GrandOptical

5× slevový kód GrandOptical pro listopad 2021

100%
GrandOptical je obchod specializující se na prodej slunečních a dioptrických brýlí a také kontaktních čoček. Kromě toho můžete nakoupit také doplňky jako jsou pouzdra a futrály nebo roztoky na ukládání čoček. Slevy GrandOptical pravidelně obměňuje. Čas od času můžete také najít slevové kódy GrandOptical. Náš web pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón GrandOptical.

Nejlepší slevové kódy GrandOptical 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě GrandOptical

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu GrandOptical.
Chci 300 Kč
měření zraku
zdarma

Měření zraku v prodejnách GrandOptical ZDARMA

Ve všech prodejnách GrandOptical se můžete objednat k měření zraku zcela zdarma. Objednat se na měření zraku zdarma v prodejnách GrandOptical můžete online přes jednoduchou aplikaci. Využijte měření zraku zdarma ve všech prodejnách GrandOptical.
30
4
Chci slevu
30 %
sleva

Kontaktní čočky GrandOptical se slevou 30 %

Na všechny denní kontaktní čočky iWear Fresh a iWear Harmony platí v prodejnách GrandOptical sleva 30 %. Slevu 30 % mohou uplatnit všichni zákazníci GrandOptical, kteří si vybrané kontaktní čočky objednají v termínu. Tuto akci na slevu nelze nárokovat zpětně a na již zlevněné zboží z nabídky GrandOptical.
30
2
Chci slevu
až 40%
slevy

GrandOptical | Sleva 20 % – 40 % na všechny sluneční brýle

Všechny sluneční brýle v nabídce GrandOptical jsou zrovna zlevněny o 20 % – 40 %. Akce na slevu až 40 % na sluneční brýle z GrandOptical platí pouze po omezenou dobu. Pořiďte si nové sluneční brýle se slevou až 40 % v prodejnách GrandOptical.
2
1
Chci slevu
až 50%
slevy

Sleva až 50 % na brýlové čočky GrandOptical

Zákazníci GrandOptical mají jedinečnou možnost, pořídit si nové brýlové čočky se slevou až 50 %. Sleva až 50 % platí na celý sortiment brýlových čoček ve všech prodejnách GrandOptical. Akce na slevu od GrandOptical platí do odvolání.
1
4
Chci slevu
až 30%
slevy

Až 30% slevy s věrnostní kartou GrandOptical

Navšitvte jakoukoliv prodejnu GrandOptical, vyplňte jednoduchý formulář a registrujte se do věrnostního programu, ve kterém máte možnost získat slevy až 30 %. Sleva až 30 % platí na kompletní dioptrické brýle GrandOptical. Získáte také přístup k dalším slevám a slevovým akcím GrandOptical.
20
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web GrandOptical ​

Jak ušetřit GrandOptical listopad 2021

GrandOptical nabízí brýle nejrůznějších světových i privátních značek. Naleznete zde nejrůznější druhy brýlí a tvarů. Mimo klasických dioptrických brýlí zde nakoupíte také brýle sluneční. Kdo upřednostňuje kontaktní čočky, tak si zde také může vybírat od jednodenních až po měsíční. Koupit správné brýle není zrovna jednoduché a tak GrandOptical nabízí také nejrůznější služby jako je například měření zraku. Samozřejmostí je také garance a servis. GrandOptical nabízí při nákupu nových brýlí garanci doživotního servisu jejich brýlí zdarma.

Nakupovat můžete v prodejnách GrandOptical, které naleznete po celé České republice. V tuto chvíli provozuje 58 prodejen oční optiky.

Vyberte si z rozmanité nabídky a nakupte u GrandOptical se slevou s využitím slevových kupónů GrandOptical.

Slevy a slevové kupóny GrandOptical

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny GrandOptical, včetně několika tipů a rad jak výhodně nakoupit a při nákupu s GrandOptical ušetřit.

