GrandOptical

Ověřené slevové kódy GrandOptical pro červen 2024​

100%
GrandOptical je obchod specializující se na prodej slunečních a dioptrických brýlí a také kontaktních čoček. Kromě toho můžete nakoupit také doplňky jako jsou pouzdra a futrály nebo roztoky na ukládání čoček. Slevy GrandOptical pravidelně obměňuje. Čas od času můžete také najít slevové kódy GrandOptical. Náš web pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón GrandOptical.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web GrandOptical ​

Jak ušetřit GrandOptical červen 2024

GrandOptical nabízí brýle nejrůznějších světových i privátních značek. Naleznete zde nejrůznější druhy brýlí a tvarů. Mimo klasických dioptrických brýlí zde nakoupíte také brýle sluneční. Kdo upřednostňuje kontaktní čočky, tak si zde také může vybírat od jednodenních až po měsíční. Koupit správné brýle není zrovna jednoduché a tak GrandOptical nabízí také nejrůznější služby jako je například měření zraku. Samozřejmostí je také garance a servis. GrandOptical nabízí při nákupu nových brýlí garanci doživotního servisu jejich brýlí zdarma.

Nakupovat můžete v prodejnách GrandOptical, které naleznete po celé České republice. V tuto chvíli provozuje 58 prodejen oční optiky.

Vyberte si z rozmanité nabídky a nakupte u GrandOptical se slevou s využitím slevových kupónů GrandOptical.

Slevy a slevové kupóny GrandOptical

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny GrandOptical, včetně několika tipů a rad jak výhodně nakoupit a při nákupu s GrandOptical ušetřit.

Zajímavé nabídky a slevy GrandOptical

Pokud chcete při nákupu u GrandOptical ušetřit, tak GrandOptical nabízí mnoho možností jak pořídit nabízený sortiment za zvýhodněných podmínek. Máte možnost nakoupit vybraný sortiment se slevou GrandOptical, získávat výhody a slevové kupóny GrandOptical za přihlášení do věrnostního programu, využívat výhody a speciální věrnostní slevy GrandOptical a mnoho dalších výhodných akcí.

Na jednotlivé akce a slevy GrandOptical se zeptejte ve Vaší prodejně nebo se také můžete podívat na internetové stránky GrandOptical.cz, kde aktuální akce a slevy GrandOptical najdete. Jedná se například o nejrůznější akce, při nichž ušetříte u GrandOptical i 50 % nebo můžete nakoupit ve výprodejových akcích nebo získat slevu GrandOptical na druhý kus. Jednotlivé akce jsou časově omezeny a záleží na druhu akce, jak bude Vaše sleva GrandOptical uplatněna. Někdy je sleva GrandOptical započítána automaticky při platbě u kasy a někdy musíte pro uplatnění předložit speciální slevový kupón GrandOptical. Na internetových stránkách GrandOptical si také můžete v klidu prohlédnout katalog brýlí.

Registrace do věrnostního programu GrandOptical

Pokud se registrujete do věrnostního programu GrandOptical, tak budete vědět jako první o novinkách a slevách GrandOptical. Obchod pořádá zajímavé akce a slevy GrandOptical a o různých poutavých akcích a slevových kupónech GrandOptical jsou registrovaní zákazníci informováni například prostřednictvím e-mailu. Mimo jiné, navíc získáváte slevu GrandOptical 30 % na jakékoli kompletní dioptrické brýle a slevu GrandOptical 15 % na jakékoliv sluneční brýle nebo čočky. Přihlášení je velmi jednoduché, stačí si zakoupit brýle GrandOptical, vyplnit registrační formulář a poté už jen čerpáte výhody a slevy GrandOptical. Zákazník obdrží samozřejmě věrnostní kartu.

Smlouva s pojišťovnami

V GrandOptical můžete uplatnit poukaz na brýle a optické pomůcky od nejrůznějších pojišťoven a navíc můžete získat slevy GrandOptical, slevové kupóny GrandOptical a další výhody v rámci programů pojišťoven 111, 201, 211 a 213.

OptiKarta Partner

GrandOptical nabízí slevy GrandOptical prostřednictvím zaměstnavatele, který s GrandOptical spolupracuje. S touto kartou máte možnost získat slevu GrandOptical 20 % na dioptrické brýle a slevu GrandOptical  15 % na sluneční brýle a kontaktní čočky. Navíc měření zraku a aplikaci kontaktních čoček získáváte zdarma.

Garance a servis

Mimo doživotního servisu GrandOptical brýlí zdarma máte také možnost, pokud nejste spokojeni, brýle vrátit až ve lhůtě 30 dní a a tak máte dostatek času Váš nákup promyslet a zboží vyzkoušet. Tato záruka se vztahuje pouze na dioptrické brýle.

Facebook a další sociální sítě GrandOptical

Sledujte GrandOptical na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech GrandOptical, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.

Jak nakupovat a jak nezapomenout na žádné slevy a slevové kupóny GrandOptical

Nákup v prodejnách GrandOptical  je v podstatě radost. V každé prodejně se Vás rád ujme kvalifikovaný personál a rád Vám poradí s výběrem a případně poskytne další doplňkové služby. Při nákupu nezapomeňte předložit Vaši zákaznickou kartu nebo slevový kupón GrandOptical, pokud nějaký vlastníte. Případně se zeptejte personálu na aktuální probíhající slevy GrandOptical a možnosti uplatnění slevových kupónů GrandOptical.

Platba v GrandOptical

V prodejnách GrandOptical máte možnost zaplatit v hotovosti nebo také platební kartou. GrandOptical také přijímá nejrůznější poukázky od Sodexo, Edenred a Up Česká republika. Jak již bylo zmíněno, tak také můžete uplatnit poukaz na brýle od Vaše lékaře, pokud jste přihlášení u jedné ze smluvních pojišťoven GrandOptical.