarma. Podzimní akci, která je známá svým snížením cen zpravidla u všech produktů Black Friday GrilyKrby nepořádá.

GrilyKrby doprava zdarma a cena poštovného

Objednávky provedené do 12 hodin jsou odesílány ještě tentýž den. Pokud objednáte za více jak 2 000 Kč platí od GrilyKrby doprava zdarma po celé ČR.

Způsoby přepravy:

  • DPD nebo TopTrans doručení na adresu – 185 Kč
  • DPD Pickup – 79 Kč
  • Expresní kurýr po Praze a Středních Čechách – 999 Kč

Platba je možná kartou, převodem nebo na dobírku.

GrilyKrby vrácení zboží

Ve lhůtě 14 dní od doručení zboží máte právo odstoupit od smlouvy. Vrácení zboží GrilyKrby můžete provést osobně v kamenné prodejně:

Zahradní centrum Vladeko
Karlštejnská 97
252 17 Tachlovice – Praha západ

Pro vrácení zboží je nutné sdělit číslo objednávky nebo daňového dokladu.

V případě, že budete zboží zasílat, vhodně a bezpečně jej zabalte, abyste zabránily jeho poškození. Přiložte kopii dokladu o koupi a krátký dopis informující o vrácení zboží. V dopisu uveďte i číslo bankovního účtu.

Balík odešlete na adresu:

VLADEKO, spol. s. r. o.,
Karlštejnská 97,
252 17 Tachlovice

GrilyKrby reklamace 2024

Reklamace GrilyKrby uplatníte osobně v kamenné prodejně v Tachlovicích. Vždy je nutné uvést číslo objednávky nebo daňového dokladu.

Pro řešení reklamace prostřednictvím poštovních či přepravních služeb zboží vhodně zabalte, aby nedošlo k jeho poškození. Přiložte průvodní dopis s popisem vad a kopii daňového dokladu.

Uveďte i zpětnou adresu a číslo bankovního účtu pro případné vrácení peněz.

Zboží zašlete na adresu:

VLADEKO, spol. s. r. o.,
Karlštejnská 97,
252 17 Tachlovice

GrilyKrby kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro spojení s obchodem využijte tyto kontakty:

Telefonní číslo GrilyKrby: +420 777 585 265

e-mail GrilyKrby: obchod@vladeko.cz

Adresa prodejny:

Zahradní centrum Vladeko
Karlštejnská 97
252 17 Tachlovice – Praha západ

Po – Pá: od 9:00 do 18:00
So: od 9:00 do 15:00