Gorenje

3× slevový kód Gorenje pro říjen 2023​

100%
Slovinská společnost Gorenje se specializuje na výrobu elektroniky a kuchyní. K dispozici jsou kuchyňská studia. Zboží značky můžete nakoupit ve specializovaných prodejnách nebo v oficiálním eshopu značky. K dispozici v oficiálním eshopu je pro vás řada speciálních nabídek a výhod, například doprava zdarma, slevy a akce nebo cashback. U vybraných produktů je v Gorenje prodloužená lhůta na vrácení zboží.

Nejlepší slevové kódy Gorenje 2023

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Gorenje

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Gorenje.
Chci 300 Kč
Speciální
Akce

Ušetřete díky akcím a slevám na Gorenje

Zaklikněte sekci “Akce” v záhlavní oficiálního eshopu Gorenje. Zobrazí se vám veškeré zlevněné produkty a speciální akce, které obchod nabízí. Může se jednat o prodloužené záruky, delší lhůtu na vyzkoušení zboží nebo klasické slevy na vybrané produkty, které jsou označeny barevným štítkem “% Výprodej”. Akce se vztahují na malé i velké spotřebiče.
15
2
Chci slevu
Cashback
Až 8,25 %

Gorenje cashback: získejte až 8,25 % zpět

Díky spolupráci Gorenje a Tipli můžete ušetřit při svých nákupech elektroniky. Obchod vyplácí cashback portálu odměny za vaše nákupy a vy z nich můžete dostat speciální odměnu ve formě cashbacku. Cashback Gorenje je až 8,25 % pro běžné nákupy nebo 3,5 % pro nákupy se slevovým kódem. Pro registraci nic speciálního nepotřebujete a je zdarma.
12
4
Chci slevu
Bezplatné
Doručení

Gorenje doprava zdarma → nakupte nad 2 000 Kč

V oficiálním eshopu Gorenje můžete mít k nákupům nad 2 000 Kč doručení zdarma. Nemusíte použít žádný slevový kód a bonus se aktivuje automaticky. Dopravu zajišťuje partnerská přepravní společnost. Akce se vztahuje na malé zboží i velké elektrospotřebiče jako jsou lednice nebo pračky.
27
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Gorenje ​

Jak ušetřit Gorenje říjen 2023