Zajímavé nabídky a slevy GrandOptical

Pokud chcete při nákupu u GrandOptical ušetřit, tak GrandOptical nabízí mnoho možností jak pořídit nabízený sortiment za zvýhodněných podmínek. Máte možnost nakoupit vybraný sortiment se slevou GrandOptical, získávat výhody a slevové kupóny GrandOptical za přihlášení do věrnostního programu, využívat výhody a speciální věrnostní slevy GrandOptical a mnoho dalších výhodných akcí.

Na jednotlivé akce a slevy GrandOptical se zeptejte ve Vaší prodejně nebo se také můžete podívat na internetové stránky GrandOptical.cz, kde aktuální akce a slevy GrandOptical najdete. Jedná se například o nejrůznější akce, při nichž ušetříte u GrandOptical i 50 % nebo můžete nakoupit ve výprodejových akcích nebo získat slevu GrandOptical na druhý kus. Jednotlivé akce jsou časově omezeny a záleží na druhu akce, jak bude Vaše sleva GrandOptical uplatněna. Někdy je sleva GrandOptical započítána automaticky při platbě u kasy a někdy musíte pro uplatnění předložit speciální slevový kupón GrandOptical. Na internetových stránkách GrandOptical si také můžete v klidu prohlédnout katalog brýlí.

Registrace do věrnostního programu GrandOptical

Pokud se registrujete do věrnostního programu GrandOptical, tak budete vědět jako první o novinkách a slevách GrandOptical. Obchod pořádá zajímavé akce a slevy GrandOptical a o různých poutavých akcích a slevových kupónech GrandOptical jsou registrovaní zákazníci informováni například prostřednictvím e-mailu. Mimo jiné, navíc získáváte slevu GrandOptical 30 % na jakékoli kompletní dioptrické brýle a slevu GrandOptical 15 % na jakékoliv sluneční brýle nebo čočky. Přihlášení je velmi jednoduché, stačí si zakoupit brýle GrandOptical, vyplnit registrační formulář a poté už jen čerpáte výhody a slevy GrandOptical. Zákazník obdrží samozřejmě věrnostní kartu.

Smlouva s pojišťovnami

V GrandOptical můžete uplatnit poukaz na brýle a optické pomůcky od nejrůznějších pojišťoven a navíc můžete získat slevy GrandOptical, slevové kupóny GrandOptical a další výhody v rámci programů pojišťoven 111, 201, 211 a 213.

OptiKarta Partner

GrandOptical nabízí slevy GrandOptical prostřednictvím zaměstnavatele, který s GrandOptical spolupracuje. S touto kartou máte možnost získat slevu GrandOptical 20 % na dioptrické brýle a slevu GrandOptical  15 % na sluneční brýle a kontaktní čočky. Navíc měření zraku a aplikaci kontaktních čoček získáváte zdarma.

Garance a servis

Mimo doživotního servisu GrandOptical brýlí zdarma máte také možnost, pokud nejste spokojeni, brýle vrátit až ve lhůtě 30 dní a a tak máte dostatek času Váš nákup promyslet a zboží vyzkoušet. Tato záruka se vztahuje pouze na dioptrické brýle.

Facebook a další sociální sítě GrandOptical

Sledujte GrandOptical na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech GrandOptical, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.

Jak nakupovat a jak nezapomenout na žádné slevy a slevové kupóny GrandOptical

Nákup v prodejnách GrandOptical  je v podstatě radost. V každé prodejně se Vás rád ujme kvalifikovaný personál a rád Vám poradí s výběrem a případně poskytne další doplňkové služby. Při nákupu nezapomeňte předložit Vaši zákaznickou kartu nebo slevový kupón GrandOptical, pokud nějaký vlastníte. Případně se zeptejte personálu na aktuální probíhající slevy GrandOptical a možnosti uplatnění slevových kupónů GrandOptical.

Platba v GrandOptical

V prodejnách GrandOptical máte možnost zaplatit v hotovosti nebo také platební kartou. GrandOptical také přijímá nejrůznější poukázky od Sodexo, Edenred a Up Česká republika. Jak již bylo zmíněno, tak také můžete uplatnit poukaz na brýle od Vaše lékaře, pokud jste přihlášení u jedné ze smluvních pojišťoven GrandOptical.